Kredyt Gotówkowy Online w Santander Bank

Bank Santander rozpoczął nową ofertę promocyjną. Wszyscy klienci mogą się teraz starać o kredyt pozbawiony prowizji na kwotę od 500 do 15 000 zł!
Santander Bank Polska - weź pożyczkę
Santander Bank Polska

Santander Bank Polska jest jedną z trzech największych instytucji finansowych w Polsce. W swojej ofercie zawiera szeroki pakiet produktów bankowych przeznaczonych zarówno dla klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz polskich i międzynarodowych korporacji. Trzeba również wiedzieć, że ten bank jest jednym z liderów na rynku pod względem wykorzystania nowoczesnych technologii w usługach bankowych.

Weź pożyczkę Opinie o Santander Bank Polska

Co można zyskać w promocji?
  • 0% prowizji
Do kiedy trwa promocja? 6 lipca  2023 r.

Kredyt bez prowizji w Santander Bank

Santander bank rozpoczął nową akcję promocyjną. Klienci banku mogą starać się o kredyt na kwotę nawet 15 000 zł bez płacenia prowizji. Dofinansowanie udzielane jest na okres spłaty od 3 do 120 miesięcy, z oprocentowaniem 15,49% w skali roku. RRSO kredytu wyniesie 16,64%. Oferta dostępna jest dla wszystkich klientów, również tych, którzy obecnie korzystają z produktów kredytowych banku.

Do skorzystania z oferty należy wypełnić wniosek kontaktowy. Na wskazany numer oddzwoni doradca banku, który pomoże wypełnić wniosek i ustali warunki oferty z klientem. Jeżeli masz już konto osobowe w banku, możesz wypełnić wniosek w pełni samodzielnie, korzystając z bankowości internetowej. Pieniądze wypłacane są w minutę od zawarcia umowy. Jeżeli posiadasz konto w banku, dofinansowanie otrzymasz w pełni przez internet.

Kredyty bez prowizji nie tracą na popularności

Banki aktywnie promują oferty kredytowe pozbawione opłat za prowizję. Jak widać na przykładzie banku Santander, nawet bez niej opłata za kredyt potrafi być wysoka — 15,99% kosztów oprocentowanie zostawi ślad na prawie każdym portfelu. Na szczęście mnogość tych ofert pozwala nam dopasować je do naszych potrzeb, zwłaszcza jeżeli nie spełniamy warunków któregoś z banków.

Obecnie również Citibank udziela kredyty bez prowizji nowym klientom. Jednocześnie w Millennium bank nie zapłacisz prowizji za kredyt gotówkowy do 40 000 zł, jeśli nie korzystałeś z ofert banku przez ostatni rok.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść