RRSO 0% w Velobanku

Velobank rozpoczął promocyjną ofertę “Zrealizuj z nami swoje plany”, w ramach której otrzymasz kredyt z RRSO 0%. W rezultacie, zwrócisz tylko te pieniądze, które udostępnił ci bank.
Kredyt RRSO 0% teraz również w ofercie bankowej
Kredyt VeloBank - zobacz ofertę
VeloBank

VeloBank oferuje korzystne kredyty gotówkowe z niskim RRSO! Klient ma do wyboru kilka różnych typów pożyczek, które odpowiadają na różne potrzeby. Sprawdź szczegóły na temat oferty VeloBank: przykładowe koszty kredytu, opinie klientów i naszą recenzję!

Weź pożyczkę Opinie o VeloBank

Co można zyskać w promocji?
  • Kredyt z RRSO 0%
Do kiedy trwa promocja?
  • Do odwołania

Kredyt RRSO 0% teraz również w ofercie bankowej

Kredyty z RRSO 0% znane są głównie pożyczkobiorcom. Wiele mniejszych firm pożyczających pieniądze oferuje klientom jednorazową pożyczkę bez oprocentowania, aby przekonali się do zalet ich serwisu. Velobank postanowił również wykorzystać tę strategię marketingową.

Korzystając z nowej oferty banku, otrzymasz do 6 500 zł, bez kosztów prowizji lub oprocentowania. Przez następne 24 miesiące oddasz pożyczoną kwotę w ratach, nie wydając żadnych dodatkowych pieniędzy.

Jak otrzymać darmowy kredyt w Velobanku?

Oferta kredytu z RRSO 0% w Velobanku dostępna jest dla nowych klientów. Aby z niej skorzystać, należy złożyć wniosek na stronie internetowej banku i założyć konto. Wniosek należy zweryfikować za pomocą selfie lub aplikacji mObywatel.

Promocja nie jest dostępna w oddziałach banku i nie można jej zamówić telefonicznie ani aktywować w bankowości istniejącego już konta elektronicznego. Korzystając z oferty za pomocą jednego z tych rozwiązań, otrzymasz RRSO 16%.

Kredyty tanieją dzięki promocjom

Przy wysokich stopach procentowych banki szukają nowatorskich sposobów na zmniejszenie kosztów zobowiązań by zachęcić klientów. Velobank jako pierwszy udostępnił zupełnie darmową ofertę kredytową. Tymczasem, Santander bank, Millennium bank, oraz Citibank oferują kredyty bez prowizji. Niestety, RRSO tych ofert wynosi zwykle ponad 10%.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść