Kredyt z prowizją 0 proc w Santander Bank Polska!

IV edycja promocji Santander Bank Polska ‘Tani kredyt online’. Dlaczego ta promocyjna oferta jest tak atrakcyjna? Do tego kredytu przekonują przede wszystkim jasne i łatwe do spełnienia warunki promocji oraz mocno obniżone koszty finansowania. Prowizja tego promocyjnego kredytu wynosi bowiem dokładnie 0%. Sprawdź warunki promocji i jak dostać ten atrakcyjny kredyt. Należy się spieszyć, bo promocyjny wniosek można złożyć tylko do końca września!
Kredyt Hipoteczny Santander Bank Polska

Santander Bank Polska jest jedną z trzech największych instytucji finansowych w Polsce. W swojej ofercie zawiera szeroki pakiet produktów bankowych przeznaczonych zarówno dla klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz polskich i międzynarodowych korporacji. Trzeba również wiedzieć, że ten bank jest jednym z liderów na rynku pod względem wykorzystania nowoczesnych technologii w usługach bankowych.

Weź pożyczkę Opinie o Santander Bank Polska

Na czym polega promocja na szybki kredyt gotówkowy?

W IV edycji promocji ‘Tani kredyt online’ od Santander Bank Polska możemy liczyć na kredyt z prowizją wynoszącą 0%. Dzięki temu RRSO zobowiązania przyjmie bardzo niskie, 7,44%. Minimalna kwota zobowiązania wynosi 5 000 zł, a maksymalna to nawet 30 000 zł. Najkrótszy dostępny czas spłaty kredytu to 3 miesiące, a najdłuższy wynosi 120 miesięcy.

W ramach promocji otrzymujemy dużo tańszy niż zazwyczaj kredyt, który w dodatku pojawia się na koncie już w jeden dzień od złożenia wniosku i wymaga absolutnego minimum formalności. Podsumowując, parametry kredytu gotówkowego Santander Bank Polska wyglądają w następujący sposób:

 • Prowizja – 0%
 • RRSO – 7,44%
 • Kwota – od 5 000 do 30 000 zł
 • Czas spłaty – od 3 do 120 miesięcy
 • Wypłata już w jeden dzień

Warunki promocji Tani kredyt online w Santander Bank Polska

Ta promocja kredytowa nie jest dostępna dla każdego. Mogą go otrzymać osonby, które są pełnoletnie i posiadają pełną zdolność do czynności prawnych i nie posiadały żadnego produktu Santander Bank Polska w ciągu co najmniej 12 miesięcy przed złożeniem wniosku. Dodatkowymi wymaganiami są:

 • brak sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych,
 • zgoda na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną,
 • zgoda na elektroniczny kanał kontaktu,
 • podanie numeru telefonu komórkowego i adresu e-mail.

Wniosek o promocyjny kredyt należy złożyć w terminie od 1 lipca 2020 roku do 30 września 2020 roku. Umowa może zostać podpisana nawet miesiąc później, do 31 października 2020 roku.

Jak dostać promocyjny szybki kredyt gotówkowy krok po kroku

Otrzymanie promocyjnego kredytu gotówkowego w Santander Bank Polska nie powinno sprawiać żadnych trudności. Wystarczy postępować zgodnie z poniższą instrukcją.

 1. Wyślij formularz kontaktowy na stronie promocji lub zadzwoń pod numer 61 885 1736. Promocyjny kredyt można otrzymać wyłącznie zdalnie!.
 2. Podczas rozmowy z doradcą podaj wymagane przez bank dane i wyraź zgody konieczne do otrzymania kredytu.
 3. Odbierz pieniądze przez przelew na konto lub bezpośrednio w oddziale Santander Bank Polska. Wypłata zajmuje już nawet jeden dzień roboczy.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze
Zachary

Dwie kwestie. Po pierwsze to oferta banku Santander jest bardzo korzystan i serdecznie ją polecam, po drugie, prowizja to nie wszystko! Oczywiście, że najlepiej jak wynosi ona właśnie 0%, ale pamiętajmy, że poza prowizją płacimy jeszcze odsetki, sprawdzamy RRSO, ewentualne koszta ubezpieczeń kredytu itd.
Nawet przy prowizji 0% koszt kredytu może być wyższy niz w innym banku- dlatego pojecam liczyć, sprawdzać i dużo czytać w temacie.

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×