Weź pożyczkę Pożyczki na raty – porównywarka Karta Trzynastka – opinie

Szybkie pożyczki do 3000 zł dla każdego – najtaniej na rynku!

Karta Trzynastka przygotowała jedną z najbardziej atrakcyjnych ofert pożyczek odnawialnych dla klientów indywidualnych. Zobowiązanie w firmie można zaciągnąć nawet do 3000 zł. Okres rozliczeniowy wynosi z kolei maksymalnie 180 dni. Co ważne, klient może samodzielnie zdecydować, w którym momencie odda należność. Co więcej, zapłaci on jedynie niewielki procent od kwoty, którą wykorzystał – odsetki w Karta Trzynastka są bowiem naliczane w cyklach dziennych i wynoszą jedynie 6,6% użytych środków (od każdych wydanych 100 zł).

Firma wymyśliła również bardzo wygodny system dla pożyczkobiorców. Zamiast gotówki, klient otrzymuje plastikową kartę – podobną do kredytowej – dzięki której może dowolnie wypłacać pieniądze z bankomatu lub realizować płatności zbliżeniowe (w przypadku większych kwot, standardowo wymagane jest podanie kodu PIN). W każdej chwili wnioskodawca może również uzupełnić środki na karcie, bez zmiany warunków zobowiązania. Jest to jedna z najważniejszych zalet tzw. odnawialnego limitu pożyczkowego.

Po 6 miesiącach od aktywacji karty, każdy pożyczkobiorca może się ubiegać o zwiększenie limitu przyznawanych środków (nawet do 4000 zł). W tym przypadku również zapłacimy jedynie za kwotę, którą wykorzystamy w danym miesiącu. Dodatkowo, warto pamiętać, że za pojedyncze płatności kartą nie poniesiemy żadnych dodatkowych kosztów.

Karta Trzynastka wyemitowała pierwszy spot w telewizji

Z uwagi na niezwykle korzystną propozycję oferty pożyczkowej oraz stale rosnącą popularność firmy, Karta Trzynastka postanowiła wyemitować pierwszy oficjalny spot telewizyjny. Reklama ukazuje najciekawsze cechy instytucji – możliwość używania karty w dowolnym celu, w jakimkolwiek miejscu.
Każdy potencjalny klient ma również możliwość szybkiego zaznajomienia się z ofertą firmy. Karta Trzynastka oferuje błyskawiczne pożyczki odnawialne z możliwością wygodnej spłaty należności w dowolnym terminie (aż do pół roku). Warto również zwrócić uwagę na fakt, że całkowite RRSO zobowiązania wynosi jedynie 116%.

Jak otrzymać pożyczkę odnawialną Karta Trzynastka?

W celu zdobycia własnej karty na nieprzewidziane wydatki, wystarczy spełnić kilka podstawowych warunków, niezbędnych do autoryzacji klienta. Przede wszystkim, należy posiadać ważny dowód osobisty, rachunek w banku, adres e-mail oraz aktualny numer telefonu komórkowego. Standardowo, trzeba również mieć pełną zdolność do wykonywania czynności prawnych.

Aby uzyskać zobowiązanie od Karta Trzynastka, należy być również obywatelem Rzeczypospolitej oraz posiadać stały adres zamieszkania na terenie Polski. Ponadto, klienci powinni znajdować się w przedziale wiekowym od 22 do 70 lat oraz posiadać odpowiednią zdolność kredytową.

Jak widać, zdobycie pożyczki w Karta Trzynastka jest niezwykle proste – wymagania względem wnioskodawców są niewygórowane, a każdy klient oceniany jest w sposób indywidualny.