Łatwy Kredyt

Łatwy Kredyt udziela pożyczek w wysokości od 100 zł do 3000 zł na okres od 15 do 30 dni. Firma oferuje darmową pożyczkę do 1500 zł na okres 30 dni.

Weź pożyczkę Opinie o Łatwy Kredyt

Na przedstawionym filmie widać jak prosto jest przejść przez formularz rejestracyjny w Łatwym Kredycie. Pozyczkaportal.pl pokaże państwu jak wziąć chwilówkę krok po kroku. Warto zapoznać się z filmami instruktażowymi przed zaciągnięciem zobowiązania. Pozwoli się to ustrzec przed negatywnymi skutkami chwilówek.

Łatwy kredyt– Szczegóły oferty

Łatwy Kredyt to firma powstała już 17 lat temu. Swoje pierwsze kroki w biznesie pożyczkowym stawiali na rynku łotewskim, natomiast w Polsce udzielają pożyczek krótkoterminowych od 2012. Od niedawna firma intensywnie walczy o klientów wprowadzając nowe promocje, ulepszając ofertę i zwiększając aktywność reklamową. Nowi klienci pierwszą pożyczkę biorą za darmo i to na całkiem atrakcyjną kwotę – aż 1000 zł. Na dodatek proces wnioskowania o pożyczkę jest bardzo prosty i szybki. Stali klienci mogą pożyczać aż do 3000 zł na okres do 30 dni. Co najważniejsze, przyznawalność chwilówek jest na bardzo dobrym poziomie.

Opinie o łatwym Kredycie

Łatwy Kredyt - opinie klientów o chwilówce

Powyższy widget przedstawia opinie dotychczasowych pożyczkobiorców na temat pożyczki w Łatwy Kredyt. Jak widać firma cieszy się dobrymi opiniami wśród klientów, z czego wynika jej ogromna popularność. Warto zaznaczyć, że pozytywne opinie o Łatwy Kredyt nie biorą się z nikąd. Firma była jedną z pierwszych, które wprowadziły darmową pożyczkę przy pierwszym zobowiązaniu.

Rejestracja w Łatwy Kredyt

  • telefonu komórkowego
  • konta bankowego
  • dowodu osobistego

4 Kroki rejestracji w Łatwy Kredyt

  1. Wejdź na stronę pożyczki Latwykredyt.pl
  2. Korzystając z suwaka wybierz kwotę pożyczki, która Cię interesu je oraz okres jej spłaty
  3. Wypełnij krótki wniosek o pożyczkę, a następnie zaakceptuj regulamin
  4. Wybrierz z listy jedno z kont bankowych podanych na stronie, a następnie dokonaj przelewu w wysokości 1 grosza ze swojego konta