W promocji Santandera dostaniesz 500 zł za założenie konta!

Druga połowa 2021 roku obfituje w promocje bankowe, a jedną z najlepszych proponuje nowym klientom Santander Bank. Rachunek osobisty przyniesie 300 zł za samo podpisanie umowy i wykazanie podstawowej aktywności, a na tym nie koniec łatwych do zdobycia nagród. Za nowe konto Santander łącznie otrzymać można teraz równowartość 500 zł!
Promocja Santandera na nowe konto to dopiero początek
Santander Bank Polska

Czy warto założyć konto akurat w Santander Bank (były Bank Zachodni WBK S.A)? Sprawdzamy to. Zobacz opłaty za prowadzenie konta, kartę, bankomaty i przelewy. Porównujemy też wady i zalety Konta Jakie Chcę oraz Konta VIP.

Złóż wniosek Opinie o Konto Jakie Chcę w Santander

Co można zyskać w promocji?
  • 300 zł za nowe konto
  • 50 zł za wpisanie kodu poleceń
  • Bony do Biedronki lub RTV EURO AGD o wartości 150 zł
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 20 grudnia 2021 roku

Santander – podstawowa promocja dla nowych klientów

W drugiej połowie 2021 roku osoby, które chcą otworzyć konto bankowe, kuszone są zestawem nowych promocji. W przypadku większości z nich mamy do czynienia z premiami sięgającymi 200 zł lub nieco przekraczającymi tę kwotę. Jeżeli zaś bonus jest większy, niemal na pewno zostanie przyznany w bonach lub rozłożony na co najmniej pół roku zwrotów za płatności. Takie właśnie rozwiązanie proponuje Santander, za nowe konto oferując nawet 500 zł w kombinacji trzech różnych promocji.

Kto może przystąpić do akcji „300 zł na dobry początek”? Szansy na zgarnięcie wysokiego bonusu nie mają z pewnością osoby, które po 1 kwietnia 2019 roku uczestniczyły w jakichkolwiek promocjach Santander Bank na założenie nowego konta, a po 1 listopada 2020 roku posiadały lub współposiadały złotówkowy rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w tym banku. Pierwsze z wykluczeń nie dotyczy z kolei promocji “150 zł na zakupy”, ale brak konta w ciągu ostatniego roku nadal jest kluczowy.

Poza tym bank nie jest wybredny pod kątem przyciągania nowych klientów, bowiem wystarczy posiadać obywatelstwo polskie i mieć ukończone 18 lat. Przeszkody nie stanowi także otwarty w Santander rachunek firmowy ani karta kredytowa wystawiona przez ten bank.

Jak otrzymać 300 zł za nowe konto w Santander Banku?

Głównym produktem premiowanym w promocji Santandera jest Konto Jakie Chcę, ale oprócz niego objęte promocją są również konta osobiste dla młodych oraz bardziej wymagających (Select). Aby otrzymać 300 zł z tego banku, należy:

  1. Do 20 grudnia 2021 roku złożyć wniosek o jedno z kont objętych promocją przez stronę internetową https://www.santander.pl/ws-konto-osobiste-kjc-2021/ lub u doradcy telefonicznego.
  2. Do 5 stycznia 2022 roku zawrzeć umowę na bazie złożonego wcześniej wniosku. To uprawnia do pierwszej części nagrody, czyli 100 zł.
  3. W każdym z trzech kolejnych miesięcy następujących po miesiącu założenia konta zapewnić wpływy na łączną kwotę minimum 1000 zł, którą można przelać z innego własnego rachunku.
  4. W tych samych miesiącach wykonać po 1 transakcji bezgotówkowej kartą w sklepie, internecie lub przy pomocy BLIK na minimum 10 zł.
  5. Przez ten sam czas raz na miesiąc logować się w aplikacji mobilnej.

Trzy ostatnie kroki zapewnią kolejną premię w wysokości 200 zł. Przelana zostanie ona na rachunek otwarty w promocji do końca marca lub kwietnia 2022 roku, podczas gdy pierwsze 100 zł klient otrzyma do końca grudnia lub stycznia. Nieprzypadkowo zapowiadamy promocję Santander jako minimum 300 zł. Jak w prosty sposób zarobić kolejne 200 zł i otrzymać szansę na jeszcze więcej?

Promocja Santandera na nowe konto to dopiero początek

Najprostszym sposobem na otrzymanie dodatkowych pieniędzy jest założenie konta z rekomendacji od znajomego lub członka rodziny, który ma już rachunek i zarejestrował się do programu poleceń Santander. Podanie kodu polecającego przy zakładaniu konta przyniesie nowemu klientowi 50 zł. Taką samą kwotę otrzyma również osoba udostępniająca kod.

Dodatkowo do końca grudnia aktywny jest bonus “150 zł na zakupy” w formie bonów do Biedronki lub RTV EURO AGD. Aby otrzymać kartę podarunkową w promocji Santandera, po założeniu nowego konta należy zarejestrować się na stronie https://santander.pl/promocjakonta i do końca stycznia 2022 roku wykonać płatność kartą debetową na łączną kwotę min. 300 zł. To prosty warunek, który czyni z akcji najlepszą opcję na rynku. W równie imponującej promocji na nowe konto BNP Paribas 450 zł otrzymać można wyłącznie w bonie, a nie częściowo w gotówce.

Teoretycznie istnieje jeszcze jedna opcja na zwiększenie korzyści z posiadania rachunku w Santander Bank, jednak jest ona bardziej żmudna. W ramach promocji, która pozwala odzyskać do 300 zł rocznie z płaconych rachunków, bank zwraca klientowi 1% przelewów za energię elektryczną, gaz albo usługi telekomunikacyjne. Maksymalnie uzyskać można w ten sposób miesięcznie 25 zł zwrotu za rachunki od Santandera, ale dla takiej kwoty trzeba opłacać 2500 zł miesięcznie!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze
Wiola

Santander jest turbo bankiem i polecam go bez względu na promocje czy jest czy nie ma! Decyzja o związanie sie z nimi zawsze jest decyzją słuszną, bo ten bank jest oczciwy, ma spoko cennik kredytów, a do tego wie jak traktowac klienta z szacunkiem.

Komi

Santander Bank to dobry wybór i bez promocji. Bank jest świetny i ma mega ofertę od konta osobistego zaczynając przez kartę i na kredytach kończąc (takie rzeczy warto brać pod uwagę, bo jeśli kiedys zdecydujemy sie na kredyt to musimy miec w danym banku konto, a zdecydowanie latwiej jest jak juz jestesmy kloentami tego banku od jakiegos czasu- wtedy o kredyt latwiej). Polecam Santander Bank.

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×