W promocji Santandera dostaniesz 300 zł za założenie konta!

Druga połowa 2021 roku obfituje w promocje bankowe, a jedną z najlepszych proponuje nowym klientom Santander Bank. Założenie rachunku przyniesie 300 zł za samo podpisanie umowy i wykazanie podstawowej aktywności, a na tym nie koniec łatwych do zdobycia nagród. Jak zgarnąć podstawowy bonus i wszystkie dodatkowe premie?
Kto ma szansę skorzystać z wyjątkowej okazji w Santanderze?
Santander Bank Polska

Czy warto założyć konto akurat w Santander Bank (były Bank Zachodni WBK S.A)? Sprawdzamy to. Zobacz opłaty za prowadzenie konta, kartę, bankomaty i przelewy. Porównujemy też wady i zalety Konta Jakie Chcę oraz Konta VIP.

Złóż wniosek Opinie o Konto Jakie Chcę w Santander

Co można zyskać w promocji? 300 zł za nowe konto
Do kiedy trwa promocja? Do 31 lipca 2021 roku

Kto ma szansę skorzystać z wyjątkowej okazji w Santanderze?

W drugiej połowie 2021 roku osoby, które chcą otworzyć konto bankowe, kuszone są zestawem nowych promocji. W przypadku większości z nich mamy do czynienia z premiami sięgającymi 200 zł lub nieco przekraczającymi tę kwotę. Jeżeli zaś bonus jest większy, niemal na pewno zostanie przyznany w bonach. Santander proponuje inne rozwiązanie.

Kto może przystąpić do akcji „Otwórz Konto, zyskaj 300 zł”? Szansy na zgarnięcie wysokiego bonusu nie mają z pewnością osoby, które od 1 kwietnia 2019 roku uczestniczyły w jakichkolwiek promocjach banku na założenie nowego konta, a od 1 lipca 2020 roku posiadały lub współposiadały złotówkowy rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w Santander Bank.

Poza tym bank nie jest wybredny pod kątem przyciągania nowych klientów, bowiem wystarczy posiadać obywatelstwo polskie i mieć ukończone 18 lat. Przeszkody nie stanowi także otwarty w Santanderze rachunek firmowy ani karta kredytowa wystawiona przez ten bank.

Jak otrzymać premię gotówkową za założenie konta w banku?

Głównym produktem premiowanym w promocji Santandera jest Konto Jakie Chcę, ale oprócz niego objęte promocją są również konta osobiste dla młodych oraz bardziej wymagających (Select). Aby otrzymać 300 zł z tego banku, należy:

  1. Do 31 lipca 2021 roku złożyć wniosek o jedno z kont objętych promocją przez stronę internetową santander.pl/ws-konto-osobiste-kjc-2021 lub u doradcy telefonicznego.
  2. Do 15 sierpnia 2021 roku zawrzeć umowę na bazie złożonego wcześniej wniosku.
  3. W każdym z trzech kolejnych miesięcy następujących po miesiącu otwarcia konta zapewnić wpływy na łączną kwotę minimum 1000 zł, którą można przelać z innego własnego rachunku.
  4. W tych samych miesiącach wykonać po 5 transakcje bezgotówkowych kartą w sklepie, internecie lub przy pomocy BLIK na minimum 10 zł każda.
  5. Raz na miesiąc logować się przez ten czas w aplikacji mobilnej.

Tyle wystarczy, aby otrzymać premię w wysokości 300 zł. Przelana zostanie ona na rachunek otwarty w promocji w dwóch turach: 100 zł za pierwszy miesiąc do końca września, a kolejne 200 zł maksymalnie do 30 listopada. Nawet przy ostatnim wysypie atrakcyjnych promocji bankowych to spora kwota, a w bardzo prosty sposób można ją jeszcze powiększyć.

Jakie jeszcze promocje Santandera dają szansę na zarobek?

Najprostszym sposobem na otrzymanie dodatkowych pieniędzy jest założenie konta z rekomendacji od znajomego lub członka rodziny, który ma już rachunek i zarejestrował się do programu poleceń Santander. Podanie kodu polecającego przy zakładaniu konta przyniesie nowemu klientowi 50 zł. Taką samą kwotę otrzyma również osoba udostępniająca kod.

Ponadto do końca lipca trwa okazja, którą Santander Bank przygotował we współpracy z CCC. Podpisanie umowy o jedno z kont osobistych premiowane jest bonem na 70 zł do sklepu CCC.eu. Niestety, skorzystanie z niego wymaga zrobienia zakupów na co najmniej 200 zł, więc dla wielu osób może być kompletnie nieprzydatny.

Teoretycznie istnieje jeszcze jedna opcja na zwiększenie korzyści z posiadania rachunku w Santander Bank, jednak jest ona bardziej żmudna. W ramach promocji, która pozwala odzyskać do 300 zł z płaconych rachunków, bank zwraca klientowi 1% przelewów za energię elektryczną, gaz albo usługi telekomunikacyjne. Maksymalnie uzyskać można w ten sposób 25 zł miesięcznie, ale trzeba opłacać aż 2500 zł miesięcznie!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze
Wiola

Santander jest turbo bankiem i polecam go bez względu na promocje czy jest czy nie ma! Decyzja o związanie sie z nimi zawsze jest decyzją słuszną, bo ten bank jest oczciwy, ma spoko cennik kredytów, a do tego wie jak traktowac klienta z szacunkiem.

Komi

Santander Bank to dobry wybór i bez promocji. Bank jest świetny i ma mega ofertę od konta osobistego zaczynając przez kartę i na kredytach kończąc (takie rzeczy warto brać pod uwagę, bo jeśli kiedys zdecydujemy sie na kredyt to musimy miec w danym banku konto, a zdecydowanie latwiej jest jak juz jestesmy kloentami tego banku od jakiegos czasu- wtedy o kredyt latwiej). Polecam Santander Bank.

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×