Co można zyskać w promocji?250 zł
Do kiedy trwa promocja?Do 31 marca 2021 roku

Kto ma szansę skorzystać z wyjątkowej okazji w Santanderze?

W pierwszym kwartale 2021 roku osoby, które chcą otworzyć konto bankowe, kuszone są zestawem nowych promocji. W przypadku większości z nich mamy do czynienia z kontynuacją trendów z zeszłego roku, zatem przyznawaniem premii w wysokości sięgającej 150 zł lub nieco wyższej, ale już w bonach. Santander idzie wbrew obu tendencjom i warto przekonać się, kto na tym skorzysta.

Kto może przystąpić do akcji „250 zł za aktywne bankowanie”? Szansy na zgarnięcie wysokiego bonusu nie mają z pewnością osoby, które od 1 kwietnia 2019 roku uczestniczyły w jakichkolwiek promocjach banku na założenie nowego konta, a od 1 marca 2020 roku posiadały lub współposiadały złotówkowy rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy Santandera. Poza tym bank nie jest pod kątem przyciągania nowych klientów wybredny, bowiem posiadać trzeba tylko obywatelstwo polskie i mieć ukończone 18 lat.

Jak otrzymać premię gotówkową za założenie konta w banku?

Dobra wiadomość jest taka, że promocja Santandera nagradza klientów chcących otworzyć Konto Jakie Chcę, Konto Jakie Chcę dla Młodych albo Konto Select, a nie tylko główny rachunek. Aby otrzymać 250 zł z tego banku, należy:

  1. Do 31 marca 2021 roku złożyć wniosek o jedno z kont objętych promocją przez stronę internetową santander.pl/ws-konto-osobiste-kjc-2021 lub u doradcy telefonicznego.
  2. Do 15 kwietnia 2021 roku zawrzeć umowę na bazie złożonego wcześniej wniosku.
  3. W każdym z trzech kolejnych miesięcy następujących po miesiącu otwarcia konta zapewnić wpływy na łączną kwotę minimum 1000 zł, którą można przelać z innego własnego rachunku.
  4. W tych samych miesiącach wykonać wykonać po 5 transakcje bezgotówkowych kartą w sklepie, internecie lub przy pomocy BLIKA na minimum 10 zł każda.
  5. Raz na miesiąc logować się przez ten czas w aplikacji mobilnej.

Tyle wystarczy, aby otrzymać premię w wysokości 250 zł. Przelana zostanie ona na rachunek otwarty w promocji w dwóch turach: 50 zł za pierwszy miesiąc do końca maja, a kolejne 200 zł za dwa kolejne miesiące maksymalnie do końca lipca. Takiej kwocie dorównuje obecnie jedynie propozycja bonusu 250 zł za założenie konta w BNP Paribas do końca marca. Z tym, że w Santanderze liczyć możemy na jeszcze kilka premii.

Jakie jeszcze promocje Santandera dają szansę na zarobek?

Najprostszym sposobem na otrzymanie dodatkowych pieniędzy jest założenie konta z rekomendacji od znajomego lub członka rodziny, który ma już rachunek i zarejestrował się do programu poleceń Santandera. Podanie kodu polecającego przy zakładaniu konta przyniesie nowemu klientowi 50 zł. Taką samą kwotę otrzyma również osoba udostępniająca kod.

Teoretycznie istnieje jeszcze jedna opcja na zwiększenie korzyści z posiadania rachunku w Santanderze, jednak jest ona znacznie żmudniejsza. W ramach promocji, która pozwala odzyskać do 300 zł z płaconych rachunków, bank zwraca klientowi 1% przelewów za energię elektryczną, gaz albo usługi telekomunikacyjne. Maksymalnie uzyskać można w ten sposób 25 zł miesięcznie, ale trzeba opłacać aż 2500 zł miesięcznie!