Co można zyskać w promocji?250 zł
Do kiedy trwa promocja?Do 28 lutego 2021 roku

Kto ma szansę skorzystać z wyjątkowej okazji w Santanderze?

Wraz z nowym rokiem osoby, które chcą otworzyć konto bankowe, kuszone są zestawem nowych promocji. W przypadku większości z nich mamy do czynienia z kontynuacją trendów z zeszłego roku, zatem przyznawaniem premii w wysokości sięgającej 150 zł lub nieco wyższej, ale już w bonach. Santander idzie wbrew obu tendencjom i warto przekonać się, kto na tym skorzysta.

Kto może przystąpić do akcji „Twoje Konto z premią 250 zł”? Szansy na zgarnięcie wysokiego bonusu nie mają z pewnością osoby, które od 1 kwietnia 2019 roku uczestniczyły w jakichkolwiek promocjach banku na założenie nowego konta, a od 11 stycznia 2020 roku posiadały lub współposiadały złotówkowy rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy Santandera. Poza tym bank nie jest pod kątem przyciągania nowych klientów wybredny, bowiem posiadać trzeba tylko obywatelstwo polskie i mieć ukończone 18 lat.

Jak otrzymać premię gotówkową za założenie konta w banku?

Dobra wiadomość jest taka, że promocja Santandera nagradza klientów chcących otworzyć Konto Jakie Chcę, Konto Jakie Chcę dla Młodych albo Konto Select, a nie tylko główny rachunek. Aby otrzymać 250 zł z tego banku, należy:

  1. Do 28.02.2021 r. założyć jedno z kont objętych promocją przez stronę internetową https://www.santander.pl/ws-konto-osobiste-kjc-styczen-250/ lub u doradcy telefonicznego.
  2. W każdym z trzech kolejnych miesięcy następujących po miesiącu otwarcia konta zapewnić wpływy na łączną kwotę minimum 1000 zł, którą można przelać z innego własnego rachunku.
  3. W tych samych miesiącach wykonać wykonać po 5 transakcje bezgotówkowych kartą w sklepie, internecie lub przy pomocy BLIKA.
  4. Raz na miesiąc logować się przez ten czas w aplikacji mobilnej.

Tyle wystarczy, aby otrzymać premię w wysokości 250 zł. Przelana zostanie ona na rachunek otwarty w promocji do 31 lipca 2021 roku. Takiej kwocie dorównuje obecnie jedynie propozycja bonusu za założenie konta w BNP Paribas, jednak tam znacznie trudniej uzyskać dodatkowe korzyści. Problemów nie będą mieli z tym nowi klienci Santandera.

Jakie jeszcze promocje Santandera dają szansę na zarobek?

Najprostszym sposobem na otrzymanie dodatkowych pieniędzy jest założenie konta z rekomendacji od znajomego lub członka rodziny, który ma już rachunek i zarejestrował się do programu poleceń Santandera. Podanie kodu polecającego przy zakładaniu konta przyniesie nowemu klientowi 50 zł. Taką samą kwotę otrzyma również osoba udostępniająca kod.

Teoretycznie istnieje jeszcze jedna opcja na zwiększenie korzyści z posiadania rachunku w Santanderze, jednak jest ona znacznie żmudniejsza. W ramach promocji pozwalającej odzyskać do 300 zł z płaconych rachunków bank zwraca klientowi 1% przelewów za energię elektryczną, gaz albo usługi telekomunikacyjne. Maksymalnie uzyskać można w ten sposób 25 zł miesięcznie, ale trzeba opłacać aż 2500 zł miesięcznie!