Co można zyskać w promocji?Bon 300 zł do Biedronki
Do kiedy trwa promocja?Do 5 kwietnia 2021 roku

Kto zarobi na karcie kredytowej Citi Simplicity?

Wiele banków stosuje promocje z wysokimi nagrodami głównie w celu przyciągnięcia klientów zastanawiających się wyłącznie nad nowym kontem bankowym. Citi Handlowy znacznie atrakcyjniejsze pieniądze wykłada w okazjach dotyczących kart kredytowych. Kto może na tym zarobić?

W przypadku II edycji promocji o wiele mówiącej nazwie „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity, zyskaj zwrot opłaty rocznej na korzystnych warunkach i otrzymaj voucher do Biedronki” szansę na nagrodę mają nowi klienci. Chodzi tu jednak wyłącznie o brak podstawowej karty kredytowej Citi od 1 stycznia 2019 roku. W otrzymaniu bonusu nie przeszkodzi posiadanie konta osobistego czy innych produktów banku. Oczywistą barierą jest jednak zdolność kredytowa wymagana do wyrobienia takiej karty. Oblicza się ją indywidualnie dla każdego wnioskującego.

Co zrobić, aby otrzymać bon na 300 zł do Biedronki?

Jak na promocję, w której oferowana jest równowartość niemal 300 zł, na bon do Biedronki zasłużyć można bardzo prosto. Podobnie jest zresztą z oferującą tę samą nagrodę okazją z kartą kredytową Millennium. Czego konkretnie wymaga od klienta Citi Handlowy?

Bon na 300 zł do Biedronki oferowany jest tym osobom, które będą w stanie:

  1. Do 5 kwietnia 2021 roku zawnioskować o wydanie karty Citi Simplicity na stronie internetowej https://www.online.citibank.pl/formularz/karta-kredytowa/bied300 i podpisać umowę oraz aktywować kartę.
  2. Potwierdzić dochody odpowiednim zaświadczeniem w terminie 10 dni roboczych od dnia złożenia wniosku o wydanie karty.
  3. Do końca miesiąca następującego po zawarciu umowy zalogować się choć raz do aplikacji mobilnej Citi Mobile.
  4. Do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy dokonać transakcji kartą na co najmniej 1000 zł.

Dodatkowo przez rok od założenia karty Citi Simplicity w ramach tej promocji klient zwolniony jest z opłaty 12 zł miesięcznie za kartę pod warunkiem wydania co najmniej 300 zł w każdym z okresów rozliczeniowych, które mają być darmowe. A nie jest to koniec korzyści płynących z wyrobienia kredytówki w Citi!

Wyrobienie karty kredytowej Citi to okazja na jeszcze więcej pieniędzy

Świetną zachętą do wyrobienia kredytówki jest związany z nią program poleceń kart Citi. Bank przyznaje klientom rekomendującym kartę od 200 do 300 zł za każdego nowego klienta. Premia rośnie z każdą kolejną osobą, więc za 5 osób otrzymuje się 1200 zł. Wprawdzie tych dwóch promocji połączyć się nie da, więc odpada silny argument przemawiający za skorzystaniem właśnie z usług Citi, ale atrakcyjny moneyback sięgający 720 zł czy 20% zniżki w wybranych restauracjach również zadziałać mogą sugestywnie.

Co z osobami, które chciałyby skorzystać z hojności Citi, ale nie mogą sobie pozwolić na wyrobienie karty kredytowej z racji na brak zdolności albo niechęć do tego typu produktów finansowych? Mniejsze, ale nadal atrakcyjne nagrody przyniesie promocja z premią gotówkową oraz kodami InPost, a także program poleceń kont osobistych.