W promocji Citi bon 300 zł do Biedronki za kartę kredytową

Przez ograniczony czas Citi Handlowy przyznaje wysokie premie nowym użytkownikom kart kredytowych. Wyrobienie Citi Simplicity to okazja na otrzymanie bonu do Biedronki o równowartości 300 zł. W jaki sposób zasłużyć na taką nagrodę? Warunki do spełnienia są banalnie proste.
Jak założyć kartę kredytową w Citi Bank Handlowy?

Karta kredytowa w Citi Bank Handlowy występuje w 4 wariantach. Każdy z nich jest skierowany do innej grupy klientów, którzy czerpią różne korzyści z systemów premiowych dołączonych do karty. Pakiety benefitów w kartach od Citi Banku są bardzo bogate.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa CitiBank

Co można zyskać w promocji?
  • Bon 300 zł do Biedronki
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 14 stycznia 2021 roku

Kto zarobi na karcie kredytowej Citi Simplicity w promocji z Biedronką?

Wiele banków stosuje promocje z wysokimi nagrodami głównie w celu przyciągnięcia klientów zastanawiających się nad nowym kontem bankowym. Citi Handlowy znacznie atrakcyjniejsze pieniądze wykłada na stół w okazjach dotyczących kart kredytowych. Kto może na tym zarobić?

W przypadku IV edycji promocji o wszystko mówiącej nazwie „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity, zyskaj zwrot opłaty rocznej na korzystnych warunkach i otrzymaj voucher do Biedronki” szansę na nagrodę mają nowi klienci. Chodzi tu jednak wyłącznie o brak podstawowej karty kredytowej Citi od 1 stycznia 2019 roku. W otrzymaniu bonusu nie przeszkodzi posiadanie konta osobistego czy innych produktów banku.

Oczywistą barierą jest jednak zdolność kredytowa wymagana do wyrobienia takiej karty. Oblicza się ją indywidualnie dla każdego wnioskującego. Podstawowy wymóg stanowi posiadanie źródła stałego dochodu oraz brak wpisów w bazach dłużników. Wymagane zarobki zależą również od ich formy: pracownicy etatowi otrzymają kartę kredytową znacznie łatwiej niż osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą.

Co zrobić, aby otrzymać bon na 300 zł do Biedronki?

Jak na promocję bankową, w której oferowana jest równowartość 300 zł, na bon do Biedronki zasłużyć można bardzo prosto. Poświęcić trzeba na to znacznie mniejsze środki niż w większości ofert promocyjnych związanej z kontem osobistym. Dodatkowo klient wyrabiający w ten sposób kartę kredytową Citi Simplicity liczyć może na łagodniejsze warunki zwolnienia z opłat przez pierwszy rok posiadania karty.

Czego konkretnie wymaga Citi Handlowy od klienta zainteresowanego tak atrakcyjną promocją? Musi on:

  1. Do 14 stycznia 2021 roku zawnioskować o wydanie karty Citi Simplicity na stronie internetowej https://www.online.citibank.pl/formularz/karta-kredytowa/bied300 i podpisać umowę oraz aktywować kartę.
  2. Potwierdzić dochody odpowiednim zaświadczeniem w terminie 10 dni roboczych od dnia złożenia wniosku o wydanie karty.
  3. Do końca miesiąca następującego po zawarciu umowy zalogować się choć raz do aplikacji mobilnej Citi Mobile.
  4. Do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy dokonać transakcji kartą na łączną kwotę wynoszącą co najmniej 1000 zł.

Dodatkowo przez rok od założenia karty Citi Simplicity w ramach tej promocji klient zwolniony jest z opłaty 12 zł miesięcznie za kartę pod warunkiem wydania co najmniej 300 zł w każdym z okresów rozliczeniowych, które mają być darmowe. Bon do Biedronki trafi do klienta 60 dni po spełnieniu warunków promocji. Może nastąpić to bardzo szybko, ponieważ kwoty 1000 zł nie trzeba rozkładać na trzy miesiące i można je wydać jednego dnia. A nie jest to koniec korzyści płynących z wyrobienia kredytówki w Citi!

Wyrobienie karty kredytowej Citi to okazja na jeszcze więcej pieniędzy

Świetną zachętą do wyrobienia kredytówki jest związany z nią program poleceń kart Citi. Bank przyznaje klientom rekomendującym kartę od 200 do 300 zł za każdego nowego klienta. Premia rośnie z każdą kolejną osobą, więc za 5 osób otrzymuje się 1200 zł. Wprawdzie tych dwóch promocji połączyć się nie da, więc odpada silny argument przemawiający za skorzystaniem właśnie z usług Citi, ale atrakcyjny moneyback sięgający 720 zł czy 20% zniżki w wybranych restauracjach również mogą zadziałać sugestywnie.

Co z osobami, które chciałyby skorzystać z hojności Citi, ale nie mogą sobie pozwolić na wyrobienie karty kredytowej z racji na brak zdolności albo niechęć do tego typu produktów finansowych? Mniejsze, ale nadal atrakcyjne nagrody przyniesie promocja Citi z premią gotówkową oraz kodami InPost, a także program poleceń kont osobistych.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze
Józef
Ocena :
     

Biedronkę mam pod domem, jestem w niej niemal codziennie, więc takie 3 stówki do wydania tam bardzo by się przydały!

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×