660 zł spłaty zadłużenia karty kredytowej Citibank

Citi Handlowy po raz kolejny kusi swoich klientów korzyściami, które wynikają z wyrobienia w nim karty kredytowej. Tym razem do zdobycia jest aż 660 zł. Jak je otrzymamy? To bank spłaci nasze zadłużenie przez kolejne 12 miesięcy! Wystarczy trzymać się wytycznych banku i regularnie korzystać z wyrobionej karty. Jednak pula nagród jest ograniczona, nie warto więc zwlekać z decyzją. Najnowsza promocja Citi Handlowy na kartę kredytową i możliwość otrzymania 660 zł - opisujemy dokładnie promocję i pokazujemy krok po kroku, jak z niej skorzystać.
Citi
Karta kredytowa CitiBank - zobacz ofertę
Karta kredytowa CitiBank

Oferta banku Citi Handlowego jest niezwykle bogata. Nie zabrakło w niej również kart kredytowych, których do wyboru mamy aż cztery. Karty kierowane są do różnych klientów, którzy posiadają różne wymagania i oczekiwania od produktu. Karty różnią się między sobą pakietem korzyści dostępnymi dla ich posiadacza, ale przede wszystkim limitami i kosztem posiadania karty. Oferta ta jest niezwykle bogata i zróżnicowana, więc zapewne każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Do tego Citi Handlowy oferuje niezwykle korzystne warunki dla wnioskujących o ich karty kredytowe. Oferta ciekawa, warta sprawdzenia i odnalezienia swojej karty kredytowej.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa CitiBank

Co można zyskać w promocji?
 • 660 zł spłaty zadłużenia na karcie kredytowej
Do kiedy trwa promocja?
 • 16 maja 2022 roku lub do wyczerpania puli nagród

Kto może wziąć udział w promocji?

Najnowsza promocja karty kredytowej w Citi Handlowy przeznaczona jest dla klientów, którzy nie posiadali takiej karty wydanej po 01.01.2019 r. Okres karencji jest więc dość długi. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z udziału w akcji.

Dodatkowo będzie trzeba spełnić warunki przyznania karty kredytowej w tym banku, które obejmują:
Dla pracujących na umowach:

 • wiek – minimum 18 lat,
 • dochód – minimum 1200 zł netto,
 • zatrudnienie w obecnej firmie – minimum 3 miesiące.

Dla prowadzących działalność gospodarczą:

 • wiek – minimum 18 lat,
 • dochód – minimum 2500 zł netto,
 • okres działalności firmy – minimum 2 lata.

Jak zdobyć 660 zł spłaty zadłużenia karty kredytowej?

Najnowsza promocja Citibank znacznie różni się od tego, do czego przyzwyczaił nas rynek. Tym razem bonus możemy otrzymać na początku każdego miesiąca, w którym będziemy spełniać warunki promocji. Łącznie możemy zyskać aż 660 zł. Oto dokładna instrukcja jak wziąć udział w promocji krok po kroku:

 1. Do 16 maja 2022 roku lub wyczerpania puli nagród (pierwsze 2000 wniosków) należy złożyć wniosek o kartę kredytową w Citibanku. W ciągu 10 dni dostarczyć należy dokumenty potwierdzające nasz dochód. Promocja obejmuje tylko karty z wyższym limitem, które wymagają takiego potwierdzenia.
 2. Do końca miesiąca, w którym otrzymamy kartę musimy ją aktywować w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej. Również w tym okresie musimy zalogować się do wspomnianej aplikacji.
 3. W ciągu 3 miesięcy od podpisania umowy wykonamy transakcje kartą na kwotę co najmniej 600 zł. Niedozwolone są przelewy na prywatne konta, wypłaty z bankomatów czy transakcje z firmami bukmacherskimi czy hazardowymi. Jednak normalne zakupy w sklepach stacjonarnych czy internetowych są jak najbardziej mile widziane.
 4. Po zaksięgowaniu płatności rozłóżmy ich spłatę na 12 rat w planie spłat Komfort. Musimy to uczynić do końca miesiąca, w którym dokonaliśmy płatności. Zrobimy w bardzo prosty sposób w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej.
 5. Teraz to Citibank będzie spłacał nasze raty! Każdego miesiąca przeleje on na konto naszej karty 55 zł, co pokryje zarówno kwotę transakcji jak i odsetki (w obecnych warunkach taka pełna rata wynosi nieco ponad 53 zł). Nawet jeżeli oprocentowanie zmieni się w czasie trwania promocji, to kwota 55 zł je pokryje! Prosto policzyć, że 55 zł pomnożone przez 12 miesięcy da nam aż 660 zł zwrotu.
 6. Ostatnim warunkiem, który musimy spełnić, by bank spłacił za nas ratę, jest aktywne korzystanie z karty. W każdym z 12 miesięcy, w którym chcemy otrzymać zwrot musimy wykonać transakcje kartą na minimum 300 zł.

Pierwszy raz spotykamy się z takim rodzajem promocji, ale wydaje się ona niezwykle korzystna dla klientów. Początkowy wydatek 600 zł zostanie nam zwrócony (wraz z odsetkami) jeżeli tylko będziemy korzystać aktywnie z karty. Limit 300 zł miesięcznie nie wydaje nam się trudny do przekroczenia. Warto więc pospieszyć się, by znaleźć się w promocyjnej puli pierwszych 2000 wniosków.

Citi Handlowy liderem promocji kart kredytowych

To już kolejna promocja Citi Handlowy zachęcająca do zawierania z nim umowy na kartę kredytową. Ostatnio mogliśmy wziąć udział w promocji „Jeszcze więcej na start” i otrzymać  bony o wartości 400 zł na Allegro, wciąż też obowiązuje
program poleceń kart kredytowych Citi, w którym zyskać mogliśmy aż 2700 zł. Jednak promocje w tym banku często mają ograniczone pule nagród. Obowiązuje zasada “kto pierwszy, ten lepszy”, więc nie warto zwlekać z decyzją o udziale w kolejnych akcjach. Korzyści są tu bardzo wymierne.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść