5 voucherów za płatności mobilne kartą kredytową w Citibank

Płatności mobilne są bardzo wygodne, a teraz mogą dać nam jeszcze więcej korzyści. Citi Handlowy zachęca do płacenia w Google Pay i Apple Pay swoimi kartami kredytowymi. Za każde 5 transakcjii otrzymamy voucher do Audioteki, Pyszne.pl lub sieci Biedronka. Bez minimalnych kwot czy innych ukrytych wymagań. Pula nagród jest ograniczona, więc radzimy się pospieszyć.
Citi Handlowy z promocją dla nowych klientów
Karta kredytowa CitiBank - zobacz ofertę
Karta kredytowa CitiBank

Oferta banku Citi Handlowego jest niezwykle bogata. Nie zabrakło w niej również kart kredytowych, których do wyboru mamy aż cztery. Karty kierowane są do różnych klientów, którzy posiadają różne wymagania i oczekiwania od produktu. Karty różnią się między sobą pakietem korzyści dostępnymi dla ich posiadacza, ale przede wszystkim limitami i kosztem posiadania karty. Oferta ta jest niezwykle bogata i zróżnicowana, więc zapewne każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Do tego Citi Handlowy oferuje niezwykle korzystne warunki dla wnioskujących o ich karty kredytowe. Oferta ciekawa, warta sprawdzenia i odnalezienia swojej karty kredytowej.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa CitiBank

Co można zyskać w promocji?
 • 30 dni bezpłatnego dostępu do Audioteka.pl
 • Voucher 10 zł na Pyszne.pl
 • E-kod do Biedronki o wartości 10 zł
Do kiedy trwa promocja?
 • 31 stycznia 2023 roku

Dla kogo jest ta promocja?

Z najnowszej promocji Citi Handlowy “Zapłać Google Pay lub Apple Pay i zgarnij nagrodę z kartą kredytową” skorzystać mogą klienci, którzy posiadają w tym banku główną kartę kredytową z logo Mastercard. Tradycyjnie dla Citi, z udziału wyłączeni są nierezydenci podatkowi, obywatele oraz rezydenci podatkowi USA.

Jak zdobyć 5 voucherów na zakupy z kartą kredytową Citi?

Zacznijmy od tego, co można zdobyć w opisywanej promocji. Lista nagród prezentuje się następująco:

 • 1900 voucherów na bezpłatny, 30-dniowy dostęp do Audioteka.pl (o wartości 24,90 zł każdy). Kody ważne będą do 31.03.2023 r.
 • 1100 voucherów do Pyszne.pl o wartości 10 zł. Do wykorzystania do 02.11.2023 r.
 • 2000 voucherów do sieci sklepów Biedronka o wartości 10 zł. Kody są ważne bezterminowo.

Promocja Citi Handlowego i Mastercard nie ma skomplikowanych zasad. Ważne będzie regularne płacenie kartą kredytową podpiętą do jednej z aplikacji. By zdobyć vouchery na zakupy należy:

 1. Dodać swoją kartę kredytową Citi z logo Mastercard do Google Pay lub Apple Pay. Na stronie internetowej banku znajdziesz instrukcję jak to zrobić.
 2. Do 31.01.2023 roku zarejestrować udział w promocji na stronie internetowej banku.
 3. Także do 31.01.2023 r. płać kartą kredytową w Google Pay lub Apple Pay. Każde 5 transakcji to jedna nagroda dla Ciebie! Maksymalnie możesz zdobyć 5 voucherów.
 4. Informację o nagrodach oraz vouchery otrzymasz do 20 dnia kolejnego miesiąca.

Citi Handlowy – promocje, konkursy, bonusy.

Bank Citi Handlowy jest niewątpliwie jednym z liderów rynku pod względem ciekawych promocji. Wciąż można zgarnąć 300 zł za nowe konto osobiste w Citi. Zaś z kartą kredytową Citi Simplicity wygrać można smartfona Motorola Moto E22. Jesteśmy bardzo ciekawi jakie nowe akcje promocyjne bank przygotował dla swoich klientów w tym roku.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść