Co można zyskać w promocji?200 zł za Konto 360°

100 zł za lokatę strukturyzowaną

Do kiedy trwa promocja?Do 28.10.2020 r.
Z którą promocją warto ją połączyć?„Powrót do szkoły z Kontem 360° Junior” (zarobimy 370 zł)

W najnowszej promocji Millennium o tłumaczącej wszystko nazwie „Nawet 300 zł za Konto 360° i lokatę strukturyzowaną” otrzymać możemy dwie premie od banku. Do odebrania 200 zł uprawni nas założenie Konta 360° lub Konta 360° Student. Dodatkowe 100 zł otrzymamy, jeśli za pośrednictwem Millenetu otworzymy lokatę strukturyzowaną i utrzymamy ją co najmniej do końca stycznia.

Sprawdźmy, czy otrzymanie tych bonusów rzeczywiście jest tak proste.

Promocja w Millennium to oferta dla nowych klientów. Kto z niej skorzysta?

Październikowa promocja skierowana jest do osób, które nie otrzymały jeszcze nigdy bonusu za założenie Konta 360° w Millenium lub analogicznego rachunku dla studentów. Oznacza to, że jeżeli byliśmy wcześniej klientami banku, ale nie korzystaliśmy z promocji związanej z tymi produktami, jak najbardziej liczyć możemy na premię gotówkową. Niestety, obejdziemy się smakiem w przypadku posiadania w chwili obecnej jakichkolwiek produktów finansowych Millennium lub bycia w trakcie wnioskowania o nie.

Do kiedy obecna promocja Millennium będzie aktywna? Rozpoczęła się 01.10.2020 r. i potrwa do 28.10.2020 r. Z założeniem konta powinniśmy się jednak pospieszyć. Bonusy przeznaczone są dla pierwszego 1000 klientów, którzy to zrobią. Na całe szczęście proces prowadzący do uzyskania premii jest naprawdę prosty.

Jeśli nasze pociechy nie ukończyły jak na razie 18 roku życia, warto wziąć jednocześnie udział w promocji przyznającej 70 zł za otworzenie dodatkowego konta naszemu dziecku. Wówczas łączny zarobek na październikowych premiach Millennium wzrośnie do 370 zł, chociaż część tej kwoty będzie miała formę elektronicznego bonu.

Jak zdobędziemy 200 zł za jedno z Kont 360° w Millennium?

Aby zdobyć podstawową premię w wysokości 200 zł powinniśmy:

  1. Wejść na stronę stronę internetową promocji konto + lokata w Millennium.
  2. Za jej pośrednictwem złożyć wniosek o prowadzenie Konta 360° lub Konta 360° Student wraz z kartą debetową.
  3. Wyrazić zgodę na kontakt marketingowy ze strony pracowników banku.
  4. Podpisać umowę poprzez wizytę w oddziale, kuriera lub za pomocą wideoweryfikacji. Ta ostatnia opcja jest najszybsza, ale jeśli zdecydujemy się na selfie oraz przesłanie zdjęcia dowodu, do 31.10.2020 r. i tak będziemy musieli złożyć własnoręcznie wzór podpisu oraz potwierdzić swoją tożsamość w placówce banku.
  5. W listopadzie, grudniu oraz styczniu zapewnić wpływy na konto w łącznej wysokości minimum 1000 zł, a także dokonać co najmniej jednej płatności kartą lub za pomocą BLIK.
  6. Do 29.01.2021 r. aktywować aplikację mobilną Millennium.

Jeśli spełnimy wszystkie warunki, wypłata 200 zł nastąpi najpóźniej 28.02.2021 r. Jeżeli nie chcemy płacić każdego miesiąca 15 zł za prowadzenie rachunku (8 zł za konto i 7 zł za kartę), powinniśmy regularnie zapewniać wpływy o łącznej wartości minimum 1000 zł (tylko posiadacze Konta 360°) oraz dokonywać jednej płatności kartą lub kodem BLIK (także właściciele Konta 360° Student).

Kolejne 100 zł promocja bankowa da nam za lokatę strukturyzowaną

Promocja Millennium nie kończy się na podstawowej premii. Kolejne 100 zł otrzymamy za założenie w bankowości elektronicznej Millenet lokaty strukturyzowanej na co najmniej 1000 zł. Musimy to zrobić do 31.10.2020 r. Oprócz minimalnej kwoty jedynym warunkiem jest utrzymanie lokaty do końca stycznia. Podobnie jak w przypadku nagrody za założenie konta, również ten bonus spłynie na nasze konto do 28.02.2021 roku.

Trzeba jednak podkreślić, że lokata strukturyzowana jest produktem finansowym znacznie bardziej skomplikowanym niż podstawowe konto bankowe czy standardowa lokata terminowa. Przed jej założeniem koniecznie powinniśmy przeczytać informacje zawarte w Warunkach lokaty strukturyzowanej oraz Dokumencie zawierającym kluczowe informacje (KID). Możliwość zarobienia do 10,49% w skali inwestycji wygląda dobrze w materiałach marketingowych, ale w rzeczywistości nie jest tak różowo.

Według obligatoryjnych obliczeń banku w korzystnym scenariuszu zarobimy średnio 1,39% w skali roku. Na całe szczęście lokata strukturyzowana w banku Millennium chroni 100% naszego wkładu. Oznacza to, że na koniec inwestycji z pewnością nie wyjdziemy na zero. Oczywiście tak długo, jak trzymali będziemy pieniądze na lokacie do dnia jej zapadalności. Zerwanie jej po 31 stycznia, ale przed 3 listopada 2023 r., wiązało będzie się z prowizją od 0,5% do 4% wpłaconej kwoty.