W promocji Millennium za otwarcie konta dostaniesz 360 zł!

Skorzystaj z promocji Millennium Bank i zyskaj 360 zł z kontem osobistym! Sprawdź jakie to proste! Aby otrzymać nagrodę wystarczy regularnie korzystać z rachunku: zapewnić minimalne wpływy na konto i kilka razy zapłacić kartą lub Blikiem. Dowiedz się czy możesz zarobić na Banku Millennium. Nie wszyscy bowiem mają dostęp do tej promocji!
Kto może wziąć udział w promocji Millennium na nowe konto?
Millennium Bank - zobacz ofertę
Konto 360° w Banku Millennium

W Millennium mamy do wyboru 4 konta bankowe. Są to konto Student, Junior, Konto Walutowe i Konto 360°. W naszym opisie prześwietlimy najbardziej popularne Konto 360°. Zobacz jakie warunki trzeba spełnić, by te konto było całkowicie darmowe? Jakie są mocne i słabe strony rachunku w Banku Millennium?

Złóż wniosek Opinie o Konto 360° w Banku Millennium

Co można zyskać w promocji?
  • Do 360 zł
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 31 lipca 2022 roku

Kto może wziąć udział w promocji Millennium na nowe konto?

Bank Millennium powraca z promocją do konta osobistego o chwytliwej nazwie “Zyskaj 360 zł z kontem Millennium 360°”! Jak mówi sama nazwa można zarobić aż 360 zł w bardzo prosty sposób. Przeczytaj artykuł i dowiedz się jak to zrobić! Śpiesz się jednak, gdyż konto w promocji można założyć jedynie do 31 lipca 2022 roku lub do wyczerpania limitu 40 000 nowych rachunków w Millennium Banku.

W promocji nie może wziąć udziału osoba, która na dzień startu promocji – 25 kwietnia 2022 r. – posiada rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy w Millennium lub posiadała go po 1 stycznia 2019 r.

Jak uzyskać premię 360 zł w promocji Millennium?

Otrzymanie nagród za otwarcie nowego rachunku jest naprawdę proste. Co więcej, warunki uzyskania nagrody zbiegają się z wymaganiami darmowego konta Millennium Konto 360°! Premia jest podzielona na dwie części po 180 zł każda.

Aby dostać pierwszą część premii od banku, należy:

  1. Do 31 lipca 2022 roku na stronie https://www.bankmillennium.pl/promocja-konto złożyć wniosek o Konto 360°.
  2. Zamów kartę do konta, wyraź zgody marketingowe oraz zgodę dotyczącą usługi zwrotu za zakupy Millennium Goodie.
  3. Do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania umowy aktywuj aplikację mobilną Millenet i wykonaj co najmniej 1 płatność kartą debetową lub BLIK.

Drugą część nagrody w promocji “Zyskaj 360 zł z kontem Millennium 360°” otrzymasz po zrealizowaniu poniższych warunków:

  1. W trzech miesiącach kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia konta zapewnij wpływy o łącznej kwocie co najmniej 500 zł w każdym z miesięcy!
  2. W tym samym okresie co najmniej 5 razy zapłacić za zakupy kartą debetową lub przy pomocy BLIK.

Promocja Millennium to szansa na łatwy zarobek. Warto z niej skorzystać i założyć nawet konto dodatkowe – warunki darmowości rachunku są bardzo łatwe do spełnienia, a nagroda warta uwagi.

Więcej promocji w banku- więcej powodów by przenieść się do Millennium

Millennium wraca na wiosnę z kilkoma atrakcyjnymi promocjami do różnych produktów bankowych. Pierwszą promocją wartą uwagi, która niestety nie łączy się z “Zyskaj 360 zł z kontem Millennium 360°” jest “Lubię to polecam”. W ramach programu poleceń Millennium zyskują zarówno polecający i polecony! Każde skuteczne polecenie to możliwość wyboru bonu podarunkowego na zakupy w znanych sieciach sklepów lub bilety do kina dla całej rodziny!

Mówiąc o rodzinie trudno nie wspomnieć o promocji dla najmłodszych klientów banku. Konto dla dziecka w Millennium również można otworzyć w promocji i zarobić na tym 100 zł! Premię “100 zł na eKarcie w wiosennej promocji Konta 360° Junior” od Millennium otrzymamy na karcie goodie.

To nie koniec ciekawych promocji! Jeśli potrzebujesz dodatkowej gotówki, warto wybrać kartę kredytową! Tę można założyć w Millennium i zyskać 400 zł na Allegro + nawet 600 zł moneyback. Warto się jednak pospieszyć, gdyż promocja do nowej karty kredytowej Millennium Banku jest ograniczona do 20 000 nowych klientów!

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze
Karol

Super jest ta ich promocja! i jeszcze do konca stycznia mozna sie rejestrować!

Wania
Ocena :
     

No-no-no! Bardzo dobra promka! Niskie wymagania, bo tak właściwie to wystarczy tylko założyć konto, a reszta zrobi się sama:P wystarczy pamietac o tym by zrobic sobie wplate, an konto i chociaz raz w miesiacu uzyc karty- banalne. a kasa do zgarniecia niczego sobie.

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść