W promocji Millennium za otwarcie konta dostaniesz 500 zł!

Skorzystaj z promocji Millennium Bank i zyskaj 500 zł z kontem osobistym! Sprawdź jakie to proste! Aby otrzymać nagrodę wystarczy regularnie korzystać z rachunku: zapewnić minimalne wpływy na konto i kilka razy zapłacić kartą lub BLIKiem. Dowiedz się czy możesz zarobić na Banku Millennium. Nie wszyscy bowiem mają dostęp do tej promocji!
Kto może wziąć udział w promocji Millennium na nowe konto?
Millennium Bank - zobacz ofertę
Konto 360° w Banku Millennium

W Millennium mamy do wyboru 4 konta bankowe. Są to konto Student, Junior, Konto Walutowe i Konto 360°. W naszym opisie prześwietlimy najbardziej popularne Konto 360°. Zobacz jakie warunki trzeba spełnić, by te konto było całkowicie darmowe? Jakie są mocne i słabe strony rachunku w Banku Millennium?

Złóż wniosek Opinie o Konto 360° w Banku Millennium

Co można zyskać w promocji?
 • Do 500 zł
Do kiedy trwa promocja?
 • Do 31 października 2022 roku

Kto może wziąć udział w promocji Millennium na nowe konto?

Bank Millennium powraca z promocją do konta osobistego i zwiększa nagrodę! “Złap 500 zł z kontem Millennium 360°” to szansa na 500 zł do uzyskania w bardzo prosty sposób. Przeczytaj artykuł i dowiedz się jak to zrobić! Śpiesz się jednak, gdyż konto w promocji można założyć jedynie do 31 października 2022 roku.

W promocji nie może wziąć udziału osoba, która posiadała rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w Millennium po 1 stycznia 2019 r.

Jak uzyskać premię 500 zł w promocji Millennium?

Otrzymanie nagród za otwarcie nowego rachunku jest naprawdę proste. Co więcej, warunki uzyskania nagrody zbiegają się z wymaganiami darmowego konta Millennium Konto 360°! Premia jest podzielona na dwie części 200 zł i 300 zł.

Aby dostać pierwszą część premii od banku, należy:

 1. Do 31 października 2022 roku na stronie banku złożyć wniosek o Konto 360°.
 2. Zamów kartę do konta, wyraź zgody marketingowe oraz zgodę dotyczącą usługi zwrotu za zakupy Millennium Goodie.
 3. Aktywuj aplikację mobilną banku Millennium.
 4. Zasil nowe konto kwotą min. 1000 zł, w ciągu 10 dni od założenia konta.
 5. Zrealizuj 5 płatności kartą debetową – masz czas do końca kolejnego miesiąca następującego po miesiącu, w którym zawarłaś/eś umowę.
 6. Za to otrzymasz pierwszą część nagrody – 200 zł!

Drugą część nagrody w promocji “Złap 500 zł z kontem Millennium 360°” otrzymasz po zrealizowaniu poniższych warunków:

 1. W trzech miesiącach kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia konta zapewnij wpływy o łącznej kwocie co najmniej 1000 zł w każdym z miesięcy.
 2. W tym samym okresie co najmniej 5 razy zapłacić za zakupy kartą debetową lub przy pomocy BLIK.
 3. Spełniając te warunki otrzymasz drugą część nagrody – 300 zł!

Promocja Millennium to szansa na łatwy zarobek. Warto z niej skorzystać i założyć nawet konto dodatkowe – warunki darmowości rachunku są bardzo łatwe do spełnienia, a nagroda warta uwagi.

Więcej promocji w banku- więcej powodów by przenieść się do Millennium

Millennium wraca na wiosnę z kilkoma atrakcyjnymi promocjami do różnych produktów bankowych. Pierwszą promocją wartą uwagi, która niestety nie łączy się z “Złap 500 zł z kontem Millennium 360°” jest “Lubię to polecam” – nie możesz otworzyć konta z kodem polecenia w ramach promocji konta. W ramach programu poleceń Millennium zyskują zarówno polecający i polecony! Każde skuteczne polecenie to możliwość wyboru bonu podarunkowego na zakupy w znanych sieciach sklepów lub bilety do kina dla całej rodziny!

Mówiąc o rodzinie trudno nie wspomnieć o promocji dla najmłodszych klientów banku. Konto dla dziecka w Millennium również można otworzyć w promocji i zarobić na tym 100 zł! Premię “100 zł na eKarcie w wiosennej promocji Konta 360° Junior” od Millennium otrzymamy na karcie goodie.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze
Karol

Super jest ta ich promocja! i jeszcze do konca stycznia mozna sie rejestrować!

Wania
Ocena :
     

No-no-no! Bardzo dobra promka! Niskie wymagania, bo tak właściwie to wystarczy tylko założyć konto, a reszta zrobi się sama:P wystarczy pamietac o tym by zrobic sobie wplate, an konto i chociaz raz w miesiacu uzyc karty- banalne. a kasa do zgarniecia niczego sobie.

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść