W promocji Millennium za otwarcie konta dostaniesz 360 zł!

W najnowszej akcji Millennium znacznie podwyższa swoje standardy dotyczące promocji na otwarcie konta. Nie dość, że premia powiększona do 360 zł za nowy rachunek trafi do klienta w całości w formie przelewu, to można liczyć dodatkowo na znacznie przyjaźniejsze warunki. W jaki sposób otrzymać atrakcyjny prezent za założenie Konta 360° lub Konta 360° Student w Millennium?
Konto 360° w Banku Millennium

W Millennium mamy do wyboru 4 konta bankowe. Są to konto Student, Junior, Konto Walutowe i Konto 360°. W naszym opisie prześwietlimy najbardziej popularne Konto 360°. Zobacz jakie warunki trzeba spełnić, by te konto było całkowicie darmowe? Jakie są mocne i słabe strony rachunku w Banku Millennium?

Złóż wniosek Opinie o Konto 360° w Banku Millennium

Co można zyskać w promocji?
  • Do 360 zł
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 31 stycznia 2022 roku

Kto może wziąć udział w promocji Millennium na nowe konto?

Wśród okazji na szybki zarobek prym wiodą promocje skierowane do osób, które nie mogą zdecydować się na jedno konkretne konto bankowe. W ich wahaniu nie ma nic dziwnego. Większość instytucji oferuje obecnie rachunki osobiste, w których bardzo łatwo uniknąć comiesięcznych opłat za kartę debetową lub prowadzenie rachunku. Języczkiem u wagi może być bonus dla nowych klientów, który w akcji „Aż 360 zł z Kontem 360°” w Millennium wykracza poza rynkowe standardy, trzymające się bliżej 200 zł.

Z udziału w promocji wykluczone są osoby posiadające jakiekolwiek produkty finansowe w Millennium, wliczając w to nie tylko konta czy kredyty, ale również karty pre-paid czy akcje z funduszu inwestycyjnego. Klienci posiadający w przeszłości konto w tym banku mają prawo ubiegać się o nagrodę tylko wówczas, gdy nie startowali w wyścigu po premię za otwarcie Konta 360° lub Konta 360° Student po 1 stycznia 2018 roku.

Jak uzyskać premię 360 zł w promocji Millennium?

Otrzymanie nagród za otwarcie nowego rachunku jest naprawdę proste. Warunki zbiegają się dodatkowo z wymaganiami, które Millennium stawia przed właścicielami Konta 360°, jeśli nie chcą uiszczać comiesięcznej opłaty za kartę oraz prowadzenie rachunku.

Aby dostać premię od banku, należy:

  1. Do 31 stycznia 2022 roku na stronie https://www.bankmillennium.pl/promocja-konto złożyć wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student z kartą debetową, po czym podpisać umowę.
  2. Do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania umowy aktywować aplikację mobilną Millenet i wykonać co najmniej 1 płatność kartą debetową lub BLIK. To uprawnia do otrzymania pierwszego bonusu, w wysokości 180 zł.
  3. W trzech miesiącach kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia konta zapewniać każdego miesiąca wpływy o łącznej kwocie co najmniej 1000 zł (mogą pochodzić nawet z konta klienta w innym banku).
  4. W tych samych miesiącach co najmniej raz zapłacić za zakupy kartę debetową lub przy pomocy BLIK.

Spełnienie dwóch ostatnich warunków sprawi, że zyska się prawo do odebrania kolejnych 180 zł. Kwota ta trafi na konto do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Nie trzeba zgłaszać jej do fiskusa, ponieważ została zwolniona z podatku dochodowego. Co jednak najważniejsze, nie jest to jeszcze koniec okazji w banku Millennium.

Kolejne promocje w Millennium i innych bankach

Premia za nowe konto nie jest jedyną okazją, aby uzyskać w tym banku solidną nagrodę za skorzystanie z usług finansowych. W listopadzie podniesiona została także premia za otwarcie rachunku dla dziecka powyżej 7 roku życia. Millennium daje 100 zł za nowe Konto Junior, które wydać można w wielu miejscach. Bon ma formę eKarty goodie, czyli wszechstronnej aplikacji z promocjami i punktami lojalnościowymi. Na tym jednak nie koniec, gdyż w takiej samej formie otrzyma się kolejne 300 zł za wyrobienie karty kredytowej Millennium.

Jak prezentują się kumulacje kwot z promocji Millennium na tle innych banków? Pod koniec 2021 roku trudno o tak atrakcyjne okazje. 350 zł otrzymać można tylko w dwóch innych bankach dzięki:

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze
Karol

Super jest ta ich promocja! i jeszcze do konca stycznia mozna sie rejestrować!

Wania
Ocena :
     

No-no-no! Bardzo dobra promka! Niskie wymagania, bo tak właściwie to wystarczy tylko założyć konto, a reszta zrobi się sama:P wystarczy pamietac o tym by zrobic sobie wplate, an konto i chociaz raz w miesiacu uzyc karty- banalne. a kasa do zgarniecia niczego sobie.

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×