W promocji 70 zł kieszonkowego na nowe Konto 360° Junior w Millennium

Aby nasze dzieci nie miały problemów z pieniędzmi, musimy jak najszybciej rozpocząć ich edukację finansową. Nawet jeżeli nie pomoże w tym szkoła, nie jesteśmy pozbawieni sensownych narzędzi. Jednym z nich jest Konto 360° Junior, za którego otwarcie promocja Millennium premiuje kieszonkowym w wysokości 70 zł. Jak je zdobyć?
Do kogo kierowana jest promocja Millennium na konto dla dziecka?
Konto 360° w Banku Millennium

W Millennium mamy do wyboru 4 konta bankowe. Są to konto Student, Junior, Konto Walutowe i Konto 360°. W naszym opisie prześwietlimy najbardziej popularne Konto 360°. Zobacz jakie warunki trzeba spełnić, by te konto było całkowicie darmowe? Jakie są mocne i słabe strony rachunku w Banku Millennium?

Złóż wniosek Opinie o Konto 360° w Banku Millennium

Co można zyskać w promocji? 70 zł za założenie Konta 360° Junior
Do kiedy trwa promocja? Do 31.10.2020 r.
Z którą promocją warto ją połączyć? „Nawet 300 zł za Konto 360° i lokatę strukturyzowaną” (zarobimy 370 zł)

Promocja banku Millennium umożliwi naszemu dziecku zdobycie 70 zł na koncie aplikacji goodie, jeśli do końca października zdecydujemy się podpisać w jego imieniu umowę na otwarcie Konta 360° Junior.

Do kogo kierowana jest promocja Millennium na konto dla dziecka?

Promocja Millennium trwająca od 1 września pod hasłem „Powrót do szkoły z Kontem 360° Junior” kierowana jest do osób pełnoletnich. Skorzystać może z niej każdy właściciel konta osobistego (chociażby Konto 360°) lub karty kredytowej, które dają dostęp do systemu bankowości elektronicznej – Millenetu. Musimy ponadto posiadać polski numer telefonu do otrzymywania hasła do autoryzacji zleceń.

Nie mamy szans na otrzymanie bonusu, jeżeli kiedykolwiek braliśmy udział w dowolnej promocji związanej z Kontem 360° Junior. W ramach promocji dla każdego swojego dziecka możemy otworzyć tylko jedno konto. Dobra wiadomość jest taka, że nasz maluch może mieć rachunek w Millennium właściwie od urodzenia. Warunki promocji różnicowane są jednak ze względu na wiek naszej latorośli, a magiczną granicą jest tutaj 13 rok życia.

Szansę na jeszcze większy zarobek mamy wówczas, gdy nie posiadaliśmy dotychczas rachunku osobistego w Millennium. Równolegle trwa bowiem promocja „Nawet 300 zł za Konto 360° i lokatę strukturyzowaną„. Możliwość zdobycia łącznie 370 zł może być doskonałym argumentem przemawiającym za skorzystaniem z usług tego banku.

Co konkretnie dostaniemy za otwarcie Konta 360° Junior?

Promocje bankowe nie zawsze kończą się prostym przelewem kwoty obiecywanej w materiałach promocyjnych. 70 zł za otwarcie Konta 360° Junior w Millennium, przekazywane w formie doładowania aplikacji goodie, dostaniemy w formie dwóch prezentów. Tylko jeden z nich przyjmuje niestety formę gotówkową.

Za spełnienie określonych warunków dostaniemy:

  • 20 zł na koncie cashback goodie, które będzie można przelać potem na inne konto;
  • bon 50 zł w formie eKarty podarunkowej w aplikacji goodie.

Co musimy zrobić, aby dostać od banku te dwa bonusy?

Warunki promocji „Powrót do szkoły z Kontem 360° Junior”

Pierwszy etap promocji, w którym bank przyznaje mniejszy bonus, nie należy do najbardziej skomplikowanych. Nasze zadanie jest następujące:

  1. Do 31.10.2020 r. otwieramy Konto 360° Junior oraz Konto Oszczędnościowe Profit dla własnego dziecka, wykorzystując do tego Millenet.
  2. Wyrażamy zgodę na kontakt marketingowy ze strony pracowników banku.
  3. Jeśli nasze dziecko ukończyło 13 rok życia, do 30.11.2020 r. musi wykonać przynajmniej 1 płatność zbliżeniową telefonem za pomocą HCE.

W tym momencie zdobywamy bonus 20 zł na konto cashback w goodie, który otrzymamy w formie kodu wysłanego SMS-em. Na jego wpisanie w aplikacji mamy dwa tygodnie. Posiadając już swoje pierwszej konto bankowe, nasze dziecko może wziąć się do spełniania warunków promocji uprawniających do uzyskania 50 zł premii w postaci eKarty podarunkowej.

Działania zależne są od wieku osoby, w imieniu której podpisana została umowa na założenie Konta 360° Junior.

  • Do 30.11.2020 r. konto założone dla dziecka poniżej 13. roku życia należy zasilić kwotą minimum 100 zł.
  • Do 30.11.2020 r. konto założone dla starszego dziecka należy zasilić kwotą minimum 100 zł oraz dokonać 3 płatności kartą debetową lub przy pomocy wygenerowanego kodu BLIK.

Aby otrzymać oba bonusy, do końca listopada nie możemy ponadto zamknąć konta ani cofnąć zgody na kontakt marketingowy. Nagrody zostaną przekazane najpóźniej do końca grudnia. Do tego czasu warto zastanowić się, jak skorzysta na nich nasza latorośl.

W jaki sposób nasze dziecko może skorzystać z nagrody?

Aplikacja goodie, istniejąca również w formie strony internetowej, to fintech należący do Grupy Millennium. Zbiera w jednym miejscu kupony, zniżki, promocje, wyprzedaże oraz kody rabatowe ze sklepów internetowych i stacjonarnych, restauracji, galerii handlowych, kin czy platform multimedialnych. Dzięki opcji cashback uzyskamy ponadto kilkuprocentowe zwroty za zakupy, a ciekawym pomysłem na prezent jest karta podarunkowa w formie elektronicznej.

Przed skorzystaniem z promocji warto wiedzieć, że przelanie pieniędzy z konta cashback w goodie wymaga posiadania na nim środków o minimalnej wartości 21 zł. Dlatego zanim nasze dziecko będzie mogło uzyskać gotówkę z promocji „Powrót do szkoły z Kontem 360° Junior”, najpierw skorzystać musi z aplikacji. Być może także w grudniu dostępna będzie jedna z wielu promocji powitalnych. Obecnie w ramach prezentu dostać można 15 zł za pierwszą transakcję cashback.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×