W promocji Millennium dla firm 200 zł za konto i 300 zł za terminal

Często promocje bankowe dla firm zakładających nowe konta oferują wysokie kwoty, ale nie każdy przedsiębiorca może się na nie załapać. Tak właśnie jest z premią od Millennium, gdzie bardzo łatwo dostać 200 zł za otwarcie firmowego rachunku, ale kolejne 300 zł wymaga już posiadania terminala płatniczego. Jak uzyskać całe 500 zł?
Jak zarobić 200 zł od Banku Millennium za nowe konto firmowe?
Konto 360° w Banku Millennium

W Millennium mamy do wyboru 4 konta bankowe. Są to konto Student, Junior, Konto Walutowe i Konto 360°. W naszym opisie prześwietlimy najbardziej popularne Konto 360°. Zobacz jakie warunki trzeba spełnić, by te konto było całkowicie darmowe? Jakie są mocne i słabe strony rachunku w Banku Millennium?

Złóż wniosek Opinie o Konto 360° w Banku Millennium

Co można zyskać w promocji? 200 zł za założenie konta
300 zł za terminal płatniczy
Do kiedy trwa promocja? Do 1 marca 2021 roku

Jaki przedsiębiorca dostanie premię za założenie konta w Millennium?

Przedsiębiorcy poszukujący najlepszego konta bankowego są przekonywani do wybrania konkretnej instytucji takimi samymi środkami, co klienci indywidualni. Obok zwolnienia z opłat za korzystanie z rachunku i wydanie karty, możemy liczyć również na premię finansową za samo założenie konta. Właśnie to oferuje Bank Millennium w promocji „Noworoczna promocja z Kontem Mój Biznes”, dzieląc tytułową nagrodę na dwa zadania.

Aby zgarnąć podstawowe 200 zł za założenie konta, musimy prowadzić jako osoba fizyczna jednoosobową działalność gospodarczą zarejestrowana w CEIDG. Z promocji tej będziemy wykluczeni, jeśli w ciągu roku do podpisania umowy mieliśmy jakikolwiek produkt finansowy dla przedsiębiorców oferowany przez spółki Grupy Banku Millennium. Nie weźmiemy w niej udziału także wówczas, gdy jako klienci indywidualni otrzymaliśmy jakiekolwiek bonusy za założenie Konta 360° lub Konta 360° Student, a następnie zamknęliśmy rachunek.

Do zgarnięcia kolejnych 300 zł profil działalności naszej firmy będzie musiał zakładać ponadto korzystanie z terminala płatniczego. Wyklucza to z walki o wyższą kwotę wielu przedsiębiorców. Na potrzeby porównania promocji Millennium z innymi akcjami banków skierowanymi do firm uznajemy więc, że kwota wynosi właśnie 200 zł. Trzeba jednak pamiętać, że jej uczestnicy zostaną też podpięci pod bezterminową promocję „Zyskaj z kontem dla Biznesu”, które zwalnia z opłat za konto na 2 lata.

Warto spojrzeć więc na poszczególne promocje bardziej szczegółowo, ale nie tylko w zależności od rodzaju świadczonych usług, ale również opłat i ewentualnego zwolnienia z nich. Przedstawione przez nas porównanie ma przede wszystkim charakter poglądowy:

Bank Promocja Łatwa kwota Czas
Alior Bank Do 1500 zł za Konto Biznes 540 zł 12 miesięcy
Idea Bank 300 zł za Konto FIRMA+ 300 zł 6 miesięcy
Bank Millennium 200 zł za Konto Mój Biznes 200 zł 4 miesiące

Jak zarobić 200 zł od Banku Millennium za nowe konto firmowe?

Otrzymanie podstawowej premii nie będzie trudne. Warunki promocji Millennium są standardowe dla tego typu akcji, ponieważ wymagają od przedsiębiorcy przelewów do ZUS-u oraz regularnych wpływów na konto.

Aby zarobić 200 zł, musimy wykonać następujące kroki:

  1. Do 01.03.2021 r. otworzyć Konto Mój Biznes przez bankowość elektroniczną Millenet, aplikację mobilną lub pod adresem www.bankmillennium.pl/wniosek-o-konto-firmowe , a w ostateczności wypełnić zgłoszenie do promocji na stronie https://www.bankmillennium.pl/konto-biznes i podpisać umowę w placówce banku.
  2. Przez marzec, kwiecień i maj 2021 roku w każdym z tych miesięcy wykonać z rachunku jednorazowy przelew do ZUS na co najmniej 250 zł LUB wykonać płatności kartą debetową na minimum 500 zł.
  3. W tym samym okresie w każdym z miesięcy zapewniać wpływy zewnętrzne o łącznej wysokości minimum 1000 zł.

Nagroda spłynie na konto firmowe do końca czerwca 2021 roku. Jako że stanowiła będzie dochód, należy rozliczyć się z niej z urzędem skarbowym. To obowiązek, o którym zapomina wielu przedsiębiorców przyzwyczajonych do zwolnienia z podatku bonusów w promocjach dla klientów indywidualnych.

Jak otrzymać dodatkowe 300 zł za korzystanie z terminalu płatniczego?

Co zrobić, aby Bank Millennium powiększył bonus dla nowych klientów biznesowych do 500 zł? Samo posiadanie terminala płatniczego oczywiście nie wystarczy. Musimy spełnić następujące warunki:

  1. Wypełnić warunki potrzebne do uzyskania 200 zł za założenie konta.
  2. Do 31.05.2021 r. podpisać trójstronną umowę z Bankiem Millennium oraz PayTel w zakresie najmu terminali.
  3. Do końca maja zapewnić na otwarte w ramach promocji konto wpływy zewnętrzne z tytułu rozliczania transakcji opłacanych kartami płatniczymi na łączną kwotę co najmniej 1000 zł.

Tryb wypłaty bonusu oraz związane z tym formalności są identyczne jak w przypadku bazowej premii.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze
Weronika

Millennium jest świetnym bankiem, ale niestety ta „promocja” to im nie wyszła.

Filko

SERIO? KONKURENCJA IDZIE W TYSIĄCE, A ONI OFERUJA 200 ZŁ? SŁABO MILLENNIUM.

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×