Otwórz konto dla dziecka i odbierz opaskę Xiaomi Smart Band

Alior Bank promuje konto dla młodych - zakładając Konto Jakże Osobiste dla nastolatków w wieku 13-17 lat, otrzymasz kod uprawniający do odbioru opaski Xiaomi Smart Band 7 NFC. Wystarczy zachęcić dziecko do wykonania kilku płatności kartą i przelać na jego konto - trzeba przyznać - stosunkowo wysoką kwotę, bo aż 500 zł w jednym przelewie. Czas na skorzystanie z promocji masz do 30 czerwca! Spiesz się, Alior Bank zastrzega, że promocja może zostać zakończona przed terminem! Zapoznaj się z naszą instrukcją i załóż konto dla dziecka już teraz!
Co zrobić, żeby dostać nagrodę w promocji konta dla młodych Alior Bank?
Konto Jakże Osobiste w Alior Bank - weź pożyczkę
Konto Jakże Osobiste w Alior Bank

Poznaj różnice pomiędzy kontami Jakże Osobistym a Kontem Elitarnym. Na jakie dodatkowe korzyści możesz liczyć po założeniu Konta Jakże Osobistego? Sprawdzamy opłaty za przelewy, kartę oraz bankomaty związane z głównym kontem w Alior Bank i porównujemy mocne i słabe strony konta.

Złóż wniosek Opinie o Konto Jakże Osobiste w Alior Bank

Co można zyskać w promocji?
  • Xiaomi Smart Band 7 NFC
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 30 czerwca 2023 roku

Promocja konta dla młodych w Alior Bank

Alior Bank przygotował prostą promocję konta dla nastolatków w wieku od 13 do 17 lat. W ramach oferty “Bankuj Smart”, bank zachęca rodziców do otwarcia konta swoim dzieciom, za co można otrzymać opaskę Xiaomi Smart Band 7 NFC. Wystarczy spełnić bardzo proste warunki – dokładną instrukcję przedstawiamy poniżej.

Z oferty promocyjnej można skorzystać do 30 czerwca 2023 roku. Jedyny warunek: Twoje dziecko nie mogło posiadać konta w Alior Banku w okresie dwóch lat przed dniem złożenia wniosku.

Co zrobić, żeby dostać nagrodę w promocji konta dla młodych Alior Bank?

Do 30.06.2023 r. otwórz dziecku Konto Jakże Osobiste dla Młodych z kartą płatniczą w promocji “Bankuj Smart” – pamiętaj o wyrażeniu niezbędnych zgód marketingowych

W ciągu 40 dni od założenia konta z kartą dopilnuj aby dziecko – użytkownik konta – wykonało min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą.

Również w terminie 40 dni od założenia konta zasil konto dziecka kwotą min. 500 zł – musi to być jednorazowy przelew na całą kwotę, bank nie zaliczy kilku przelewów na mniejszą kwotę.

Do dnia przekazania nagrody przez nie możesz wypowiedzieć umowy o konto i kartę, w innym wypadku stracisz swoją szansę na bonus!

Nagroda zostanie przekazana w formie kodu, który wykorzystasz do bezpłatnego zamówienia opaski Xiaomi Smart Band w sklepie mi-home.pl. Alior Bank wyśle kod w terminie do 60 dni po wykonaniu ostatniego z warunków, na numer telefonu dziecka podany przy rejestracji konta osobistego.

Inne promocje w Alior Banku – jak możesz dodatkowo zarobić?

Oprócz promocji konta dla młodych “Bankuj Smart”, Alior Bank proponuje ciekawą ofertę dla dorosłych klientów. W ramach promocji “Bankuj mobilnie”, Alior zapewnia nagrodę pieniężną do nawet 450 zł! Warunki są bardzo proste, a wysokość promocji zależy od Twojej aktywności.

Dodatkowo, bank regularnie organizuje konkursy dla użytkowników kantoru walutowego. Aktualnie w konkursie „Wymieniamy – wygrywamy w Kantorze Walutowym” w możesz wziąć udział w walce o nagrodę główną w kwocie 15 000 zł! Wystarczy aktywnie korzystać z kantoru: wymieniać pieniądze czy też polecać go znajomym.

Sprawdź ofertę Alior i przekonaj się, że warto z niej skorzystać!

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze
Pewal

W apple jest prolemik, że jak osoba nie ma 18 lat to nie ma możliwości dodać karty do GPay…

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść