Polecaj Nest Bank i zgarniaj aż 2000 zł!

Nest Bank proponuje bardzo prosty program poleceń, w którym można zarobić całkiem ciekawą kwotę! Za każde skuteczne polecenie konta osobistego otrzymasz 50 zł, a za polecenie konta dla firm aż 200! Sprawdź, co trzeba zrobić aby zgłosić udział w programie i jakie warunki należy spełnić aby otrzymać nagrodę!
Polecam Nest Bank - główne zasady programu poleceń
Nest Konto w Nest Bank - zobacz ofertę
Nest Konto w Nest Bank

Najpopularniejszym produktem Nest Banku jest Nest Konto, czyli darmowe konto osobiste za 0 zł, które jest dostępne dla osób od 18 roku życia. Właściciele takiego konta mogą liczyć na bezpłatne otwarcie i prowadzenie rachunku, przelewy wewnątrzbankowe i zewnętrzne przez internet oraz wydanie karty płatniczej Visa Debit. W naszym artykule znajdziesz więcej informacji o Nest Koncie oraz opłatach z jakimi mogą wiązać się niektóre funkcje.

Złóż wniosek Opinie o Nest Konto w Nest Bank

Co można zyskać w promocji?
 • 50 zł za polecenie Nest Konta
 • 200 zł za polecenie BIZnest Konta
 • Maksymalnie 2000 zł!
Do kiedy trwa promocja?
 • Do 30 czerwca 2023 roku

Polecam Nest Bank – główne zasady programu poleceń

”Polecam Nest Bank” to możliwość zarobienia aż 2000 zł! Kwota Twojej premii zależy od tego ile osób zaprosisz, ile z nich otworzy rachunek i jakie to będzie konto. Za każde skuteczne polecenie klienta, który otworzy konto osobiste lub rachunek firmowy, polecający i polecony otrzymają nagrody pieniężne!

Udział w programie poleceń Nest Banku może wziąć każdy klient banku, posiadający dostęp do bankowości elektronicznej lub mobilnej. Konieczne jest oficjalne zgłoszenie udziału w programie, przez wypełnienie formularza i wyrażenie odpowiednich zgód. Nowych klientów można polecać do 30 czerwca 2023 roku!

Jak zarobić w programie poleceń Nest Bank?

Sprawa jest bardzo prosta! Polecaj Nest Konto lub BIZnest Konto i zarób nawet 2000 zł! Za każde otwarte z Twoim kodem poleceń Nest Konto otrzymasz 50 zł. Za BIZnest Konto aż 200 zł! Nowy klient, którego Ty polecisz, również otrzyma nagrodę – 50 zł za Nest Konto i 100 zł za BIZnest Konto.

 1. Pierwszy krok to zgłoszenie udziału w promocji Polecam Nest Bank. Zaloguj się do aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej Nest Bank.
 2. Wypełnij wniosek przystąpienia do programu Polecam Nest Bank i udziel wymaganych zgód marketingowych.
 3. Polecaj Nest Bank znajomym! Zapraszaj wybrane osoby i przekaż im kod polecenia, który należy podać przy rejestracji konta.
 4. Za każde skuteczne polecenie nagrodę otrzymasz zarówno Ty, jak i osoba, która otworzy konto.
 5. Dopilnuj by warunki aktywności nowo otwartego konta zostały spełnione – nagroda jest przyznawana jedynie za aktywnie używane konta!

Aby otrzymać nagrodę, polecony klient musi wykazać chociaż minimalną aktywność w jednym z trzech miesięcy, od dnia założenia konta. Co trzeba zrobić?

 • Zapewnić wpływ w wysokości min. 2000 zł w przypadku założenia Nest Konta lub 5000 zł w przypadku założenia BIZnest Konta.
 • Wykonać 3 dowolne płatności spośród: BLIK, operacja kartą, przelew.

Przykład! Otworzyłem Nest Konto z kodem poleceń od przyjaciela 07.11.2022 r.. W jednym z miesięcy: listopadzie, grudniu albo w styczniu muszę jednorazowo spełnić warunki promocji. Dopiero po spełnieniu warunków ja oraz mój przyjaciel otrzymamy nagrodę – po 50 zł każdy.

Dodatkowo w programie poleceń Nest Bank można polecać kredyty firmowe! Za skuteczne polecanie kredytu na firmę zyskasz 1% kwoty kredytu przyznanego Twojemu znajomemu, ale nie więcej niż 1000 zł jednorazowo. Taką samą premię otrzyma znajomy, któremu poleciliśmy kredyt w Nest Bank.

Programy poleceń w innych bankach

Praktycznie każdy większy bank posiada propozycję programu poleceń. Jest to ciekawa forma marketingu i dobra metoda na dodatkowy, łatwy zarobek dla klienta. Programy różnych banków nieznacznie różnią się od siebie, proponując nieco odmienne zasady dotyczące:

Program poleceń należy traktować jako promocję dodatkową. Rozłożenie obowiązków na dwie strony: polecającego i polecanego, powoduje, że nigdy nie możemy być pewni zysku. Zapoznaj się z programami w innych bankach i sprawdź jak one działają!

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść