Polecaj Nest Bank i zgarniaj aż 2000 zł!

Nest Bank wystartował z kolejną edycją Programu Poleceń “Polecam Nest Bank” i zwiększa nagrodę za nowe konto z polecenia dla polecającego i poleconego! Nagroda dla obu stron wzrosła do 100 za każde aktywne konto Nest Konto oraz w przypadku BIZnest Konta do 200 zł dla poleconego i 400 zł polecającego. Maksymalnie możesz zarobić 2000 zł. Warunek otrzymania nagrody jest prosty - polecony klient musi aktywnie korzystać z konta przez 3 miesiące: zapewnić wpływy na konto i realizować transakcję: płatności, przelewy, BLIK. Przedstawiamy terminy, zadania i dokładną instrukcję Polecam Nest Bank!
Polecam Nest Bank - główne zasady programu poleceń
Nest Konto w Nest Bank - zobacz ofertę
Nest Konto w Nest Bank

Najpopularniejszym produktem Nest Banku jest Nest Konto, czyli darmowe konto osobiste za 0 zł, które jest dostępne dla osób od 18 roku życia. Właściciele takiego konta mogą liczyć na bezpłatne otwarcie i prowadzenie rachunku, przelewy wewnątrzbankowe i zewnętrzne przez internet oraz wydanie karty płatniczej Visa Debit. W naszym artykule znajdziesz więcej informacji o Nest Koncie oraz opłatach z jakimi mogą wiązać się niektóre funkcje.

Złóż wniosek Opinie o Nest Konto w Nest Bank

Co można zyskać w promocji?  
  • 100 zł za polecenie Nest Konta
  • 400 zł za polecenie BIZnest Konta
  • Maksymalnie 2000 zł!
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 31 stycznia 2024 roku

Polecam Nest Bank – główne zasady programu poleceń

”Polecam Nest Bank” to możliwość zarobienia aż 2000 zł! Kwota Twojej premii zależy od tego ile osób zaprosisz, ile z nich otworzy rachunek i jakie to będzie konto.Za każde skuteczne polecenie klienta, który otworzy konto osobiste lub rachunek firmowy, polecający i polecony otrzymają atrakcyjne nagrody pieniężne.

W trzeciej edycji programu poleceń, Nest Bank znacznie zwiększył nagrody proponując 100 zł za nowe konto osobiste, 400 zł za konto firmowe i do nawet 1000 zł za polecenie kredytu firmowego! Warunkiem otrzymania nagrody jest aktywność nowo otwartego konta w Nest Banku!

Udział w programie poleceń Nest Banku może wziąć każdy klient banku, posiadający dostęp do bankowości elektronicznej lub mobilnej. Konieczne jest oficjalne zgłoszenie udziału w programie, przez wypełnienie formularza i wyrażenie odpowiednich zgód. Nowych klientów można polecać do 31 stycznia 2024 roku!

Jak zarobić w programie poleceń Nest Bank?

Sprawa jest bardzo prosta! Polecaj Nest Konto lub BIZnest Konto i zarób nawet 2000 zł! Za każde otwarte z Twoim kodem poleceń Nest Konto otrzymasz 100 zł. Za BIZnest Konto aż 400 zł! Nowy klient, którego Ty polecisz, również otrzyma nagrodę – 100 zł za Nest Konto i 200 zł za BIZnest Konto.

  1. Pierwszy krok to zgłoszenie udziału w promocji Polecam Nest Bank. Zaloguj się do aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej Nest Bank.
  2. Wypełnij wniosek przystąpienia do programu Polecam Nest Bank i udziel wymaganych zgód marketingowych.
  3. Polecaj Nest Bank znajomym! Zapraszaj wybrane osoby i przekaż im kod polecenia, który należy podać przy rejestracji konta.
  4. Za każde skuteczne polecenie nagrodę otrzymasz zarówno Ty, jak i osoba, która otworzy konto.
  5. Dopilnuj by warunki aktywności nowo otwartego konta zostały spełnione – nagroda jest przyznawana jedynie za aktywnie używane konta!

Aby otrzymać nagrodę, polecony klient musi wykazać chociaż minimalną aktywność w jednym z trzech miesięcy, od dnia założenia konta. Co trzeba zrobić?

  • Zapewnić wpływ w wysokości min. 2000 zł w przypadku założenia Nest Konta lub 5000 zł w przypadku założenia BIZnest Konta.
  • Wykonać 3 dowolne płatności spośród: BLIK, operacja kartą, przelew.

Przykład! Otworzyłem Nest Konto z kodem poleceń od przyjaciela 03.07.2023 r. W jednym z miesięcy: listopadzie, grudniu albo w styczniu muszę jednorazowo spełnić warunki promocji. Dopiero po spełnieniu warunków ja oraz mój przyjaciel otrzymamy nagrodę – po 100 zł każdy.

Dodatkowo w programie poleceń Nest Bank można polecać kredyty firmowe! Za skuteczne polecanie kredytu na firmę zyskasz 1% kwoty kredytu przyznanego Twojemu znajomemu, ale nie więcej niż 1000 zł jednorazowo. Taką samą premię otrzyma znajomy, któremu poleciliśmy kredyt w Nest Bank.

Programy poleceń w innych bankach

Praktycznie każdy większy bank posiada propozycję programu poleceń. Jest to ciekawa forma marketingu i dobra metoda na dodatkowy, łatwy zarobek dla klienta. Programy różnych banków nieznacznie różnią się od siebie, proponując nieco odmienne zasady dotyczące:

Program poleceń należy traktować jako promocję dodatkową. Rozłożenie obowiązków na dwie strony: polecającego i polecanego, powoduje, że nigdy nie możemy być pewni zysku. Zapoznaj się z programami w innych bankach i sprawdź jak one działają!

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść