Do 600 zł premii na karcie Mastercard OK! w Alior Bank

Zgarnij 300 zł bonusu powitalnego (multivoucher) i kolejne 300 zł moneyback w ciągu roku z kartą kredytową Mastercard OK! w Alior Bank! Aktywnie korzystaj z karty i zyskuj.
Co zrobić, by otrzymać 300 zł bonusu powitalnego?
Karta kredytowa w Alior Bank - zobacz ofertę
Karta kredytowa w Alior Bank

Alior Bank stawia przede wszystkim na jakość swoich usług. W ofercie Alior Bank znaleźć można dwie karty kredytowe. Różnią się one limitem, wysokością oprocentowania oraz kosztami poszczególnych usług dostępnych za pośrednictwem karty. Jednak zarówno jedna jak i druga karta cieszą się uznaniem klientów. Alior bank ofertę dostosowuje indywidualnie do klienta, przez co można maksymalnie spersonalizować możliwości swojej karty kredytowej. Jak widać, nie liczy się ilość tylko jakość. Dwie karty kredytowe, ale ilość dostępnych opcji niemal nieograniczona. Oferta kart kredytowych Alior Bank warta jest zauważenia.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa w Alior Bank

Co można zyskać w promocji?
  • 300 zł w formie multivoucheru,
  • 300 zł w formie moneyback przez rok
Do kiedy trwa promocja?
  • Bezterminowo

Kto może wziąć udział w promocji?

Najnowsza promocja Alior Bank przeznaczona jest dla osób fizycznych z pełną zdolnością do czynności prawnych, które w ostatnich 12 miesiącach nie posiadały w tym banku żadnej karty kredytowej. Podczas składania wniosku zostanie, oczywiście, zbadana zdolność kredytowa klienta, która pozwoli określić limit przyznany na karcie. Promocja nie ma też żadnego ograniczenia czasowego. Oznacza to, że bank będzie mógł zakończyć ją w przyszłości, informując o tym swoich klientów z co najmniej 7-dniowym wyprzedzeniem.

Co zrobić, by otrzymać 300 zł bonusu powitalnego?

By otrzymać powitalny bonus, w formie multivoucheru o wartości 300 zł, należy przeprowadzić następujące kroki:

  1. Złóż wniosek do Alior Bank o przyznanie karty kredytowej Mastercard OK! z minimalnym limitem 2000 zł i zawrzyj stosowną umowę.
  2. W kolejnych 3 pełnych miesiącach, od podpisania umowy, dokonaj kartą płatności na min. 600 zł miesięcznie.
  3. W każdym z tych miesięcy chociaż raz zaloguj się do aplikacji mobilnej banku.
  4. Nagrodę w formie kodu otrzymasz w wiadomości SMS, najpóźniej ostatniego dnia kalendarzowego miesiąca następującego po wypełnieniu przez Ciebie warunków promocji. Kod będziesz mógł wymienić na bon do wybranego sklepu na stronie multivoucher.pl.

300 zł moneyback w ciągu roku!

Bez względu na to, czy spełnisz powyższe warunki, korzystając z karty Mastercard OK! możesz zyskać nawet 300 zł zwrotów moneyback. Bank zwróci Ci 1% kwoty wydanej w wybranych punktach handlowo-usługowych takich jak: sklepy odzieżowe, papiernicze, AGD i RTV, księgarnie, a także kina, teatry, restauracje czy hotele. Łącznie możesz zyskać nawet 75 zł przez kwartał. Szczegóły promocji znajdziesz na stronie internetowej banku.

Alior Bank – promocje i konkursy

Nie jest to jedyna promocja, jaką znajdziemy obecnie w Alior Bank. Otwierając Konto dla Młodych w Alior zgarniemy 50 zł bonusu. Zaś korzystając z kantoru walutowego Alior i płacąc kartą wielowalutową możemy wziąć udział w konkursie i wygrać aż 15 000 zł! Oferta promocji w Alior Bank jest naprawdę szeroka i pozwala na maksymalizację korzyści przez nowych i dotychczasowych klientów.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść