Aż 600 zł premii za kartę kredytową Citi Simplicity w Citi Handlowy

Citi Handlowy rusza z kolejną promocją na swoją flagową kartę kredytową - Citi Simplicity. Tym razem do zdobycie będzie aż 600 zł premii przelewane bezpośrednio na konto karty kredytowej. Wystarczy regularnie z niej korzystać. Dodatkowo zapewnić możemy sobie roczne zwolnienie z opłat za obsługę karty. Pula nagród jest jednak ograniczona - tylko pierwsze 1000 nowych umów weźmie udział w promocji. Wszystkie inne promocje na karty kredytowe zachowują ważność, więc korzyści możemy łączyć!
Jak zdobyć 600 zł premii na kartę Citi Simplicty?
Karta kredytowa CitiBank - zobacz ofertę
Karta kredytowa CitiBank

Oferta banku Citi Handlowego jest niezwykle bogata. Nie zabrakło w niej również kart kredytowych, których do wyboru mamy aż cztery. Karty kierowane są do różnych klientów, którzy posiadają różne wymagania i oczekiwania od produktu. Karty różnią się między sobą pakietem korzyści dostępnymi dla ich posiadacza, ale przede wszystkim limitami i kosztem posiadania karty. Oferta ta jest niezwykle bogata i zróżnicowana, więc zapewne każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Do tego Citi Handlowy oferuje niezwykle korzystne warunki dla wnioskujących o ich karty kredytowe. Oferta ciekawa, warta sprawdzenia i odnalezienia swojej karty kredytowej.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa CitiBank

Co można zyskać w promocji?
  • 600 zł premii na konto karty kredytowej
  • Roczne zwolnienie z opłat za kartę
Do kiedy trwa promocja?
  • 15 lipca 2022 r. lub do wyczerpania puli nagród

Kto może otrzymać bonus?

Najnowsza promocja na karty kredytowe w Citi Handlowy przeznaczona jest dla polskich rezydentów podatkowych, którzy po 1 stycznia 2020 roku nie posiadali w Citibanku karty kredytowej. By podpisać umowę na kartę Citi Simplicity należy być też osobą pełnoletnią, zarabiającą minimum 1200 zł netto i zatrudnioną w obecnym miejscu pracy przez co najmniej 3 miesiące. Przedsiębiorców dotyczą nieco bardziej wygórowane wymagania – 2500 zł netto miesięcznego dochodu i działalność prowadzona od co najmniej 3 lat. W przypadku tej promocji mamy też ograniczenie w puli nagród. Tylko pierwsze 1000 nowych umów weźmie w niej udział. To bardzo skromna liczba, więc warto się pospieszyć!

Jak zdobyć 600 zł premii na kartę Citi Simplicty?

Zasady najnowszej promocji Citi Handlowy nie są skomplikowane, a wymagania wobec klienta nie powinny nikomu sprawić większego problemu. Jest to jednak proces rozciągnięty na wiele miesięcy, dlatego warto zapoznać się dokładnie z mechanizmem jego działania.

  1. Do 15 lipca 2022 roku wypełnij wniosek o kartę kredytową Citi Simplicty i na jego podstawie podpisz umowę. W ciągu 10 dni roboczych dostarcz do banku dokumenty potwierdzające Twoje dochody – są one niezbędne do wejścia umowy w życie.
  2. Do końca pierwszego miesiąca, następującego po miesiącu zawarcia umowy, przynajmniej raz zaloguj się do bankowości internetowej (Citibank Online) lub aplikacji mobilnej banku (Citi Mobile). Jeżeli umowę zawrzesz np. 15 lipca, to masz na to czas do końca sierpnia.
  3. Przez pierwsze 3 miesiące użytkowania karty wykonaj transakcje na łączną kwotę co najmniej 300 zł miesięcznie. Ten limit musisz osiągnąć w każdym z 3 następujących po sobie miesięcy.
  4. Za spełnienie tego warunku Citi Handlowy przeleje Ci 200 zł na konto Twojej karty! Informację o przyznaniu bonusu otrzymasz najpóźniej do końca miesiąca, w którym spełnisz wymagania.
  5. W każdym kolejnym miesiącu (po ww. trzech) osiągnij łączną kwotę transakcji kartą na poziomie min. 300 zł, by otrzymać bonus w wysokości kolejnych 100 zł! Możesz otrzymać tę premię aż 4 razy!
  6. Łatwo policzyć, że łącznie możesz zdobyć aż 600 zł premii. 200 zł za pierwsze 3 miesiące i 400 zł za kolejne 4 (4 x 100 zł)!

Dodatkowo biorąc aktywny udział w promocji automatycznie przekroczysz próg wymagany do zwolnienia z miesięcznej opłaty za kartę. On również wynosi 300 zł miesięcznie. Opłata miesięczna, której możesz uniknąć wynosi obecnie 12 zł.

Citi Handlowy bezkonkurencyjny w promocjach na kartę kredytową

Citi Handlowy i jego flagowa karta kredytowa – Citi Simplicity – są liderami rynku pod względem atrakcyjnych promocji towarzyszących temu produktowi. 600 zł, które możesz zdobyć w opisywanej wyżej promocji to nie wszystkie korzyści, jakie na Ciebie czekają. Możesz zdobyć też bon o wartości 600 zł na Allegro z Citi Simplicty czy kartę podarunkową do Biedronki o wartości 400 zł za wyrobienie nowej karty kredytowej w Citi Handlowy. Co więcej, promocje te często mają bardzo podobne wymagania, więc spełniając warunki jednej – automatycznie możemy wziąć udział w kolejnej! Maksymalizuj swoje korzyści i rozważ zawarcie umowy na kartę kredytową w Citi Bank Handlowy już dziś.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść