200 zł premii + dodatkowe profity z kartą Citibank World

Najnowsza promocja banku Citi Handlowy dotyczy karty kredytowej Citibank World Mastercard. Korzystając z niej regularnie przez rok otrzymasz premię pieniężną w wysokości 200 zł. Jednak już samo założenie karty i jej aktywacja da Ci dostęp do zwolnienia z opłat za kartę, zwrotów prowizji za przewalutowanie transakcji oraz preferencyjne warunki w usłudze “Raty na karcie”. Masa korzyści czeka na nowych posiadaczy karty Citibank World Mastercard.
Jak zdobyć 200 zł i dodatkowe bonusy z kartą Citibank World?
Karta kredytowa CitiBank - zobacz ofertę
Karta kredytowa CitiBank

Oferta banku Citi Handlowego jest niezwykle bogata. Nie zabrakło w niej również kart kredytowych, których do wyboru mamy aż cztery. Karty kierowane są do różnych klientów, którzy posiadają różne wymagania i oczekiwania od produktu. Karty różnią się między sobą pakietem korzyści dostępnymi dla ich posiadacza, ale przede wszystkim limitami i kosztem posiadania karty. Oferta ta jest niezwykle bogata i zróżnicowana, więc zapewne każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Do tego Citi Handlowy oferuje niezwykle korzystne warunki dla wnioskujących o ich karty kredytowe. Oferta ciekawa, warta sprawdzenia i odnalezienia swojej karty kredytowej.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa CitiBank

Co można zyskać w promocji?
  • 200 zł premii + dodatkowe profity
Do kiedy trwa promocja?
  • 31 grudnia 2023 roku

Dla kogo jest ta promocja?

Promocja „Podróżuj i zyskuj z Kartą Kredytową Citibank World Mastercard” przeznaczona jest zarówno dla nowych, jak i dotychczasowych klientów Citibanku. Jedynym wymogiem jest nieposiadanie w nim karty kredytowej Citibank World Mastercard po 1 stycznia 2023 roku. Należy oczywiście spełnić również wymogi stawiane przed posiadaczem karty (wiek powyżej 18 lat, zdolność kredytowa, pełna zdolność do czynności prawnych).

Jak zdobyć 200 zł i dodatkowe bonusy z kartą Citibank World?

Najnowsza promocja Citi jest o tyle ciekawa, że spełniając warunki otrzymania bonusu dodatkowo zyskamy cały pakiet profitów i zwolnień z opłat. Oto jak zdobyć premię pieniężną i inne bonusy w Citi Handlowy:

  1. Do 31 grudnia 2023 roku zawrzyj z Citibankiem umowę na kartę kredytową Citibank World Mastercard przez specjalny formularz na stronie internetowej banku. Będziesz musiał dostarczyć również dokument potwierdzający Twoje dochody.
  2. Aktywuj swoją kartę w aplikacji mobilnej Citi Mobile lub bankowości internetowej Citibank Online.
  3. Już spełnienie tych warunków da Ci 36 miesięcy bez opłat za obsługę i wydanie karty! Otrzymasz też prawo do zwrotu prowizji za transakcje wymagające przewalutowania oraz promocyjne warunki w usłudze “Raty na karcie”.
  4. W każdym z kolejnych 12 miesięcy następujących po zawarciu umowy o kartę wykonaj nią transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 500 zł lub przekrocz liczbę 10 transakcji miesięcznie.
  5. Po spełnieniu tych warunków otrzymasz wiadomość o przyznaniu nagrody w wysokości 200 zł!

Premia pojawi się na rachunku Twojej karty najpóźniej w 60 dni od otrzymania wiadomości o jej przyznaniu. Zmniejszy ona Twoje zadłużenie lub stworzy nadpłatę.

Promocyjne karty i kredyty w Citi!

Citibank Handlowy kusi nowych i obecnych klientów wieloma promocjami dotyczącymi kart płatniczych. Karta kredytowa Citi Simplicity to nawet 900 zł premii i bonusów. Jednak także inne produkty kredytowe tego banku to okazja na zdobycie dodatkowych korzyści. Obecnie otrzymać można na przykład kredyt konsolidacyjny w Citi bez prowizji, co jest niezwykle atrakcyjną ofertą.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść