Konsolidacja bez prowizji w Citi Handlowy

Konsolidacja pozwala na połączenie wielu zobowiązań w jedno, obarczone niższą miesięczną ratą niż suma poprzednich zobowiązań. Aby zachęcić kredytobiorców do korzystania ze swojej usługi, Citi Handlowy zapewnia konsolidację bez prowizji. Oferta jest ograniczona czasowo.
Jak skorzystać skonsolidować pożyczki w Citi Handlowym?
Citi Handlowy - weź pożyczkę
Kredyt konsolidacyjny w Citi Bank Handlowy

Citibank to jedna z największych instytucji finansowych na świecie. W jego ofercie nie mogło zabraknąć pożyczki konsolidacyjnej. Jest to produkt finansowy, który pozwala na przeniesienie pożyczek czy innych zobowiązań w łącznej kwocie do 150 000 zł do Citi Bank. Łączny czas spłaty zobowiązania wynosi do 120 miesięcy.

Zapytaj o kredyt Opinie o Kredyt konsolidacyjny w Citi Bank Handlowy

Co można zyskać w promocji?
  • Kredy konsolidacyjny bez prowizji
Do kiedy trwa promocja?
  • 30 listopada 2023 roku

Zmień kilka rat na jedną mniejszą w Citi Handlowym

Ciągłe wzrosty stóp procentowych i inne nieprzewidziane obroty sprawy potrafią doprowadzić do konieczności pobierania kolejnych kredytów i pożyczek. Konieczność ciągłej spłaty wielu zobowiązań jednocześnie potrafi jednak okazać się przytłaczająca. W promocyjnej ofercie konsolidacji banku Citi Handlowego możesz zaadresować ten problem, dzięki pożyczce konsolidacyjnej. Banku udzieli ci pieniędzy na spłatę obecnych zobowiązań, po czym przejdziesz do spłaty tylko tego jednego kredytu. Dłuższy okres kredytowania pozwoli również na zmniejszenie raty, oferując też ulgę dla twojego portfela.

Oferta promocyjna pozwala klientom banku na otrzymanie kredytu konsolidacyjnego bez prowizji. Łączny koszt kredytów nie może przekroczyć sumy 150 000 zł. Konsolidacja udzielana jest na okres spłaty 10 lat z oprocentowaniem zmiennym 12,99% i możliwością ubezpieczenia spłaty pożyczki.

Jak skorzystać skonsolidować pożyczki w Citi Handlowym?

Z konsolidacji w Citi Handlowym skorzystasz bez trudu, ponieważ przez cały proces przeprowadzi cię doradca banku. Wystarczy, że wejdziesz na stronę internetową Citi Handlowego, gdzie wypełnisz formularz kontaktowy. Oddzwoni do ciebie doradca. Odpowiedz na jego pytania, po czym poczekaj na podjęcie decyzji kredytowej. Jeżeli będzie pozytywna, umowę zawrzesz przez internet, po czym środki zostaną wypłacone na wskazane konto.

Konsolidacja często się opłaca

Kredyty konsolidacyjne są droższe od sumy istniejących zobowiązań. To dzięki temu bank zarabia na nich pieniądze. Są one jednak opłacalne, ponieważ niższa miesięczna rata zapewnia nam większe bezpieczeństwo finansowe, potencjalnie chroniąc nas przed podejmowaniem kolejnych zobowiązań.

Promocyjne oferty konsolidacji pojawiają się w bankach coraz częściej. Bank Credit Agricole proponuje konsolidację bez prowizji na kwotę do 20 000 zł. Jeżeli kwota ta jest dla nas zbyt mała, Pekao nie pobiera prowizji za konsolidacje nawet do 250 000 zł.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść