Zaliczka.pl to firma udzielająca swoim klientom pożyczek krótkoterminowych na kwotę od 100 do 2000 złotych. Na ich zwrot pożyczkobiorcy mają 15 bądź 30 dni. Warto wspomnieć, że pierwsza pożyczka w Zaliczka.pl jest zupełnie darmowa.

Zaliczka.pl pozwala korzystać ze swojej oferty przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Proces starania się o pożyczkę przebiega sprawnie, a klient zawsze jest w centrum uwagi. Warto zapoznać się z ofertą tej firmy.

Weź pożyczkę w zaliczka.pl

Zaliczka – Marka Pro Kliencka

Pożyczkodawca na pierwszym miejscu stawia odpowiedzialne pożyczanie. Jak deklaruje na swojej stronie internetowej, nie sprawdza systemu BIK, lecz obecność w bazie ERIF może wpłynąć na odrzucenie wniosku. Oznacza to, że firma udziela pożyczek jedynie osobom, które będą w stanie w terminie uregulować należności. Dzięki temu zabezpiecza swoich klientów przed wpadnięciem w niepotrzebne tarapaty finansowe. Widać zatem, że firmie zależy na bezpieczeństwie osób, z którymi rozpoczyna współpracę. Odpowiedzialność funkcjonuje w tym przypadku obustronnie. Na stronie internetowej firmy są podane wszystkie informacje dotyczące procesu wnioskowania i kosztów pożyczki. Znajdziemy tam również odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania. Wszystko to zostało przekazane w czytelnej i przyjaznej dla oka formie.

Weź pożyczkę

Zaliczka – nawet 2 000 zł przy pierwszej pożyczce za darmo

Zaliczka.pl gwarantuje swoim klientom pożyczkę online wysokości 2000 zł, do zwrotu w ciągu 15 bądź 30 dni. Dla nowych klientów jest ona zupełnie darmowa. Wysokość pożyczki ustala się przez analizę dochodów wnioskującego. To przede wszystkim na jej podstawie wydawana jest decyzja, czy wnioskujący otrzyma kwotę, o którą się stara. Uzyskane pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel. W razie jakichkolwiek pytań warto kontaktować się z konsultantami firmy, którzy służą swoją pomocą od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30-19.00 oraz w soboty między 10.30 a 16.00. Terminowo spłacając zobowiązanie, budujemy swoją wiarygodność finansową. Dzięki temu łatwiej będzie nam otrzymać pożyczkę w przyszłości. Osoby, które po raz kolejny starają się o pieniądze w Zaliczka.pl, mogą złożyć wniosek przez SMS-a. To rozwiązanie jest bardzo korzystne, ponieważ gwarantuje oszczędność czasu. Klient nie musi mieć dostępu do komputera stacjonarnego, tylko swobodnie korzysta z usługi niezależnie od miejsca pobytu.

Bardzo istotne jest również to, że nasza pożyczka może być spłacona przez osobę trzecią. Wówczas w tytule przelewu należy wpisać numer klienta, którego zobowiązanie ma być uregulowane. Umożliwi to systemowi szybkie i łatwe przypisanie kwoty do właściwego nazwiska.

Wymagania w Zaliczka.pl

Zaliczka.pl kieruje swoją ofertę do klientów, którzy:

 1. Ukończyli 21 lat.
 2. Mają dowód osobisty.
 3. Są obywatelami RP.
 4. Posiadają stały adres zamieszkania.
 5. Mają stałe dochody (pensja, własna działalność, emerytura i inne źródła).

Wejdź na zaliczka.pl

Jak wziąć pożyczkę w Zaliczka.pl?

Jeśli chcesz starać się o pożyczkę w Zaliczka.pl, musisz najpierw złożyć wniosek. Jego wypełnienie zajmuje maksymalnie kilka minut. Należy wybrać kwotę, którą chcemy pożyczyć oraz okres, w jakim zamierzamy ją spłacić, a następnie wpisać podstawowe dane na swój temat. Następnie trzeba aktywować konto na stronie internetowej pożyczkodawcy i poczekać na rozpatrzenie formularza rejestracyjnego. Konieczna jest także weryfikacja danych przez dokonanie przelewu wysokości 1 zł. Tego rodzaju praktyka służy dbaniu o bezpieczeństwo danych. W niektórych przypadkach wystarczy zalogować się na posiadane konto bankowe. Co istotne, klienci informowani są o decyzji zarówno przez e-mail, jak i przez SMS. Dzięki temu mają oni pewność, że wiadomość o uzyskaniu potrzebnej kwoty na pewno do nich dotrze. Kiedy okaże się, że pożyczka została przyznana, pieniądze będą przelane w ciągu 30 minut. Dla klienta bardzo ważne jest to, że można je przeznaczyć na dowolny cel. Zaliczka.pl nie wnika w to, czy chodzi o nieopłacony rachunek, nagły wydatek, czy zaległe zobowiązanie.

Zaliczka.pl – jak spłacić chwilówkę?

Nawet jeśli sięgamy po darmową pożyczkę w Zaliczka.pl musimy pamiętać, aby spłacić ją na czas. Zachowanie płynności finansowej jest kluczem do zachowania pozytywnej historii kredytowej. Zaliczka.pl informuje o wysokości kosztów dodatkowych już w momencie składania wniosku. Wszystkie informacje znajdziemy na stronie internetowej kredytodawcy. Dzięki temu klientowi łatwiej będzie dopasować wysokość zobowiązania do jego możliwości finansowych, co więcej, nie spowoduje to, że w przyszłości klient traci w ręce windykatora.

Weź pożyczkę w zaliczka.pl

Zaliczka – podsumowanie

Zaliczka - zalety

 • Pierwsza pożyczka za darmo
 • Możliwość starania się o pożyczkę 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu
 • Składanie wniosków przez SMS w przypadku stałych klientów
 • Wysoka kwota pierwszej pożyczki

Zaliczka - wady

 • Wysoka dolna granica wieku (21 lat)
 • Weryfikowanie klientów w bazie BIG ERIF

Informacje o Zaliczka

Nazwa firmy

Zaliczka sp. z o.o.

Adres Przasnyska 6b
01-756 Warszawa
Telefon 22 206 21 49
Adres e-mail info@Zaliczka.pl
Godziny pracy Poniedziałek-Piątek: 08:30 - 19:00
Sobota: 10:30 - 16:00
Niedziela: nieczynne
Wniosek Wypełnij wniosek