Sprint Pożyczka oferuje atrakcyjne i szybkie pożyczki ratalne, które można zaciągnąć przez internet. Najniższa kwota zobowiązania wynosi 1000 zł, najwyższa natomiast aż 5000 zł. Należność można spłacać przez bardzo długi okres czasu – maksymalny okres kredytowania wynosi aż 23 miesiące.

Sprint Pożyczka działa w ramach grupy Capital Service S. A, obecnej na rynku od 1999 roku. Instytucja ta jest właścicielem takich marek, jak KredytOK, czy Activa500. Od lat cieszą się one niezwykłą popularnością wśród pożyczkobiorców, przede wszystkim ze względu na indywidualne, nowoczesne i innowacyjne podejście do klienta.
Sprint Pożyczka jest chętnie wybierana przede wszystkim ze względu na minimum formalności. Proces weryfikacji klienta jest szybki i przejrzysty. Po wykonaniu zaledwie trzech kroków (tzn. wypełnieniu stosownego wniosku, otrzymaniu pozytywnej decyzji oraz podpisaniu umowy z kurierem) otrzymujemy pieniądze na konto bez dodatkowych formalności.

Weź pożyczkę

Sprint Pożyczka – pożyczka na raty do 5000 zł

Jak zostało wspomniane, Sprint Pożyczka oferuje ratalne zobowiązania finansowe na maksymalną kwotę do 5000 zł. Pożyczkę możemy zaciągnąć na co najmniej 6 miesięcy. Jeżeli potrzebujemy więcej czasu na zwrot należności, pieniądze możemy oddać nawet po prawie dwóch latach (górny limit spłaty wynosi aż 23 miesiące).
Pożyczkę możemy rozbić na raty nawet w sytuacji, kiedy zdecydujemy się na najniższą kwotę zobowiązania. Niezależnie od wysokości pożyczki oraz okresu spłaty, stopa odsetek w Sprint Pożyczka zawsze będzie wynosić 10%. Ponadto, jeżeli wybierzemy najdłuższy czas zwrotu należności, wysokość raty wyniesie nas jedynie 87,69 zł (przy założeniu, że pożyczyliśmy od firmy 1000 zł).
Długi okres zwrotu należności stanowi oczywiście duży komfort dla pożyczkobiorcy. Należy jednak mieć świadomość, że im dłużej spłacamy zobowiązanie, tym większy będzie całkowity koszt pożyczki. Warto również wiedzieć, że maksymalne RRSO w przypadku Sprint Pożyczka wyniesie 282,75% (przy założeniu, że zaciągamy zobowiązanie w wysokości 1000 zł na pół roku).

Weź pożyczkę

Kto może zaciągnąć zobowiązanie w Sprint Pożyczka?

Sprint Pożyczka umożliwia zaciągnięcie pożyczki od 26. roku życia. Firma wymaga również podania swojego miejsca zamieszkania (pożyczkodawca musi mieszkać w Polsce – ze względu na kwestie bezpieczeństwa, pożyczek na raty nie udziela się obcokrajowcom). Wnioskodawca musi również wykazać swoje stałe źródło dochodu, które dla instytucji finansowej będzie stanowić pewne zabezpieczenie zobowiązania.
Ponadto, Sprint Pożyczka nie udziela pożyczek bez baz – sprawdza swoich klientów w popularnych bazach dłużników, takich jak BIG InfoMonitor, ERIF, a także KRD. Aby otrzymać pożyczkę, musimy się zatem wykazać odpowiednią wiarygodnością kredytową. Jeżeli zalegamy z należnościami u innych firm pożyczkowych, możemy mieć poważny problem z uzyskaniem zobowiązania.
Poza wyżej wymienionymi obostrzeniami, Sprint Pożyczka nie wymaga od swoich klientów żadnych dodatkowych zabezpieczeń, ani poręczeń. W indywidualnych przypadkach, instytucja może jednak zażądać od klienta wyciągu z konta bankowego, obejmującego ostatnie 30 dni (wyłącznie w celu dodatkowej weryfikacji danego pożyczkobiorcy).

Weź pożyczkę

Sprint Pożyczka – jak wziąć pożyczkę ratalną krok po kroku

Tak, jak zostało wspomniane, Sprint Pożyczka wychodzi naprzeciw młodym i nowoczesnym klientom. Z tego względu, cała procedura uzyskania zobowiązania finansowego jest niezwykle przejrzysta i maksymalnie uproszczona.
Pierwszym krokiem jest wybranie kwoty zobowiązania (od 1000 zł do 5000 zł) z wykorzystaniem wygodnych suwaków, dostępnych na stronie internetowej Sprint Pożyczka. W następnej kolejności, za pomocą tego samego narzędzia, musimy określić długość okresu spłaty pożyczki (od 6 do 23 miesięcy).
Kolejnym krokiem będzie wypełnienie krótkiego formularza rejestracyjnego. Musimy w nim podać swoje podstawowe dane, takie jak numer oraz seria dowodu osobistego, PESEL oraz aktualny, stały adres zamieszkania. Po wstępnej weryfikacji, konsultant skontaktuje się z nami przez telefon i poinformuje, czy zobowiązanie zostanie nam udzielone.
W następnej kolejności, przedstawiciel Sprint Pożyczka wyśle kuriera pod nasz adres zamieszkania. Ma on za zadanie osobiste sprawdzenie naszej tożsamości. Podpiszemy z nim również umowę na zaciągnięcie zobowiązania. Jeżeli cały proces odbędzie się bez komplikacji, ustalona kwota pożyczki zostanie wysłana na nasze konto w banku.

Weź pożyczkę

Rata na plus – podsumowanie

Zalety

  • Brak górnej granicy wiekowej pożyczkodawcy
  • Szybka i przejrzysta procedura wnioskodawcza
  • Możliwość wnioskowania o pożyczkę drogą elektroniczną o każdej porze
  • Możliwość dokładnego zapoznania się z dokumentami, które dostarczy nam kurier
  • Długi okres spłaty (do 23 miesięcy)
  • Nie trzeba figurować w rejestrze Biura Informacji Kredytowej
  • Profesjonalne zabezpieczenie danych osobowych wnioskodawcy

Wady

  • Brak możliwości wzięcia pożyczki przez osoby poniżej 26 r.ż.
  • Dłuższy proces weryfikacyjny, niż w przypadku przelewu na konto pożyczkobiorcy

Wejdź na sprintpozyczka.pl

Informacje o Sprint Pożyczka

Nazwa firmy

Capital Service Spółka Akcyjna z siedzibą w Ostrołęce

Adres ul. Janusza Korczaka 73
07-409 Ostrołęka
Telefon 412 412 418
Adres e-mail info@sprintpozyczka.pl
Godziny pracy 6:00-22:00
Wniosek Wypełnij wniosek