PanKredyt – zweryfikuj swoje dane za pomocą przelewu

Asortyment PanKredyt dopasowany jest do oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki temu, że pożyczkodawca daje możliwość wnioskowania o dowolną kwotę do 5 000 zł, wnioskujący mogą zrealizować swoje cele. Należy pamiętać, że jednym z etapów wnioskowania o pożyczkę jest dopełnienie formalności związanych z weryfikacją swojej tożsamości. Nasze dane będziemy musieli potwierdzić za pomocą przelewu.

Opłata weryfikacyjna musi zostać dokonana na wskazane przez pożyczkodawcę konto bankowe. W PanKredyt wynosi ona 1 grosz. Jeśli tylko pieniądze dotrą do firmy pożyczkowej, powinniśmy poczekać na ostateczną decyzję pożyczkową. Jeśli będzie ona pozytywna, w kilkanaście minut pieniądze z pożyczki zostaną przelane na nasze konto.

Weź pożyczkę

Warunki wzięcia pożyczki w PanKredyt

Aby sięgnąć po pożyczkę w PanKredyt musimy spełniać kilka wymagań, jakie narzuca nam pożyczkodawca. Przede wszystkim musimy posiadać 20 lat. Pożyczkodawca chce mieć do czynienia wyłącznie z osobami, które są odpowiedzialne za swoje czyny. Dzięki tak niskiej granicy wieku o dodatkowe pieniądze mogą ubiegać się studenci, którym dodatkowe finansowanie bardzo się przyda.

Poza wiekiem pożyczkodawca chce, aby klient posiadał polskie obywatelstwo oraz stały adres zamieszkania na terenie kraju. Niezbędny okazuje się także numer konta bankowego, na które w przypadku pozytywnego rozpatrzenia naszego wniosku zostanie przelana pożyczka. Nie możemy być jednak pewni o tym, że pożyczka zostanie nam przyznana. PanKredyt udziela kredytu wyłącznie tym osobom, których zdolność kredytowa pozwala na terminową spłatę rat. Jeśli już teraz nie wyglądamy na wiarygodnych konsumentów rynku finansowego, nasz wniosek o pożyczkę może zostać odrzucony.

Nasza zdolność kredytowa będzie pozytywna, jeśli będziemy posiadać stały dochód. Może on pochodzić z różnych form zatrudnienia. PanKredyt udziela pożyczek bez umowy o pracę. Oznacza to, że akceptowany przez pożyczkodawcę dochód może pochodzić z umowy o dzieło, umowy zlecenie, a także kontraktów, renty czy emerytury. Do dochodu wliczają się także zasiłki: rodzinny i socjalny, alimenty oraz stypendia.

Jak wziąć pożyczkę w PanKredyt?

W PanKredyt wnioskowanie o pożyczkę jest bardzo proste. Wszystko odbywa się z poziomu strony internetowej pożyczkodawcy. Jedyne, co musimy zrobić, to zaznaczyć specjalnymi suwakami interesującą nas kwotę pożyczki oraz okres kredytowania. Kolejną czynnością jest wypełnienie wniosku. Pamiętajmy, aby sprawdzić kilka razy poprawność jego wypełnienia. Pomoże to przyspieszyć proces rozpatrzenia naszego wniosku, tym samym wypłatę pieniędzy z pożyczki.

Jeśli pożyczka zostanie nam przyznana, jej umowę podpiszemy bez wychodzenia z domu. PanKredyt ceni sobie czas klientów, dlatego umożliwia dokonanie całej procedury transakcyjnej przez internet. Jeśli dopełnimy wszelkich formalności, pieniądze z pożyczki zostaną nam bardzo szybko wypłacone.

Wypełnij wniosek o pożyczkę

Jak spłacić pożyczkę w PanKredyt?

Pożyczkę w PanKredyt spłacimy za pomocą przelewu. Najważniejsze jest to, aby wpłaty dokonane były na osobiste konto pożyczkowe klienta oznaczone imieniem i nazwiskiem. Jeśli dokonamy terminowej spłaty, a nasza historia kredytowa nadal będzie przedstawiała się pozytywnie, możemy sięgnąć po kolejną pożyczkę. W PanKredyt wcześniejszą spłatę pożyczki możemy dokonać zupełnie za darmo.

Jeśli nie spłacimy na czas zaległości, będziemy musieli ponieść tego konsekwencje. W początkowej fazie zadłużenia pożyczkodawca naliczy swojemu klientowi odsetki. Niespłacenie zarówno rat pożyczki, jak i dodatkowych opłat spowoduje, że naszą sprawą zajmie się windykator, a w najgorszym przypadku komornik.

PanKredyt- podsumowanie