Firma YOLO dzięki swojej innowacyjnej ofercie przyczyniła się do kolejnych zmian na rynku pożyczek. Instytucje pozabankowe nie ignorują potrzeb klientów. Wręcz przeciwnie, uważnie przypatrują się oczekiwaniom konsumentów i starają się do nich dopasować. Niewątpliwie pomogły w tym rozwiązania, które wprowadził FinTech, rewolucjonizując świat finansów.
Jeszcze do 2016 roku YOLO S.A. funkcjonowała pod nazwą P.R.E.S.C.O. Group S.A. Począwszy od wystartowania w 1998 roku, zajmowała się przede wszystkim zarządzaniem portfelami wierzytelności oraz windykacją należności. Wraz ze zmianą nazwy, zmieniła zakres swojego działania i skupiła się na sektorze pożyczek pozabankowych. YOLO S.A. gwarantuje wyjątkową jakość obsługi. Producentem karty jest VISA, natomiast jej wydawcą – mBank.

Złóż wniosek o kartę

Karta Trzynastka – wypłacaj kiedy i ile chcesz

Firma YOLO łączy nowoczesne standardy z komfortem i elastycznością. Odcina się od biurokracji i wysokich kosztów, niejasnych opłat oraz kruczków prawnych. Oferuje swoim klientom 4000 zł i pozwala im swobodnie korzystać z dostępnego limitu. To my decydujemy, kiedy i jaką kwotę wypłacamy. Co więcej, z Kartą Trzynastką płacimy jedynie za faktycznie wykorzystane środki. Jeśli nie korzystamy z karty, YOLO nie nalicza żadnych opłat.
Jeśli jesteśmy zainteresowani ofertą, umowę podpisujemy na 9 miesięcy. Zadowoleni ze współpracy klienci mogą przedłużyć usługę na kolejne miesiące, wchodząc do strefy klienta. Warto być rzetelnym pożyczkobiorcą i w terminie spłacać wykorzystany limit pożyczkowy. Nie tylko unikniemy konsekwencji niespłacania pożyczek, ale też będziemy mogli liczyć propozycję zwiększenia limitu. Maksymalna kwota pożyczki po upływie 9 miesięcy wynosi 5000 zł.

Karta Trzynastka – warunki przyznania karty pożyczkowej

Firma YOLO dokładnie określa warunki przyznawania Karty Trzynastka.

Jeśli chcemy otrzymać kartę pożyczkową, musimy:

 • mieścić się w przedziale wieku 22-70 lat,
 • być obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej i posiadać stały adres zamieszkania,
 • mieć pełną zdolność do czynności prawnych,
 • posiadać dowód osobisty, rachunek w polskim banku oraz aktywny numer telefonu komórkowego,
 • otrzymać pozytywną ocenę zdolności kredytowej,
 • mieć zdolność do spłaty pożyczki zaciągniętej w firmie YOLO S.A.,
 • zawrzeć umowę pożyczki,
 • nie mieć zaległości pieniężnych względem firmy YOLO S.A.

Warunki są proste i czytelne. Ponadto, w celu uzyskania Karty Trzynastka, powinniśmy zarejestrować się na stronie internetowej firmy i założyć swój profil. Następnie trzeba potwierdzić swoje dane, a jeśli wniosek zostanie zaakceptowany – wyrazić zgodę na przetwarzanie umowy.

Wnioskuj o kartę

Karta Trzynastka – w jaki sposób skorzystać z oferty?

Korzystanie z oferty Karta Trzynastka jest proste i bezproblemowe. Firma YOLO S.A. szybko przyznaje pożyczkę, a przy tym gwarantuje jasne zasady jej spłaty. Co zrobić, jeśli mamy braki w domowych finansach?
Proces brania pożyczki:

 1. Podaj swoje dane i wybierz limit kredytowy do maksymalnej kwoty 4000 zł.
 2. Zweryfikuj swoją tożsamość, wykonując przelew albo wykorzystując nowoczesny sposób weryfikacji danych klienta, tzw. usługę Instantor.
 3. Poczekaj na potwierdzenie wniosku i zaakceptuj warunki przyznanej pożyczki.
 4. Poczekaj na kartę – powinna dotrzeć pod twój adres wraz z PIN-em w ciągu 48 godzin.
 5. Aktywuj Kartę Trzynastka i korzystaj z wybranego przez siebie limitu. Udzielenie pożyczki powinno nastąpić maksymalnie w ciągu 12 godzin.

Kartą Trzynastka działa na zasadzie karty kredytowej. Możesz płacić nią za zakupy albo wypłacać pieniądze z bankomatów. Przekonaj się sam, jakie to proste!
Jeśli masz pytania, możesz zadzwonić na infolinię lub napisać e-mail podany na stronie internetowej Karty Trzynastka i rozwiać wszystkie swoje wątpliwości.

Karta Trzynastka – spłata karty pożyczkowej

Karta Trzynastka jest rodzajem szybkiej pożyczki online, dlatego nie można zapomnieć o jej spłacie. Firma YOLO S.A. nie ukrywa żadnych kosztów. I co ważniejsze – nie nalicza opłat, jeśli nie korzystamy z karty. Koszty dotyczą wyłącznie wykorzystanych kwot. Nie używasz – nie płacisz.
Jeśli wypłacamy pieniądze albo korzystamy z karty na zakupach, pożyczkodawca wylicza koszty w cyklach dziennych. Nalicza 17 groszy za każde wykorzystane 100 zł. To jedyne 5,10 zł za każde pożyczone 100 zł na 30 dni użytkowania Karty Trzynastka! Wykorzystany limit spłacamy w części lub w całości. W momencie zwrotu całości pożyczonej kwoty, YOLO przestaje naliczać koszty.

Weź pożyczkę

Karta trzynastka – podsumowanie

Zalety

 • Nawet 4000 zł limitu kredytowego do dowolnego wykorzystania.
 • Opłaty za Kartę Trzynastka uzależnione od wykorzystanych kwot – jeśli nie korzystamy z limitu, nie płacimy kosztów.
 • Tylko 5,10 zł miesięcznie za każde wykorzystane 100 zł.
 • Możliwość korzystania z całego przyznanego limitu lub z mniejszych kwot, w zależności od indywidualnych potrzeb.
 • Dostęp do gotówki na dwa sposoby – dokonywanie płatności w sklepach oraz wypłacanie gotówki z bankomatu.
 • Możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki.
 • Możliwość zwiększenia limitu kredytowego do 5000 zł, jeżeli będziemy pamiętać o terminowym regulowaniu rachunków.

Wady

 • Brak darmowej pożyczki.
 • Możliwość korzystania tylko z jednej Karty Trzynastka w tym samym czasie.
 • Opłata 5 zł za wypłatę z bankomatu i 1,5 zł za sprawdzenie salda w bankomacie.
 • Brak możliwości wydłużenia terminu spłaty.

Wejdź na kartatrzynastka.pl

Maksymalna wysokość i okres pierwszej pożyczki w dniach to odpowiednio 2000 zł i 120 dni. Reprezentatywny przykład pożyczki przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 2000 zł; umowa na 120 dni; klient wykorzystuje pożyczkę w dniu zawarcia umowy 2000 zł. Spłata pożyczki w okresie po 120 dniach od daty zawarcia umowy: RRSO to 172,12%; całkowita kwota do spłaty 2696 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 696 zł (w tym: opłata 696 zł, odsetki 0 zł).

Informacje o Karta trzynastka

Nazwa firmy

YOLO S.A.

Adres ul. Twarda 18
00-105 Warszawa
Telefon (22) 228 28 28
Adres e-mail kontakt@kartatrzynastka.pl
Godziny pracy Poniedziałek-Piątek: 8:00 - 22:00
Weekend: 9:00 - 22:00
Wniosek Wypełnij wniosek