Karta trzynastka Nasza ocena 7 /10

Karta trzynastka - opinie

3.81 z 5 Na podstawie 31 opinii
(31 opinie o Karta trzynastka)

Maksymalna kwota pożyczki: 3000 zł

Trzynastka to produkt finansowy oferowany przez firmę YOLO S.A. we współpracy z mBankiem. Karta pożyczkowa Trzynastka daje dostęp do pożyczki wysokości nawet 3000 zł, na półroczny okres kredytowania. Wypłacamy tyle, ile potrzebujemy i spłacamy kwotę w ratach bądź w całości.

Weź pożyczkę

Porównaj

Firma YOLO z Kartą Trzynastka przyczynia się do kolejnych zmian na rynku pożyczek. Fintechowe rozwiązania mocno zrewolucjonizowały świat pozabankowy. YOLO dąży do oferowania jeszcze lepszej jakości produktów, łączących nowoczesne standardy z komfortem i elastycznością. Odcina się od biurokracji i wysokich kosztów, niejasnych opłat oraz kruczków prawnych. Z Kartą Trzynastką płacimy wyłącznie za faktycznie wykorzystane środki.
Jeszcze do 2016 roku YOLO S.A. funkcjonowała pod nazwą P.R.E.S.C.O. Group S.A. Począwszy od wystartowania w 1998 roku, zajmowała się przede wszystkim zarządzaniem portfelami wierzytelności oraz windykacją należności. Wraz ze zmianą nazwy, zmieniła zakres swojego działania i skupiła się na sektorze pożyczek pozabankowych.

Złóż wniosek o kartę

Karta trzynastka – 3000 zł za darmo na 31 dni

Karta Trzynastka zachęca swoich klientów do skorzystania z atrakcyjnej oferty 3000 zł na 31 dni za darmo. Chwilówka udostępniana w formie karty prepaidowej pozwala korzystać z limitu kredytowego z prostym systemem spłaty. Umowę podpisujemy na 180 dni, ale przez pierwszy miesiąc nie ponosimy żadnych kosztów. Jeśli skorzystamy z udzielonej kwoty 3000 zł, oddajemy tylko 3000 zł. Samodzielnie decydujemy, jakie rozwiązanie jest dla nas bardziej korzystne – czy jednorazowa spłata, czy regulowanie należności w ratach. Z karty możemy korzystać w tysiącach miejsc, mamy także możliwość wypłacania gotówki z wielu bankomatów w kraju. Co istotne, limit na Karcie Trzynastce jest odnawialny. Oznacza to, że jeśli pożyczymy 1000 zł, a następnie zwrócimy tę kwotę – ponownie możemy korzystać z całej sumy.

Weź darmową pożyczkę

Kartatrzynastka.pl – jakie są koszty po upływie 31 dni?

Po upływie 30 dni ponosimy koszty jedynie za wykorzystane kwoty. Karta Trzynastka nie ukrywa żadnych opłat. Wylicza koszty w cyklach dziennych, pobierając 22 grosze dziennie od każdych wykorzystanych 100 zł. Opłata miesięczna – jeśli używamy karty – wyniesie nas zatem tylko 6,60 zł. Przez pierwszy miesiąc nic nie płacimy. Od momentu aktywacji, przez 31 dni to firma ponosi wszystkie koszty. W celu sprawdzenia przykładowych obliczeń możemy skorzystać z symulatora.

Umowa na 6 miesięcy

Umowa trwa 6 miesięcy. Jeżeli będziemy zadowoleni ze współpracy, przedłużamy ją na kolejne pół roku. Wówczas Karta Trzynastka może zaproponować nam wyższy limit kredytowy, pozwalając na korzystanie z większej puli gotówki. Wynosi on 4000 zł. Oczywiście tak samo jak w przypadku pierwszej umowy, wypłacamy tylko tyle, ile potrzebujemy, ponosząc za to odpowiednie opłaty.

Wnioskuj o kartę

Dodatkowe koszty w Karta Trzynastka

Koszty w Karta Trzynastka są jasne i przejrzyste. Po upływie darmowego okresu promocyjnego, płacimy jedynie za wykorzystane kwoty. Pożyczkodawca nie nakłada dodatkowych kosztów za płatności kartą. Musimy być jednak świadomi, że jeśli zechcemy wypłacić gotówkę z bankomatu, niezależnie od wysokości pobranej kwoty musimy zapłacić 5 zł. Jeśli z kolei sprawdzimy w bankomacie, jaką sumą możemy jeszcze dysponować, usługa wyniesie nas 1,5 zł. Pozostałe opłaty związane są jedynie z korzystaniem z Karty Trzynastka.

Wymagania w kartatrzynastka.pl

Usługa Karta Trzynastka jest skierowana do klientów mieszczących się w przedziale wieku 20-70 lat. Potencjalni użytkownicy Karty Trzynastka muszą być obywatelami Rzeczypospolitej Polskiej i mieć stały adres zamieszkania na terenie kraju. Ponadto należy posiadać pełną zdolność do czynności prawnych oraz zdolność kredytową. Pożyczkodawca dokona oceny ryzyka kredytowego, posługując się informacjami podanymi przez wnioskującego oraz danymi pozyskanymi samodzielnie. Konieczne jest również posiadanie dowodu osobistego, aktywnego numeru komórkowego, adresu e-mail oraz rachunku bankowego w jednym z działających w Polsce banków. Ponadto w celu uzyskania Karty Trzynastka, należy zarejestrować się na stronie internetowej firmy i założyć swój profil. Następnie trzeba potwierdzić swoje dane, a jeśli wniosek zostanie zaakceptowany – wyrazić zgodę na warunki umowy.

Proces ubiegania się o pożyczkę w karta trzynastka

Proces ubiegania się o Kartę Trzynastka jest prosty i szybki. Jeżeli spełniamy wymogi postawione przez pożyczkodawcę, możemy zarejestrować się na portalu i założyć swój profil. Wypełniamy wniosek, uzupełniając podstawowe dane i wybierając limit kredytowy, do maksymalnej kwoty 3000 zł. Następnie musimy zweryfikować uzupełnione dane, wykonując przelew bądź korzystając z usługi Instantor. Kiedy nasza aplikacja zostanie zatwierdzona, akceptujemy warunki pożyczki i czekamy na kartę. Powinna do nas dotrzeć (wraz z PIN-em) w ciągu 48h od zawarcia umowy. Pożyczka zostanie nam przyznana w ciągu 12 h od aktywowania karty. Ma charakter odnawialny, dlatego jeśli spłacimy kwotę, z której skorzystaliśmy, znowu możemy korzystać z całkowitej puli.

Weź pożyczkę

Karta trzynastka – powody odrzuceń

Zdarzają się sytuacje, kiedy nasz wniosek może zostać odrzucony. Przede wszystkim dzieje się tak w momencie niezrealizowania warunków pożyczki. Nie możemy mieć mniej niż 20 ani więcej niż 70 lat. Jeśli nie jesteśmy obywatelami Rzeczypospolitej Polskiej, nie posiadamy stałego adresu zamieszkania albo znajdujemy się w rejestrze dłużników – nasza aplikacja również nie zostanie zaakceptowana. Ponadto Karta Trzynastka nie dopuszcza do korzystania ze swojej oferty klientów, którzy nie spłacili zaciągniętej u nich pożyczki bądź uzupełnili wniosek z błędami. Dlatego należy uważnie wypełniać formularz, wpisując wszystkie wymagane przez pożyczkodawcę dane.

Karta trzynastka – podsumowanie

Zalety

 • Pierwszy miesiąc korzystania z Karty Trzynastka bez opłat
 • Opłaty zależne od wykorzystywanych kwot – jeśli nie używamy karty, nie uiszczamy żadnych kosztów
 • Tylko 6,60 zł miesięcznie za każde wykorzystane 100 zł – klient samodzielnie wybiera dzień płatności
 • Możliwość korzystania z całego limitu bądź z mniejszych kwot, w zależności od indywidualnych potrzeb
 • Dostęp do gotówki na dwa sposoby – dokonywanie płatności w sklepach oraz wypłacanie gotówki z bankomatu
 • Zwiększenie limitu kredytowego po upływie 6 miesięcy

Wady

 • Konieczność sprawdzania klientów w rejestrach długów
 • Możliwość korzystania tylko z jednej Karty Trzynastka w tym samym czasie
 • Opłata 5 zł za każdą wypłatę z bankomatu i 1,5 zł za sprawdzanie pozostałego salda w bankomacie
 • Brak możliwości wydłużenia terminu spłaty

Yolo S.A.

twarda 18
warszawa, mazowieckie 00-105
Telefon: 222 28 28 28

Wejdź na kartatrzynastka.pl

Maksymalna wysokość i okres pierwszej pożyczki w dniach to odpowiednio 2000 zł i 120 dni. Reprezentatywny przykład pożyczki przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 2000 zł; umowa na 120 dni; klient wykorzystuje pożyczkę w dniu zawarcia umowy 2000 zł. Spłata pożyczki w okresie po 120 dniach od daty zawarcia umowy: RRSO to 172,12%; całkowita kwota do spłaty 2696 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 696 zł (w tym: opłata 696 zł, odsetki 0 zł).

Dodaj opinię o Karta trzynastka

W trosce o wysoką jakość komentarzy włączona jest moderacja dodanych opinii. Twój komentarz pojawi się po akceptacji przez moderatora.


 1. 5 / 5.00

  Bardzo ciekawe rozwiązanie. Oferta inna niz wsyztskie i zdecydowanie lepsza.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 2. 5 / 5.00

  Szybko i uczciwie. Polecam.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 3. 5 / 5.00

  Świetna sprawa- taka opcja jest genailnym rozwiązaniem jeśli potrzebna nam dodatkowa kasa.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 4. 5 / 5.00

  Oferta zacna.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 5. 5 / 5.00

  Oferta bardzo ciekawa i łatwo dostępna.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 6. 5 / 5.00

  Argument, że oferta mało zrozumiała świadczy żle o jego autorze, a nie o firmie. Wszytskie zasady jasno przedstawione na stronie- a razie pytań przecież są infolinie. Jak dla mnie oferta bardzo spoko.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 7. 5 / 5.00

  Niezla ofcja jak za takie pieniądze.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 8. 5 / 5.00

  Spoko cennik.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 9. 5 / 5.00

  Fajna, uczciwa oferta.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 10. 4 / 5.00

  Umowa jest prosta i jasna.Szybka decyzja.Bez problemu z dostarczeniem i logowaniem karty. Polecam

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 11. 5 / 5.00

  Dobre zasady dla ludzi, którym budżet na koniec miesiąca się nie spina. Ja jestem na maxa zadowolony.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 12. 5 / 5.00

  bardzo dobra oferta. ja juz od kilku tygodni jestem bardzo zadowolony.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 13. 5 / 5.00

  Negatywne komentarze pochodzą od osób, które nie rozumieją na czym polega oferta karty. Moim zdaniem jest świetnym rozwiązaniem i ja jestem z ich ofert bardzo zadowolony! Wystarczy poczytać by sie przekonać.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 14. 5 / 5.00

  Pierwszy miesiąc za mną i faktycznie- pierwszy miesiąc nie jest obciążony żadnymi opłatami. Póki co jest super.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 15. 1 / 5.00

  trochę zacofani z księgowością i z kartą

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 16. 5 / 5.00

  bardzo szybko

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 17. 5 / 5.00

  bardzo korzystna oferta bardzo dobry i przyjemny kontakt z doradzcą naprawdę mogę polecić :-)

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 18. 1 / 5.00

  nie polecam , nawet nie odpowiadają na wiadomości, jak się sytuacja poprawi, a skąd oni wiedzą o sytuacji biorącego kredyt, jak mam np, 15 innych kredytów i spłacam je w terminie to co komu do tego.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 19. 5 / 5.00

  Jak dla mnie super opcja! Nie dość, że dostaje się karte co spoko wygląda to jeszcze pożyczka taka na przyzwoitych warunkach!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 20. 1 / 5.00

  Wpływy na konto przez ostatnie 6 miesięcy 5500zł żadnych pożyczek pozabankowych 5 gwiazdek w BIK odmowa przyznania -kazali się zgłosić jak mi się poprawi sytuacja .Wniosek przez internet do obcego banku i kredyt przyznany . Coś się chyba w d... poprzewracało wielu firmom pożyczkowym a szczególnie tej

  Czy ta opinia była pomocna? 4 z 6 ludzi uważa tą opinię za pomocną

  • To coś marne te wpływy

   Czy ta opinia była pomocna? 0 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną

Kwota:

Czas na spłatę: dni

   

Zapisz się do naszego newslettera

Darmowe chwilówki

 • Ale gotówka Ale Gotówka
  4.28 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Wandoo Wandoo
  4.23 / 5.00
  Pierwsze 2500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Net Credit Net Credit
  4.36 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Lendon LendOn
  3.94 / 5.00
  Pierwsze 2500 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • SMART Pożyczka Smart Pożyczka
  4.08 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • Extra portfel Extraportfel
  4.18 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Visset Visset
  3.32 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • MoneyMan MoneyMan
  4.44 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 61 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Pożyczka Plus Pożyczka Plus
  3.98 / 5.00
  Koszt pierwszej pożyczki - 10zł
  2000 zł na 45 dni Maks. kwota: 5000 zł
 • Łatwy Kredyt Łatwy Kredyt
  3.97 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 3000 zł
 • Kuki.pl Kuki.pl
  3.77 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 8000 zł
 • Chwilówkomat - opinie Chwilówkomat
  3.17 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Vivus Sp. z o.o. VIVUS
  3.96 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7500 zł
 • Filarum Filarum
  4.24 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Szybka Gotówka - Chwilówka Szybka Gotówka
  3.94 / 5.00
  Pierwsze 6000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 6001 zł
 • Tani Kredyt Tani Kredyt
  4.15 / 5.00
  Pierwsze 3100 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 6000 zł
 • MiLoan - opinie MiLoan
  2.45 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Kredyt OK KredytOK
  3.31 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 15000 zł
 • VIA SMS Via SMS
  3.96 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Ofin.pl Ofin.pl
  4.06 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Credit Credit
  2.61 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Wonga WONGA
  3.84 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł za 10zł!
  1500 zł na 60 dni Maks. kwota: 10000 zł
 • Ferratum Money Ferratum Money
  4.04 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł