Eurobank-najlepszy-kredyt-gotowkowy Nasza ocena 9 /10

Eurobank - opinie

3.25 z 5 Na podstawie 15 opinii
(15 opinie o Eurobank)

Maksymalna kwota pożyczki: 120000 zł

Eurobank jest instytucją finansową, która kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, oferując im szeroki wybór produktów finansowych. Stawia na nowoczesną bankowość elektroniczną, a w swojej codziennej działalności kieruje się hasłem „eurobank na co dzień”. Chce odpowiadać na potrzeby klientów i mieć z nimi bliskie relacje. Bogatą ofertę atrakcyjnych usług eurobanku odzwierciedla wysoka pozycja w rankingu kredytów gotówkowych.

Wypełnij Wniosek

Porównaj

Eurobank istnieje od 2003 roku – powstał po rebrandingu Banku Społem, którego początki sięgają 1990 roku. Eurobank jest jednym z niewielu banków komercyjnych, który skupia się wyłącznie na obsłudze klienta indywidualnego – nie posiada ofert dla przedsiębiorców. Był również pierwszą instytucją finansową, która zaproponowała klientom m.in. karty płatnicze wydawane od ręki oraz sieć wpłatomatów online. Oprócz stacjonarnych placówek, eurobank prowadzi bankowość elektroniczną, telefoniczną i mobilną (posiada aplikację mobilną). Bank w działaniach marketingowych postawił na znanych Polaków, z czego największą popularnością cieszyły się reklamy z udziałem aktora Piotra Adamczyka.

Eurobank - kredyt gotówkowy

Eurobank – oferta produktowa

Eurobank to nowoczesna instytucja finansowa, która zapewnia klientom dopasowane produkty finansowe i najwyższą jakość obsługi. W ofercie banku znajdziemy konta osobiste za 0 zł, kredyty gotówkowe, kredyty hipoteczne, jeśli planujemy zakup własnego M i wiele sposobów na gromadzenie oszczędności. Lokaty i rachunki oszczędnościowe pozwalają korzystnie ulokować środki, samodzielnie decydując, jaki produkt będzie dla nas najlepszy. Eurobank proponuje również usługi inwestycyjne, leasing i ubezpieczenia. Bogata oferta produktów zachęca do wyboru odpowiadających nam usług bankowych. Tym bardziej, że są one łatwo dostępne. Możemy korzystać z nowoczesnej bankowości internetowej lub udać się do jednej z 500 placówek ulokowanych na terenie całej Polski.

Weź kredyt

Kredyt gotówkowy nawet do 120 000 zł

Kredyt gotówkowy w eurobank to najlepszy sposób, aby zrealizować swoje plany. Tym bardziej, że zastrzyk gotówki sięga od 500 do nawet 120 000 zł, a pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel. Kwota, jaka zostanie nam przyznana, zależy od naszej zdolności kredytowej. Jeśli połączymy dochody z dochodami bliskiej nam osoby, możemy liczyć na znacznie większy kredyt. Po złożeniu wniosku szybko otrzymamy decyzję, a na zwrot pieniędzy mamy od 3 do 108 miesięcy. Samodzielnie wybieramy dzień spłaty raty, a każdorazowo przed wyznaczonym terminem dostaniemy SMS-a przypominającego o płatności. Zapominalscy mogą ustawić zlecenie spłaty – rata będzie automatycznie pobierana z konta. Raz na 12 miesięcy, kiedy nie radzimy sobie ze spłatą kredytu, bank pozwala skorzystać z wakacji kredytowych. Trzeba jednak spełnić warunek spłacania rat w terminie przez okres co najmniej 6 miesięcy.
Ofertę kredytu gotówkowego w eurobank cechuje stałe oprocentowanie. Możemy je obniżyć o 1,5%, jeśli będziemy przelewać wynagrodzenie albo świadczenie emerytalno-rentowe przez cały okres trwania kredytu. Jeśli chodzi o ubezpieczenie, w eurobanku mamy do wyboru dwa pakiety – podstawowy (od śmierci i trwałego inwalidztwa) oraz rozszerzony (od utraty pracy lub czasowej niezdolności do pracy lub poważnego zachorowania).
Aby porównać ofertę eurobank z propozycjami kredytów gotówkowych w innych bankach, można sprawdzić na bieżąco aktualizowany ranking kredytów gotówkowych.

Jak starać się o kredyt w eurobank?

Złożenie wniosku w eurobank jest proste i bezproblemowe. Mamy dwie możliwości wnioskowania.
Jeśli chcemy uzyskać kredyt, możemy:

 1. Iść do placówki banku z dowodem osobistym i dokumentem, który będzie potwierdzać nasz dochód. Kiedy doradca zbada naszą zdolność kredytową, przedstawi nam ofertę. Następnie podpisujemy umowę i czekamy na przelew pieniędzy na konto.
 2. Złożyć wniosek przez internet. Aby to zrobić, musimy założyć indywidualne konto eurobank i zalogować się do bankowości internetowej. Wypełniamy formularz on-line, a następnie otrzymujemy ofertę kredytu. Wybieramy kwotę i liczbę rat, a umowę zatwierdzamy za pomocą tokenu lub hasła SMS. Gotówka powinna trafić na nasze konto już po kilku minutach.

Eurobank – wymogi dla kredytobiorców

Uzyskamy kredyt gotówkowy w eurobank, jeśli spełnimy kilka prostych warunków.
Eurobank oczekuje od swoich klientów:

 • pełnej zdolności do czynności prawnych,
 • dowodu osobistego,
 • stałego adresu zamieszkania w Polsce,
 • polskiego obywatelstwa,
 • zdolności kredytowej,
 • stałych dochodów,
 • kompletu poprawnie złożonych dokumentów.

Ponadto klient nie może złożyć wniosku o ogłoszenie upadłości ani nie może toczyć się przeciwko niemu postępowanie upadłościowe. Kredytobiorcą nie może być też osoba, która już ogłosiła upadłość konsumencką.

Złóż wniosek o kredyt

EuroBank – Podsumowanie

Zalety

 • Długi okres kredytowania,
 • Dwa sposoby wnioskowania o kredyt,
 • Możliwość połączenia dochodów z bliską osobą i zwiększenia kwoty kredytu gotówkowego,
 • Niższe oprocentowanie przy stałych wpływach wynagrodzenia na konto,
 • Program Promujesz-Zyskujesz, pozwalający zarobić nawet 1000 zł za polecenie kredytu gotówkowego eurobanku (lub kredytu konsolidacyjnego i karty kredytowej).

Wady

 • Konieczność założenia konta
 • Stosunkowo niska kwota maksymalna kredytu

Adres:

Eurobank S.A.

św. Mikołaja 72
Wrocław, Dolnośląskie 50-126
Polska
Telefon: 19 000
Fax: +48 71 79 55 501
Email: info@eurobank.pl

Wejdź na eurobank.pl

Eurobank

Dodaj opinię o Eurobank

W trosce o wysoką jakość komentarzy włączona jest moderacja dodanych opinii. Twój komentarz pojawi się po akceptacji przez moderatora.


 1. 1 / 5.00

  Mam 77 lat. O 17,20 obudziła mnie pani z EUROBANKU, tlf.684197038, podając moje nazwisko i proponując przysłanie do mnie agenta z ofertą kredytu. Czy yen bank juz ledwie zipie? Grozi mu upadłość?Skąd moje nazwisko starego emeryta w jego danych? Ten typ nachalnego marketingu sprawia, że życzę EUROBANKOWI bankructwa. Nigdy nie zaciagałem zadnego kredytu a gdyby tak się miało stać, to nie przez telefon!

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 2. 2 / 5.00

  10 PROCENT TO I TAK DUŻO

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 3. 3 / 5.00

  Maksymalna kwota kredytu jest dość niska, poza tym wszystko ok.

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 4. 1 / 5.00

  Nie weźmiesz kredytu jak nie masz u nich konta. a ja konta u nich chcieć nie chce bo za dużo mają opłat za prowadzenie go!!!

  Czy ta opinia była pomocna? 6 z 7 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 5. 4 / 5.00

  Jak najbardziej ok, cennik też uważam za niezły!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 6. 5 / 5.00

  Długi okres spłaty i niskie koszta kredytu. Polecam! Przy tym wsyztskim miła obsługa!

  Czy ta opinia była pomocna? 4 z 6 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 7. 1 / 5.00

  Moja opinia dotyczy Eurobanku w Krakowie, oddz. przy ul. Zwierzynieckiej.
  Właśnie rezygnuję z posiadania konta w tym banku. Po kilku latach terminowego spłacania dużej pożyczki,8 miesięcy przed jej spłatą tzw."doradca klienta" gdy powiedziałam jej,że za rok będę potrzebowała gotówki na zakup samochodu "doradziła mi", a raczej wrobiła w konsolidację połączoną z super pożyczką, bo bez prowizji, za to z wysokim ubezpieczeniem i zoprocentowaniem 9,5%.Potrzebowałam czasu do namysłu,ale Pani powiedziała,że ta promocja jest tylko do tego dnia. Po spokojnym zastanowieniu się w domu odstąpiłam od kredytu,ale nie można było już odstąpić od konsolidacji.Poniosłam więc dodatkowe, wysokie koszty.

  Posumowując, w oddz.Eurobanku w Krakowie przy ul.Zwierzynieckiej, należy zachować jak najwyższą czujność, gdyż tak zwany doradca klienta jest tak naprawdę jego przeciwnikiem i doradcą ale swoim w temacie -jak obłupić klienta.


  w

  Czy ta opinia była pomocna? 6 z 6 ludzi uważa tą opinię za pomocną

  • Od konsolidacji też mozna odstąpić.

   Czy ta opinia była pomocna? 0 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 8. 4 / 5.00

  W naszym przypadku to była krótka piłka- wybraliśmy eurobank bo mieliśmy mozliwość wzięcia kredytu z partnerem, połączenia naszych dochodów- a jednak większość banków musi mieć zalegalizowany związek! Cały proces odbył się szybko, formalności faktycznie bardzo niewiele. dla mnie super. Jestesmy zadowoleni i polecamy!

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 9. 5 / 5.00

  Fajna opcja, mam u nich konto od lat- jak potrzebny był mi kredyt wniosek mogłem złożyć przez internet, formalności bylo malo- w sumie tyle co nic. z niczym problemu nie robili- totalnie bezproblemowo i przyjemnie. dla mnie naprawde super!

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 5 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 10. 2 / 5.00

  oferta zdecydowanie odstaje od konkurencyjnych. jak chciałem wziąć u nich kredyt to pierwsze o czym poinformowała mnie pani to, że zakładamy mi konto! nie chciałem konta tylko kredyt! okazało się, że nie posiadając u nich konta nie mam szans na kredyt! Pal licho, ale pani w dalszej rozmowqie okazała się średnio przyjemna i kompetentna i zrobila wszystko co w jej mocy by mnie zniechęcić do wzięcia kredytu u nich- za co jestem jej w sumie wdzięczny!

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 11. 1 / 5.00

  Kredyt 7100, do spłaty prawie 19000. Na umowie kredytowej informacja, że udzielają kredytu na 13500, a do ręki dostajesz 7100. Różnica to koszty dodatkowe, ktore zabiera bank. Nie polecam i radzę omijać szerokim łukiem.

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 5 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 12. 3 / 5.00

  Kwota maksymalna kredytu jest niska, obsługa chamska i mało pomocna i wcale nie zachęca do wzięcia kredytu- jakby nie chceli mieć extra roboty!

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 13. 5 / 5.00

  Ok, decydując się na kredyt można łączyć dochód z bliska osoba- a nie z małżonkiem tylko i wyłącznie! Spoko opcja. Do tego okres kredytowania długi tak jak i kwota kredytu wysoka. Raty korzystne. Polecam!

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 14. 5 / 5.00

  dlugi okres kredytowania i formalnosci ograniczone do minimum sprawiaja ze oferta eurobank wysuwa sie na prowadzenie wsrod wszystkich ofert kredytow bankowych.

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 5 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 15. 5 / 5.00

  Bardzo niskie oprocentowanie więc jestem zadowolony. Polecam!

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 7 ludzi uważa tą opinię za pomocną

Kwota:

Czas na spłatę: dni

   

Zapisz się do naszego newslettera

Darmowe chwilówki

 • Extra portfel Extraportfel
  4.17 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 6000 zł
 • Net Credit Net Credit
  4.37 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • MoneyMan MoneyMan
  4.50 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 61 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • Ale gotówka Ale Gotówka
  4.30 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • MoneyMan Money Man na raty
  5.00 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 61 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • Kuki.pl Kuki.pl
  3.69 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 10000 zł
 • Lendon LendOn
  3.94 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Visset Visset
  3.32 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • SMART Pożyczka Smart Pożyczka
  4.05 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • Pożyczka Plus Pożyczka Plus
  3.94 / 5.00
  Koszt pierwszej pożyczki - 0 zł
  2000 zł na 45 dni Maks. kwota: 8000 zł
 • Chwilówkomat - opinie Chwilówkomat
  3.33 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Szybka Gotówka - Chwilówka Szybka Gotówka
  3.93 / 5.00
  Pierwsze 6000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 6001 zł
 • Wandoo Wandoo
  4.20 / 5.00
  Pierwsze 2500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Wonga WONGA
  3.77 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł za 10zł!
  1500 zł na 60 dni Maks. kwota: 20000 zł
 • MiLoan - opinie MiLoan
  2.59 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Tani Kredyt Tani Kredyt
  4.17 / 5.00
  Pierwsze 3100 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 6000 zł
 • Filarum Filarum
  4.24 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Vivus Sp. z o.o. VIVUS
  3.96 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7500 zł
 • VIA SMS Via SMS
  3.95 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Łatwy Kredyt Łatwy Kredyt
  3.96 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 3000 zł
 • Lime Kredyt Lime Kredyt
  2.44 / 5.00
  Pierwsze 3250 zł gratis!
  Maks. kwota: 3300 zł
 • Kredyt OK KredytOK
  3.26 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 15000 zł
 • Modna pożyczka Modna Pożyczka
  4.60 / 5.00
  Pierwsze 500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Ofin.pl Ofin.pl
  4.07 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł