Eurobank w październiku 2019 został przejęty przez Millenium. W chwili obecnej zaciągnięcie kredytu w Eurobanku nie jest możliwe. W celu wzięcia kredytu gotówkowego zapraszamy do Millenium.

Promocja Eurobank – pożyczka przez internet

Eurobank wychodzi do klientów z wyjątkową oferta promocyjną “Pożyczka z gwarancją niskiego oprocentowania”. Oferta dotyczy pożyczki na kwotę od 500 do 4 000 zł, a czas, na jaki można ją wziąć to od 3 do 10 miesięcy. RRSO dla promocji wynosi 4,5 proc. Promocja trwa tylko do 31 lipca 2018 roku, więc warto się pospieszyć.

Zanim klient zdecyduje się na wzięcie pożyczki może skorzystać z wygodnego kalkulatora i obliczyć ratę, jaką by spłacał. Następnie po wypełnieniu wniosku i zaakceptowaniu umowy kredytowej pieniądze na jego koncie pojawią się nawet w 15 minut!

Eurobank – oferta produktowa

Eurobank to nowoczesna instytucja finansowa, która zapewnia klientom dopasowane produkty finansowe i najwyższą jakość obsługi. W ofercie banku znajdziemy darmowe konta osobiste, kredyty gotówkowe, kredyty hipoteczne, jeśli planujemy zakup własnego M i wiele sposobów na gromadzenie oszczędności. Lokaty i rachunki oszczędnościowe pozwalają korzystnie ulokować środki, samodzielnie decydując, jaki produkt będzie dla nas najlepszy. Eurobank proponuje również usługi inwestycyjne, leasing i ubezpieczenia. Bogata oferta produktów zachęca do wyboru odpowiadających nam usług bankowych. Tym bardziej, że są one łatwo dostępne. Możemy korzystać z nowoczesnej bankowości internetowej lub udać się do jednej z 500 placówek ulokowanych na terenie całej Polski.

Weź kredyt

Kredyt gotówkowy nawet do 120 000 zł

Kredyt gotówkowy w eurobank to najlepszy sposób, aby zrealizować swoje plany. Tym bardziej, że zastrzyk gotówki sięga od 500 do nawet 120 000 zł, a pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel. Kwota, jaka zostanie nam przyznana, zależy od naszej zdolności kredytowej. Jeśli połączymy dochody z dochodami bliskiej nam osoby, możemy liczyć na znacznie większy kredyt. Po złożeniu wniosku szybko otrzymamy decyzję, a na zwrot pieniędzy mamy od 3 do 108 miesięcy. Samodzielnie wybieramy dzień spłaty raty, a każdorazowo przed wyznaczonym terminem dostaniemy SMS-a przypominającego o płatności. Zapominalscy mogą ustawić zlecenie spłaty – rata będzie automatycznie pobierana z konta. Raz na 12 miesięcy, kiedy nie radzimy sobie ze spłatą kredytu, bank pozwala skorzystać z wakacji kredytowych. Trzeba jednak spełnić warunek spłacania rat w terminie przez okres co najmniej 6 miesięcy.

Ofertę kredytu gotówkowego w eurobank cechuje stałe oprocentowanie. Możemy je obniżyć o 1,5%, jeśli będziemy przelewać wynagrodzenie albo świadczenie emerytalno-rentowe przez cały okres trwania kredytu. Jeśli chodzi o ubezpieczenie kredytu gotówkowego, w eurobanku mamy do wyboru dwa pakiety – podstawowy (od śmierci i trwałego inwalidztwa) oraz rozszerzony (od utraty pracy lub czasowej niezdolności do pracy lub poważnego zachorowania).

Aby porównać ofertę eurobank z propozycjami kredytów gotówkowych w innych bankach, można sprawdzić na bieżąco aktualizowany ranking kredytów gotówkowych.

Jak starać się o kredyt w eurobank?

Złożenie wniosku w eurobank jest proste i bezproblemowe. Mamy dwie możliwości wnioskowania.
Jeśli chcemy uzyskać kredyt, możemy:

 1. Iść do placówki banku z dowodem osobistym i dokumentem, który będzie potwierdzać nasz dochód. Kiedy doradca zbada naszą zdolność kredytową, przedstawi nam ofertę. Następnie podpisujemy umowę i czekamy na przelew pieniędzy na konto.
 2. Złożyć wniosek przez internet. Aby to zrobić, musimy założyć indywidualne konto eurobank i zalogować się do bankowości internetowej. Wypełniamy formularz on-line, a następnie otrzymujemy ofertę kredytu. Wybieramy kwotę i liczbę rat, a umowę zatwierdzamy za pomocą tokenu lub hasła SMS. Gotówka powinna trafić na nasze konto już po kilku minutach.

Eurobank – wymogi dla kredytobiorców

Uzyskamy kredyt gotówkowy w eurobank, jeśli spełnimy kilka prostych warunków.
Eurobank oczekuje od swoich klientów:

 • pełnej zdolności do czynności prawnych,
 • dowodu osobistego,
 • stałego adresu zamieszkania w Polsce,
 • polskiego obywatelstwa,
 • zdolności kredytowej,
 • stałych dochodów,
 • kompletu poprawnie złożonych dokumentów.

Ponadto klient nie może złożyć wniosku o ogłoszenie upadłości ani nie może toczyć się przeciwko niemu postępowanie upadłościowe. Kredytobiorcą nie może być też osoba, która już ogłosiła upadłość konsumencką.

Eurobank – podsumowanie

Eurobank - zalety

 • Długi okres kredytowania,
 • Dwa sposoby wnioskowania o kredyt,
 • Możliwość połączenia dochodów z bliską osobą i zwiększenia kwoty kredytu gotówkowego,
 • Niższe oprocentowanie przy stałych wpływach wynagrodzenia na konto,
 • Program Promujesz-Zyskujesz, pozwalający zarobić nawet 1000 zł za polecenie kredytu gotówkowego eurobanku (lub kredytu konsolidacyjnego i karty kredytowej).

Eurobank - wady

 • Konieczność założenia konta,
 • Stosunkowo niska kwota maksymalna kredytu.

Informacje o Eurobank

Nazwa firmy

Adres
Telefon
Adres e-mail
Godziny pracy
Wniosek Wypełnij wniosek