Eurobank istnieje od 2003 roku – powstał po rebrandingu Banku Społem, którego początki sięgają 1990 roku. Eurobank jest jednym z niewielu banków komercyjnych, który skupia się wyłącznie na obsłudze klienta indywidualnego – nie posiada ofert dla przedsiębiorców. Był również pierwszą instytucją finansową, która zaproponowała klientom m.in. karty płatnicze wydawane od ręki oraz sieć wpłatomatów online. Oprócz stacjonarnych placówek, eurobank prowadzi bankowość elektroniczną, telefoniczną i mobilną (posiada aplikację mobilną). Bank w działaniach marketingowych postawił na znanych Polaków, z czego największą popularnością cieszyły się reklamy z udziałem aktora Piotra Adamczyka.

Eurobank - kredyt gotówkowy

Promocja Eurobank – pożyczka przez internet

Eurobank wychodzi do klientów z wyjątkową oferta promocyjną “Pożyczka z gwarancją niskiego oprocentowania”. Oferta dotyczy pożyczki na kwotę od 500 do 4 000 zł, a czas, na jaki można ją wziąć to od 3 do 10 miesięcy. RRSO dla promocji wynosi 4,5 proc. Promocja trwa tylko do 31 lipca 2018 roku, więc warto się pospieszyć.

Zanim klient zdecyduje się na wzięcie pożyczki może skorzystać z wygodnego kalkulatora i obliczyć ratę, jaką by spłacał. Następnie po wypełnieniu wniosku i zaakceptowaniu umowy kredytowej pieniądze na jego koncie pojawią się nawet w 15 minut!

Eurobank – oferta produktowa

Eurobank to nowoczesna instytucja finansowa, która zapewnia klientom dopasowane produkty finansowe i najwyższą jakość obsługi. W ofercie banku znajdziemy darmowe konta osobiste, kredyty gotówkowe, kredyty hipoteczne, jeśli planujemy zakup własnego M i wiele sposobów na gromadzenie oszczędności. Lokaty i rachunki oszczędnościowe pozwalają korzystnie ulokować środki, samodzielnie decydując, jaki produkt będzie dla nas najlepszy. Eurobank proponuje również usługi inwestycyjne, leasing i ubezpieczenia. Bogata oferta produktów zachęca do wyboru odpowiadających nam usług bankowych. Tym bardziej, że są one łatwo dostępne. Możemy korzystać z nowoczesnej bankowości internetowej lub udać się do jednej z 500 placówek ulokowanych na terenie całej Polski.

Weź kredyt

 

Kredyt gotówkowy nawet do 120 000 zł

Kredyt gotówkowy w eurobank to najlepszy sposób, aby zrealizować swoje plany. Tym bardziej, że zastrzyk gotówki sięga od 500 do nawet 120 000 zł, a pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel. Kwota, jaka zostanie nam przyznana, zależy od naszej zdolności kredytowej. Jeśli połączymy dochody z dochodami bliskiej nam osoby, możemy liczyć na znacznie większy kredyt. Po złożeniu wniosku szybko otrzymamy decyzję, a na zwrot pieniędzy mamy od 3 do 108 miesięcy. Samodzielnie wybieramy dzień spłaty raty, a każdorazowo przed wyznaczonym terminem dostaniemy SMS-a przypominającego o płatności. Zapominalscy mogą ustawić zlecenie spłaty – rata będzie automatycznie pobierana z konta. Raz na 12 miesięcy, kiedy nie radzimy sobie ze spłatą kredytu, bank pozwala skorzystać z wakacji kredytowych. Trzeba jednak spełnić warunek spłacania rat w terminie przez okres co najmniej 6 miesięcy.

Ofertę kredytu gotówkowego w eurobank cechuje stałe oprocentowanie. Możemy je obniżyć o 1,5%, jeśli będziemy przelewać wynagrodzenie albo świadczenie emerytalno-rentowe przez cały okres trwania kredytu. Jeśli chodzi o ubezpieczenie kredytu gotówkowego, w eurobanku mamy do wyboru dwa pakiety – podstawowy (od śmierci i trwałego inwalidztwa) oraz rozszerzony (od utraty pracy lub czasowej niezdolności do pracy lub poważnego zachorowania).

Aby porównać ofertę eurobank z propozycjami kredytów gotówkowych w innych bankach, można sprawdzić na bieżąco aktualizowany ranking kredytów gotówkowych.

Jak starać się o kredyt w eurobank?

Złożenie wniosku w eurobank jest proste i bezproblemowe. Mamy dwie możliwości wnioskowania.
Jeśli chcemy uzyskać kredyt, możemy:

  1. Iść do placówki banku z dowodem osobistym i dokumentem, który będzie potwierdzać nasz dochód. Kiedy doradca zbada naszą zdolność kredytową, przedstawi nam ofertę. Następnie podpisujemy umowę i czekamy na przelew pieniędzy na konto.
  2. Złożyć wniosek przez internet. Aby to zrobić, musimy założyć indywidualne konto eurobank i zalogować się do bankowości internetowej. Wypełniamy formularz on-line, a następnie otrzymujemy ofertę kredytu. Wybieramy kwotę i liczbę rat, a umowę zatwierdzamy za pomocą tokenu lub hasła SMS. Gotówka powinna trafić na nasze konto już po kilku minutach.

Eurobank – wymogi dla kredytobiorców

Uzyskamy kredyt gotówkowy w eurobank, jeśli spełnimy kilka prostych warunków.
Eurobank oczekuje od swoich klientów:

  • pełnej zdolności do czynności prawnych,
  • dowodu osobistego,
  • stałego adresu zamieszkania w Polsce,
  • polskiego obywatelstwa,
  • zdolności kredytowej,
  • stałych dochodów,
  • kompletu poprawnie złożonych dokumentów.

Ponadto klient nie może złożyć wniosku o ogłoszenie upadłości ani nie może toczyć się przeciwko niemu postępowanie upadłościowe. Kredytobiorcą nie może być też osoba, która już ogłosiła upadłość konsumencką.

Eurobank - kredyt gotówkowy

Eurobank – podsumowanie