Za polecenie karty kredytowej Citi 200 zł, a za pięć już 1200 zł!

Choć zazwyczaj opisujemy programy poleceń, w których rekomenduje się konta bankowe, stali klienci niektórych banków mogą polecać również inne produkty. Najwięcej zarobić można obecnie na zachęcaniu do korzystania z karty kredytowej Citi. Pięć skutecznych poleceń przełoży się na 1200 zł, czyli od 200 do 300 zł za pojedynczego klienta. Jak to dokładnie działa?
Citi
Karta kredytowa CitiBank - zobacz ofertę
Karta kredytowa CitiBank

Karta kredytowa w Citi Bank Handlowy występuje w 4 wariantach. Każdy z nich jest skierowany do innej grupy klientów, którzy czerpią różne korzyści z systemów premiowych dołączonych do karty. Pakiety benefitów w kartach od Citi Banku są bardzo bogate.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa CitiBank

Co można zyskać w promocji?
  • Od 200 do 300 zł za polecenie karty kredytowej
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 1 marca 2022 roku

Komu rekomendować karty kredytowe w programie poleceń Citi?

Wybieranie kont bankowych pod kątem promocji jest coraz popularniejsze. Nie zawsze warto jednak decydować się na najwyższą premię gotówkową i lepiej przejrzeć propozycje danego banku pod względem ofert premiowych dla stałych klientów. Jedna z atrakcyjniejszych ofert dla klientów indywidualnych funkcjonuje obecnie w Citi Handlowym, przynajmniej jeśli obok rachunku osobistego wyrobią sobie także kartę kredytową.

Kto może przystąpić do tej promocji? „Poleć znajomym Kartę Kredytową Citibank i zyskajcie razem” to akcja skierowana do posiadaczy głównej karty kredytowej tego banku. Nie trzeba posiadać przy tym konta osobistego w Citi! W stosunku do osoby rekomendowanej również nie ma wielkich wymagań – istotna jest chęć założenia karty oraz posiadania odpowiedniej zdolności kredytowej. W przypadku podstawowych kart Citi minimalny dochód netto powinien wynosić 1200 zł.

W jaki sposób uzyskać od 200 do 1200 zł za polecenie karty kredytowej Citi?

Niektóre programy poleceń przerażają poziomem skomplikowania, ale zdecydowanie nie należy do nich akcja nagradzająca rekomendowanie kart kredytowych Citi. Premia dla polecającego jest niezależna od tego, czy nowy klient spełni jakiekolwiek warunki. Powinien ją jedynie aktywować. Sam polecający również nie musi się natrudzić, udowadniając swoją aktywność płatniczą czy walcząc o otrzymywanie przelewów na konkretne sumy.

W jaki sposób zawalczyć o 1200 zł za pięć kart kredytowych Citi założonych z polecenia? Należy:

  1. Wygenerować na stronie https://www.online.citibank.pl/formularz/karta-kredytowa/polec-karte-kredytowa/ link polecający poprzez rejestrację przy użyciu podstawowych danych osobowych.
  2. Do 1 marca 2022 roku przekonać jak największą liczbę znajomych do założenia karty kredytowej Citi Simplicity.
  3. Za pierwszego i drugiego poleconego zarobić 200 zł.
  4. Za trzeciego i czwartego poleconego zarobić 250 zł.
  5. Za piątego poleconego zarobić 300 zł.

Poszczególne premie wypłacane będą oddzielnie. Nie zostaną przy tym przesłane na żaden rachunek, lecz pomniejszą kwotę zadłużenia karty polecającego. W przypadku wystąpienia nadpłaty nie zostanie naliczona ponadto opłata umowna za taką sytuację. Co z podatkiem? Ten jest naliczany polecającemu, jednak odpowiednią kwotę odprowadza bank.

Czy inne banki również płacą za polecanie produktów?

Program poleceń kart kredytowych Citi jest jedną z najlepszych promocji tego typu na rynku, ale duże pieniądze przyniesie tylko wówczas, gdy przekona się do takiego produktu kilkoro znajomych. O to zaś w przypadku kart kredytowych niełatwo, a znacznie większe szanse powodzenia ma rekomendowanie kont osobistych.

Ile płacą poszczególne banki za polecanie rachunków?

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze
Grazyna

Wiecie co mnie najbardziej bawi w tych polecajkach? Ile znacie osob, ktore nie maja konta? Bo ja np. nawet jakbym chcial komus polecic konto czy zarekomendowac super oferte i karte to wszyscy juz posiadaja konta i karty i to zazwyczaj w dwoch bankach- wiec mozliwosci za duzo nie mamy! Banki moga oferowac spokojnie po 200zl, a nawet i wiecej- bo niewiele osob korzysta z takich promocji! Niestety! Czasami jakies dziecko jest juz na tyle duze, ze moze potrzebowac konta- to moze wtedy- ale to ciagle jedna osoba! wiec moim zdaniem polecayjkowe promki to promki widma.

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść