Co można zyskać w promocji?Od 200 do 300 zł za polecenie
Do kiedy trwa promocja?Do 22 marca 2021 roku

Komu mogą rekomendować karty stali klienci Citi?

Wybieranie kont bankowych pod kątem promocji jest coraz popularniejsze. Nie zawsze warto jednak łakomić się na najwyższą premię gotówkową. Warto przejrzeć propozycje danego banku pod względem ofert premiowych dla stałych klientów. Jedna z atrakcyjniejszych ofert dla klientów indywidualnych funkcjonuje obecnie w Citi Handlowym.

Kto może przystąpić do tej promocji? „Poleć znajomym Kartę Kredytową Citibank i zyskajcie razem” to akcja skierowana do posiadaczy głównej karty kredytowej tego banku. Nie trzeba posiadać przy tym mieć w Citi konta osobistego! W stosunku do rekomendowanego również nie ma wielkich wymagań – istotna jest chęć założenia karty oraz posiadania odpowiedniej zdolności kredytowej.

W jaki sposób uzyskać od 200 do 1200 zł za polecenie karty kredytowej Citi?

Niektóre programy poleceń przerażają swoim skomplikowaniem, ale zdecydowanie nie należy do nich akcja nagradzająca rekomendowanie kart kredytowych Citi. Premia dla polecającego jest niezależna od tego, czy nowy klient spełni jakiekolwiek warunki. Sam polecający również nie musi się natrudzić, udowadniając swoją aktywność płatniczą czy walcząc o otrzymywanie przelewów na konkretne sumy.

W jaki sposób zawalczyć o 1200 zł za pięć kart kredytowych Citi założonych z polecenia? Należy:

  1. Wygenerować na stronie https://www.online.citibank.pl/formularz/karta-kredytowa/polec-karte-kredytowa/ link polecający poprzez rejestrację przy użyciu podstawowych danych osobowych.
  2. Do 22.03.2021 r. przekonać jak największą liczbę znajomych do założenia karty kredytowej Citi Simplicity.
  3. Za pierwszego i drugiego poleconego zarobić 200 zł.
  4. Za trzeciego i czwartego poleconego zarobić 250 zł.
  5. Za piątego poleconego zarobić 300 zł.

Poszczególne premie wypłacane będą oddzielnie. Nie zostaną przy tym przesłane na żaden rachunek, lecz pomniejszą kwotę zadłużenia karty polecającego. W przypadku wystąpienia nadpłaty nie zostanie naliczona ponadto opłata umowna za taką sytuację.

Czy inne banki również płacą za polecanie kart kredytowych?

Program poleceń kart kredytowych Citi jest nie tylko najlepszą tego typu promocją na rynku, ale również doskonałym przykładem na to, że wybierając konto bankowe czy kartę kredytową nie warto zwracać uwagi wyłącznie na bonus za jego założenie. Chociaż 150 zł za nowe CitiKonto nie jest szczególnie przekonywające, polecenie karty kredytowej daje już konkretną korzyść. I to znacznie większą niż w innych bankach, gdzie programy poleceń dotyczą przede wszystkim kont osobistych.

Ilu znajomych lub członków rodziny należałoby przekonać do skorzystania z usług własnego banku, aby przebić premię za dwóch poleconych klientów Citi? Byłoby to odpowiednio: