Kredyt dobrze policzony w Pocztowym

Bank Pocztowy wystartował z nową promocją, w ramach której otrzymasz kredyt do 100 000 zł bez prowizji oraz bez konieczności wykupienia ubezpieczenia. Na spłatę zobowiązania będziesz mieć pełną dekadę.
Prowizja 0% w banku Pocztowym
Bank Pocztowy - weź pożyczkę
Bank Pocztowy

Bank Pocztowy, założony w 1990 roku, to polski bank detaliczny, który świadczy proste i bezpieczne usługi finansowe. Od samego początku, czyli od ponad 25 lat, jest związany z Pocztą Polską. To dzięki niej może oferować swoje produkty za pośrednictwem jednej z największych sieci placówek w naszym kraju. Poczta Polska, posiadająca 25% plus 10 akcji Banku, nie jest jedynym akcjonariuszem Bank Pocztowego. Drugim jest PKO Bank Polski - posiada 25% plus 10 akcji Banku.

Weź pożyczkę Opinie o Bank Pocztowy

Co można zyskać w promocji?
  • 0% prowizji
Do kiedy trwa promocja?
  • 2 października 2023 r.

Prowizja 0% w banku Pocztowym

Najnowsza oferta w banku Pocztowym zapewnia klientom dostęp do nawet 100 000 zł na 10 lat okresu kredytowania. W ramach promocji, dofinansowanie udzielane jest bez prowizji. Od klientów nie jest również oczekiwany zakup ubezpieczenia. Choć te nie może być obowiązkowe, bank zapewnia, że jego zakup nie wpłynie na decyzję kredytową.

Do skorzystania z promocji wystarczy złożyć szybki wniosek:

  • Wejdź na stronę oferty i dopasuj warunki umowy w kalkulatorze,
  • Złóż wniosek kontaktowy, podając swoje imię, nazwisko, numer telefonu i adres e-mail,
  • Poczekaj na telefon od doradcy banku,
  • Uzgodnij z nim warunki umowy i sposób jej zawarcia.

Kredyty bez prowizji

Coraz więcej banków rezygnuje z prowizji w ramach kosztów kredytu, w dużej mierze z uwagi na i tak wysokie oprocentowanie. Citibank nie pobiera prowizji za kredyty dla nowych klientów. Tymczasem, w Millennium bank nikt nie zapłaci prowizji za kredyt gotówkowy do 40 000 zł.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść