Bank Pocztowy kieruje swoją ofertę do klientów detalicznych (również osób fizycznych, które prowadzą własną działalność gospodarczą) i klientów instytucjonalnych. Ponadto realizuje działalność w segmencie rozliczeniowym i skarbowym.

Dołącz do grona 1,3 mln zadowolonych klientów, korzystaj z jednego z 5 tys. bankomatów i odwiedź jedną z 4,6 tys. placówek, aby podpisać umowę na wybrane przez siebie produkty.

Bank Pocztowy – oferta produktowa

Misją Banku Pocztowego jest bycie bardziej pocztowym, biznesowym i cyfrowym. Tylko do końca 2018 roku zamierza obsługiwać 2,4 mln klientów detalicznych, pozwalając im korzystać z prostej oferty produktowej. Produkty finansowe nie tylko zaspokajają ich potrzeby, ale wyróżniają się przystępną, konkurencyjną ceną.

Bank Pocztowy posiada w swojej ofercie kredyt gotówkowy, kredyt w koncie, kredyt mieszkaniowy oraz pożyczkę hipoteczną. Jeśli chcesz zamienić wszystkie raty w jedną, wygodną (i często mniejszą) spłatę, możesz też wybrać kredyt konsolidacyjny. Ponadto Bank Pocztowy proponuje skorzystanie z lokat, konta oszczędnościowego oraz funduszy inwestycyjnych. Jeśli otrzymujemy zasiłek 500+, powinniśmy pomyśleć o oszczędzaniu na przyszłość dzieci. Usługi Banku Pocztowego są bezpieczne i proste. Odpowiadają na potrzeby klientów, pomagając realizować ich plany.

Kredyt gotówkowy nawet do 200 000 zł

Bank Pocztowy proponuje swoim klientom podpisanie umowy na atrakcyjny kredyt gotówkowy, który nazywa w swojej ofercie Kredytem Pocztowym. Można spożytkować go na dowolne cele, w tym remont, wakacje czy naprawę samochodu. Kredytodawca nie pyta, jak chcemy spożytkować pieniądze. Dla niego najważniejsza jest terminowa spłata.

Kredyt Pocztowy charakteryzuje się wysoką kwotą i obniżoną prowizją (teraz tylko 6%!). Maksymalna wartość kredytu wynosi nawet 200 000 zł, a wygodny okres kredytowania do 120 miesięcy pozwala dopasować wysokość raty do naszych potrzeb i możliwości. Kwota, jaką otrzymamy, w największej mierze zależy od naszej zdolności kredytowej. Minimalny kredyt, jaki możemy uzyskać, to 300 zł. Co ważne, wypłata gotówki jest możliwa już w dniu podpisania umowy.

Bank Pocztowy proponuje nie tylko kredyt indywidualny, ale też współmałżeński i wspólny, który można wziąć z dowolną osobą. Współkredytobiorca nie musi być naszym mężem ani naszą żoną.
Inne oferty kredytów gotówkowych można poznać, sprawdzając ranking kredytów gotówkowych.

Sprawdź warunki kredytu

Jak wziąć kredyt w Banku Pocztowym?

Bank Pocztowy daje trzy możliwości aplikowania o kredyt.
Jeśli potrzebujemy zastrzyku gotówki, możemy zapytać o kredyt gotówkowy:

  • przez internet,
  • przez telefon, dzwoniąc na Infolinię pod numer (52) 34 99 599 lub 801 100500,
  • w placówce Banku Pocztowego.

Jeżeli zdecydujemy się na kontakt z konsultantem, będziemy musieli podać swoje dane niezbędne do wypełnienia wniosku. Kiedy otrzymamy informację, że kredyt gotówkowy został nam przyznany, udajmy się do wybranej placówki Banku lub Poczty Polskiej, gdzie odbierzemy pieniądze. Wniosek o kontakt z doradcą można też złożyć przez internet. Aplikowanie o kredyt jest proste, a decyzja – szybka.

Pamiętajmy, że w związku z umową o kredyt, będziemy musieli uregulować dodatkowe koszty, w tym prowizje, odsetki i inne opłaty, np. związane z ubezpieczeniem.

Zapytaj o szczegóły

Bank Pocztowy – wymagania dla kredytobiorców

Bank Pocztowy wymaga od kredytobiorców:

  • ukończenia 18 roku życia,
  • pełnej zdolności do czynności prawnych,
  • zdolności kredytowej. To ona ma główny wpływ na decyzję kredytową i kwotę, jaką będziemy mogli otrzymać od banku.