Bank Pocztowy oferuje stałe oprocentowanie

W swojej najnowszej ofercie bank Pocztowy oferuje nawet 100 000 zł ze stałym oprocentowaniem na okres 5 lat. Dodatkowo klienci, którzy ubezpieczą swój kredyt, zostaną zwolnieni z prowizji!
Jak otrzymać kredyt ze stałym oprocentowaniem w banku Pocztowym?
Bank Pocztowy - weź pożyczkę
Bank Pocztowy

Bank Pocztowy, założony w 1990 roku, to polski bank detaliczny, który świadczy proste i bezpieczne usługi finansowe. Od samego początku, czyli od ponad 25 lat, jest związany z Pocztą Polską. To dzięki niej może oferować swoje produkty za pośrednictwem jednej z największych sieci placówek w naszym kraju. Poczta Polska, posiadająca 25% plus 10 akcji Banku, nie jest jedynym akcjonariuszem Bank Pocztowego. Drugim jest PKO Bank Polski - posiada 25% plus 10 akcji Banku.

Weź pożyczkę Opinie o Bank Pocztowy

Co można zyskać w promocji?
  • Kredyt gotówkowy bez prowizji
Do kiedy trwa promocja?
  • 2 października 2023 r.

Kredyt ze stałą ratą, a może też bez prowizji?

Bank Pocztowy aktywował nową ofertę promocyjną na kredyt gotówkowy. Zainteresowani klienci mogą otrzymać nawet 100 000 zł na okres kredytowania do 5 lat. Spłatę ułatwią nam stałe raty, dzięki czemu będziemy w pełni świadomi naszych kosztów kredytowania przez cały okres spłaty. RRSO kredytu wyniesie około 19,79%.

Promocja posiada również specjalny dodatek: możemy zostać zwolnieni w prowizji! W tym celu wystarczy wykupić kredyt wraz z ubezpieczeniem. Jeżeli tego nie zrobimy, prowizja wyniesie 5%.

Jak otrzymać kredyt ze stałym oprocentowaniem w banku Pocztowym?

Promocyjny kredyt w banku Pocztowym dostępny jest dla każdego chętnego klienta w oddziale banku lub za pośrednictwem strony internetowej. Bank niedawno odnowił swoją witrynę internetową, dzięki czemu korzystanie z promocji jest jeszcze łatwiejsze, niż przedtem.

  1. Udaj się na stronę oferty promocyjnej banku pocztowego.
  2. Wciśnij przycisk “weź kredyt”
  3. W formularzu określ kwotę, jaka cię interesuje oraz podaj dane kontaktowe.
  4. Doradca bankowy skontaktuje się z tobą aby przedyskutować warunki kredytu oraz sfinalizować umowę.

Stałe raty tracą na wyjątkowości

Bank Pocztowy nie jest pierwszym, który zaczął oferować stałą wysokość rat. Ten typ oferty zaczął rosnąć na popularności w związku z ciągłymi wzrostami stóp procentowych. W ramach podobnych ofert, Alior Bank oferuje do 70 000 zł ze stałą ratą na okres od 3 do 5 lat.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść