Promocyjna karta kredytowa z Żubrem w banku Pekao

Wraz z rosnącą popularnością kredytów o stałym oprocentowaniu, banki zaczęły dostrzegać zainteresowanie produktami finansowymi o stałych kosztach. Chcąc zaadresować potrzeby klientów, bank Pekao oferuje promocyjne karty kredytowe o stałym oprocentowaniu.
Promocyjna karta kredytowa z Żubrem w banku Pekao
Karta kredytowa w Banku Pekao - zobacz ofertę
Karta kredytowa w Banku Pekao

Bank Pekao posiada w swojej ofercie tylko jedną kartę kredytową, kartę z Żubrem. Jednak karta ta posiada aż trzy dostępne warianty - Standard, Gold, Platinum. Karty posiadają jednakowy limit górny, jednak różnią się pod pewnymi względami. Karta standardowa jest kompletnie darmowa, natomiast opcje Gold i Platinum to pewnego rodzaju abonamenty do karty, które zapewniają liczne, zróżnicowane benefity. Od możliwości uzyskania zwrotu części środków za zakupy, po możliwość ubezpieczenia zakupów w internecie. O ile wybór odpowiedniego, najbardziej zadowalającego nas pakietu, to decyzja, która należy do klienta, tak maksymalny limit karty uzależniony już jest od wysokości zarobków. Mimo wszystko karta kredytowa banku Pekao to bardzo ciekawa oferta, której warto się bliżej przyjrzeć.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa w Banku Pekao

Co można zyskać w promocji?
  • Kartę kredytową ze stałym oprocentowaniem 9,7%
Do kiedy trwa promocja?
  • 31 sierpnia 2022 r.

Karta kredytowa ze stałym oprocentowaniem

W nowej promocji banku Pekao klienci mogą wystąpić o wydanie karty kredytowej ze stałym oprocentowaniem 9,7%. Oferta dostępna jest do końca sierpnia. Klienci mogą otrzymać limit kredytowy od 2 000 do aż 100 000 zł, w zależności od swojej zdolności kredytowej. Karta jest wyjątkowo ekologiczna, wykorzystany w jej produkcji plastik jest pozyskiwany w 99% z recyklingu, a klient za to nie płaci: karta wydawana jest za darmo.

Jak otrzymać kartę kredytową z Żubrem w banku Pekao?

Klienci banku Pekao, którzy posiadają już konto osobiste, mogą złożyć wniosek o promocyjną kartę kredytową w bankowości internetowej Pekao24 lub aplikacji mobilnej PeoPay.

Przyszli klienci Pekao muszą skierować się na stronę oferty promocyjnej, gdzie mogą wypełnić formularz kontaktowy. Doradca banku oddzwoni o wybranej przez klienta godzinie, aby przedyskutować możliwości oferty oraz przeprowadzić klienta przez proces wnioskowania o kartę. Wniosek można złożyć również w oddziale banku, rozmawiając z doradcą Pekao osobiście.

Karty kredytowe coraz tańsze

Promocyjna oferta banku Pekao jest niezwykle atrakcyjna, zwłaszcza w okresie ciągłych wzrostów stóp procentowych. Pozostałe banki również starają się zwiększyć dostępność swoich kart, zmniejszając ich koszta. Santander Consumer Bank zwalnia klientów z opłaty za kartę przez pierwszy rok jej użytkowania oraz oferuje 300 zł zwrotu w ramach moneyback. Klienci Credit Agricole są zwolnieni z opłat za obsługę rachunku przez aż trzy lata, co ułatwia korzystanie z kart kredytowych w tym trudnym dla gospodarki okresie.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść