300 zł i brak opłat za kartę Visa w Santander Consumer Bank

Kolejny bank zachęca swoich klientów do wyrobienia karty kredytowej. Tym razem jest to Santader Consumer Bank, a zyskać można nawet 300 zł! Do 12 sierpnia 2022 roku każdy, kto wyrobi kartę kredytową Visa Comfort Plus będzie mógł otrzymywać 50 zł moneyback miesięcznie, przez pół roku. Dodatkowo bank zwolni swoich klientów z rocznych opłat za użytkowanie karty. To nawet 180 zł dodatkowych korzyści. Warunki w najnowszej promocji Santader są naprawdę łatwe do spełnienia. Szczegóły i instrukcja krok po kroku poniżej.
300 zł i brak opłat za kartę Visa w Santander Consumer Bank
Karta kredytowa Santander Consumer Bank
Karta kredytowa Santander Consumer Bank

Oferta Santander Consumer Bank cechuje się indywidualnym podejściem do każdego klienta i nie inaczej jest w przypadku karty kredytowej. Klienci dostają do wyboru trzy warianty karty kredytowej, która najlepiej współgra z limitem odnawialnym w koncie. Każdy z wariantów karty ma jednakowy limit główny i okres bezodsetkowy. Różnie się jednak między sobą korzyściami wynikającymi z ich posiadania - począwszy od różnej wysokości oprocentowania, po najrozmaitsze benefity. Sprawdź poniżej, jakie korzyści da Ci posiadanie konkretnej karty kredytowej od Santander Consumer Bank.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa Santander Consumer Bank

Co można zyskać w promocji?
  • 300 zł zwrotu moneyback,
  • roczne zwolnienie z opłat za kartę
Do kiedy trwa promocja?
  • 12 sierpnia 2022 r.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja „Zyskaj 300 zł i ciesz się kartą bez opłat” Santander Consumer Bank przeznaczona jest dla klientów, którzy nie posiadali w nim karty kredytowej w okresie od 1 maja 2021 r. do 17 maja 2022 r. Okres karencji nie jest więc zbyt długi. Ponad to uczestnicy muszą być pełnoletni i posiadać pełną zdolność do czynności prawnych. Przez cały okres trwania promocji muszą się oni też posługiwać kartą Visa Comfrot Plus, regularnie spłacać na niej zadłużenie oraz nie wypowiedzieć na nią umowy przed zakończeniem trwania akcji. Jeżeli więc chcemy w pełni wykorzystać możliwości, jakie daje nam promocja, to będziemy musieli pozostać klientem banku przez co najmniej rok – tak by zyskać również pełne zwolnienie z 12 miesięcy opłat za obsługę karty. To nawet dodatkowe 180 zł!

Jak zdobyć 300 zł zwrotu wydatków z karty Visa Comfort Plus?

Warunki, które stawia bank przed klientem są naprawdę proste. Każdy z nas z pewnością spełniłby je podczas normalnego użytkowania karty, więc nie będzie konieczne zmienianie naszych nawyków zakupowych. Jak wziąć udział w najnowszej promocji Santander Consumer Bank?

  1. Do 12.08.2022 r. złóż w Santander Consumer Bank wniosek o kartę Visa Comfort Plus ze stałą spłatą. Możesz zrobić to w oddziale banku, za pośrednictwem jego aplikacji mobilnej lub strony internetowej.
  2. W każdym z kolejnych 6 miesięcy od zawarcia umowy, wykonaj kartą kredytową transakcje na co najmniej 300 zł. Nie musi być to jednorazowy zakup, wystarczy że suma Twoich wydatków w danym miesiącu przekroczy ten próg.
  3. Regularnie spłacaj zadłużenie na karcie. Suma zaległości nie może wynieść więcej niż 50 zł, a termin spłaty nie może być dłuższy niż 10 dni. Przestrzeganie tych restrykcji to warunek konieczny do otrzymania nagrody.
  4. Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższe warunki bank przeleje Ci 50 zł na rachunek karty. Łatwo policzyć, że w ciągu pół roku możesz zyskać nawet 300 zł.

Dodatkowa korzyść – zwolnienie z opłat za kartę!

Opłata za użytkowanie karty Visa Comfort Plus wynosi obecnie 15 zł miesięcznie. Uniknąć jej można na dwa sposoby. W pierwszym nasze miesięczne wydatki, za które zapłacimy kartą muszą wynieść aż 1000 zł. Jeżeli jednak weźmiemy udział w wyżej opisywanej promocji, to bank bezwarunkowo zwolni nas z tych opłat przez 12 miesięcy. To aż 180 zł dodatkowego zysku.

Moneyback najkorzystniejszą formą promocji

System zwrotów moneyback jest, obok punktów w programach lojalnościowych, najpopularniejszą forma promocji na karty kredytowe. Nic w tym dziwnego. Klienci na co dzień korzystający z karty nie muszą zmieniać swoich zakupowych przyzwyczajeń, a banki zwracają im część wydanej kwoty. To świetne rozwiązanie dla obu stron. Tego typu promocje znajdziemy w wielu bankach. 600 zł moneybacku na kartę Visa „Akcja Pajacyk” w Santander Bank Polska czy 600 zł zwrotu na Kartę Kredytową z Żubrem w Pekao to tylko niektóre z przykładów z ostatnich tygodni. Nie mielibyśmy nic przeciwko temu, by i inne banki włączyły się w ten trend.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść