Za otwarcie konta Credit Agricole klienci Canal+ dostaną 460 zł

Aby podnieść atrakcyjność promocji na nowe konta, banki łączą swoje siły z usługodawcami. W Credit Agricole dzięki takiej współpracy średnia okazja na 100 zł za otwarcie rachunku zmienia się w 460 zł. Niestety, szansę na uzyskanie tej kwoty mają wyłącznie abonenci Canal+.
Abonament Canal+ tańszy o 30 zł przez 12 miesięcy
Credit Agricole

Konto dla Ciebie w Credit Agricole to bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają taniego, funkcjonalnego i bezpiecznego rachunku osobistego. Za jego prowadzenie nie poniesiemy żadnych opłat, wystarczy, że co miesiąc na konto będzie wpływać kwota w wysokości 1000 złotych i zostanie zrealizowana przynajmniej jedna płatność kartą lub BLIK-iem. Przeczytaj, z jakimi opłatami wiąże się Konto Dla Ciebie oraz poznaj, jakie są jego największe zalety!

Złóż wniosek Opinie o Konto dla Ciebie w Crédit Agricole

Co można zyskać w promocji? 100 zł za nowe konto

360 zł zwrotów za abonament

Do kiedy trwa promocja? Do 31 marca 2021 roku

Nowa promocja Credit Agricole tylko dla abonentów Canal+

Duże bonusy za założenie konta bankowego wymagają niekiedy posiadania innych produktów. I to nie tylko tych finansowych, ponieważ często akcje związane są z ubezpieczeniami, abonamentami telefonicznymi albo właśnie telewizyjnymi. Kolejna odsłona popularnej okazji na zarobek z Credit Agricole skierowana jest wyłącznie do osób, które związane są umową z Canal+. Opłacanie abonamentu to konieczność, chociaż tylko część premii wypłacana jest w formie zwrotów za regularne uiszczanie rachunków.

Jakie kryteria oprócz posiadania abonamentu należy spełnić, aby przystąpić do czwartej edycji „Przełącz się na korzyści CANAL+”? Główne wykluczenie dotyczy osób, które posiadały konto osobiste w banku od 1 grudnia 2019 roku. Poza tym ograniczeń związanych z okazją brak. Mogą brać w niej udział nawet ci klienci, którzy równolegle spełniają warunki programu poleceń Credit Agricole. Według regulaminu nie otrzymają wtedy tylko premii 50 zł za bycie poleconym, ale pieniądze jak najbardziej trafią do polecającego.

Jak zarobić 100 zł za samo otwarcie Konta dla Ciebie?

Pierwsza premia z promocji organizowanej wspólnie z Canal+ wymaga założenia Konta Dla Ciebie albo jego wersji VIP. Aby otrzymać podstawową nagrodę, należy:

  1. Do 31.03.2021 r. otworzyć konto Credit Agricole poprzez złożenie wniosku na stronie www.credit-agricole.pl/ofertacanalplus lub uczynić to w placówce, na infolinii czy przez aplikację CA24 Otwórz konto.
  2. W tym samym terminie uzupełnić na stronie promocji formularz, w którym podać trzeba dane z umowy abonenckiej z Canal+, zwracając szczególną uwagę na numer rachunku, na który przelewa się comiesięczne opłaty.
  3. Do końca kolejnego miesiąca, który przypadnie po dniu zawarcia umowy, zapewnić łączne wpływy co najmniej 1000 zł. Nie mogą one pochodzić z konta klienta, nawet jeśli jest prowadzone w innym banku.

Nagroda w wysokości 100 zł zostanie przesłana na założone konto w miesiącu następującym po tym, gdy zapewniony został wpływ na konto. Na maksymalną kwotę dostępną w promocji trzeba będzie jednak zbierać przez kolejne 1,5 roku.

Abonament Canal+ tańszy o 30 zł przez 12 miesięcy

Po zapewnieniu wpływu i otrzymaniu 100 zł premii można powalczyć o kolejne 360 zł. Kwota ta przyznawana jest w maksymalnie 12 miesięcznych ratach po 30 zł. W praktyce stanowi formę zwrotu z abonamentu. Aby otrzymywać każdego miesiąca 30 zł od Credit Agricole, należy:

  1. Każdego miesiąca opłacać abonament Canal+ (w formie przelewu, zlecenia stałego lub polecenia zapłaty) z założonego Konta dla Ciebie lub Konta dla Ciebie VIP.
  2. W tym samym czasie zapewniać łączne wpływy minimum 1000 zł na takich samych zasadach jak powyżej.
  3. Dodatkowo co miesiąc wykonać transakcje kartą lub płatności mobilne na minimum 300 zł.

Oczywiście jeśli opłata abonamentowa Canal+ za dany okres jest niższa niż 30 zł, odpowiednio mniejszy będzie też przelew zwrotny z Credit Agricole. Jako że okres promocji rozciągnięty jest na 18 miesięcy, maksymalną kwotę można zbierać dłużej lub nie przejmować się niespełnieniem warunków w którymś miesiącu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze
Christopher

Nie każdy ma Canal plus, powiem wiecej- coraz mniej osob decyduje się na tego typu platformy! wiec oferta dla bardzo malej grupy odbiorcow.

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×