Odbierz 50 zł na Allegro za założenie Konta Junior w Millennium!

Bank Millennium daje na początku 2021 roku liczne okazje na zgarnięcie bonusów pieniężnych. Kolejną z nich jest premia 50 zł za założenia Konta Junior, na którą liczyć mogą osoby poniżej 18 roku życia. Choć kwota nie poraża wysokością, składa się na pulę nagród sięgającą 550 zł do wydania na Allegro w obecnych promocjach Millennium.
Millennium oferuje obecnie 550 zł w bonach na Allegro
Konto 360° w Banku Millennium

W Millennium mamy do wyboru 4 konta bankowe. Są to konto Student, Junior, Konto Walutowe i Konto 360°. W naszym opisie prześwietlimy najbardziej popularne Konto 360°. Zobacz jakie warunki trzeba spełnić, by te konto było całkowicie darmowe? Jakie są mocne i słabe strony rachunku w Banku Millennium?

Złóż wniosek Opinie o Konto 360° w Banku Millennium

Co można zyskać w promocji? Bon 50 zł na Allegro
Do kiedy trwa promocja? Do 1 lutego 2021 roku

Kto może skorzystać z promocji Millennium na Konto Junior?

Podobnie jak w przypadku propozycji dla dorosłych, również młodzież ma do wyboru pełną gamę podobnych do siebie kont bankowych. Brak opłat za prowadzenie rachunku oraz kartę debetową, darmowe wypłaty z bankomatów dzięki systemowi BLIK… Oferty są bardzo podobne, zatem banki kusić muszą klientów akcjami promocyjnymi. Czasami skierowanymi do młodzieży, a czasami do rodziców.

Promocja Millennium na Konto 360° Junior skierowana jest do starszych klientów tego banku, którzy chcą założyć konto dziecku. Premia trafi na ich rachunek, nie jest więc formą bonusu-kieszonkowego. Aby liczyć na bon, będą musieli posiadać dostęp do bankowości elektronicznej Millenet. Nie skorzystają za to finansowo na ofercie, jeśli kiedykolwiek dostali już pieniądze z promocji dotyczącej analogicznego konta Junior w Millennium.

W jaki sposób otrzymać bon na 50 zł za konto dla dziecka?

Dostęp do Millenetu gwarantuje chociażby podstawowe konto 360° w Millennium. Po jego założeniu otrzymanie karty podarunkowej na Allegro wartej 50 zł jest naprawdę proste. Co trzeba zrobić?

  1. Do 01.02.2021 r. otworzyć za pośrednictwem Millenet Konto 360° Junior wraz z kontem oszczędnościowym Profit dla własnego dziecka, wyrażając zgody na kontakt marketingowy.
  2. Do 01.03.2021 r. zasilić otwarty rachunek kwotą co najmniej 200 zł.
  3. W przypadku dzieci powyżej 13 roku życia w tym samym terminie wyrobić kartę debetową, dzięki której dziecko dokonana minimum 5 transakcji kartą, BLIKIEM lub telefonem.

Kod wysłany na numer telefonu uczestnika promocji trafić powinien do niego maksymalnie do końca marca. Z bonu skorzystać można co najmniej 6 miesięcy od jego odebrania. Premia zwolniona jest z podatku.

Millennium oferuje obecnie 550 zł w bonach na Allegro

Trzeba przyznać, że jeżeli chodzi o same okazje związane z rachunkami dla dzieci, Millennium nie wyróżnia się szczególnie na plus. Do końca stycznia trwa również promocja, w której 150 zł za konto dla nieletnich oferuje BNP Paribas. Bon na Allegro skusi raczej tych, którzy i tak są klientami banku albo chcą do niego dołączyć na fali noworocznej kumulacji. Ile mogą zgarnąć?

  • Nowi klienci liczyć mogą na 150 zł w gotówce za aktywność oraz kartę podarunkową Allegro na 100 zł za samo otworzenie konta w promocji.
  • Limit 3000 zł na karcie kredytowej zapewni bon na 300 zł.
  • Kolejne 100 zł w tej formie przyciągnie podpisanie za pośrednictwem Millennium polisy ubezpieczeniowej w ERGO Hestia.

Osoby otwierające w Millennium konto z kartą kredytową oraz osobnym rachunkiem dla dziecka, a także opłacające poprzez bank OC i AC, mają więc szansę na przyciągnięcie 700 zł. Całkiem solidna sumka na Nowy Rok!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze
Amanda

Polecam wszytskim konto osobiste w Millennium bez względu na promocję. Millennium jest jednym z najklpeszych banków w Polsce, a to co lubię w nich najbardziej to podejście do klienta. Super traktują swoich klientów.

Doris

Warunków do spełnienia mało- to na plus. Oferta Millennium jest spoko- więc to drugi plus, ale sama „nagroda” w postaci bonu jest akurat najsłabsza.

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×