Co można zyskać w promocji?Bon 50 zł na Allegro
Do kiedy trwa promocja?Do 1 lutego 2021 roku

Kto może skorzystać z promocji Millennium na Konto Junior?

Podobnie jak w przypadku propozycji dla dorosłych, również młodzież ma do wyboru pełną gamę podobnych do siebie kont bankowych. Brak opłat za prowadzenie rachunku oraz kartę debetową, darmowe wypłaty z bankomatów dzięki systemowi BLIK… Oferty są bardzo podobne, zatem banki kusić muszą klientów akcjami promocyjnymi. Czasami skierowanymi do młodzieży, a czasami do rodziców.

Promocja Millennium na Konto 360° Junior skierowana jest do starszych klientów tego banku, którzy chcą założyć konto dziecku. Premia trafi na ich rachunek, nie jest więc formą bonusu-kieszonkowego. Aby liczyć na bon, będą musieli posiadać dostęp do bankowości elektronicznej Millenet. Nie skorzystają za to finansowo na ofercie, jeśli kiedykolwiek dostali już pieniądze z promocji dotyczącej analogicznego konta Junior w Millennium.

W jaki sposób otrzymać bon na 50 zł za konto dla dziecka?

Dostęp do Millenetu gwarantuje chociażby podstawowe konto 360° w Millennium. Po jego założeniu otrzymanie karty podarunkowej na Allegro wartej 50 zł jest naprawdę proste. Co trzeba zrobić?

  1. Do 01.02.2021 r. otworzyć za pośrednictwem Millenet Konto 360° Junior wraz z kontem oszczędnościowym Profit dla własnego dziecka, wyrażając zgody na kontakt marketingowy.
  2. Do 01.03.2021 r. zasilić otwarty rachunek kwotą co najmniej 200 zł.
  3. W przypadku dzieci powyżej 13 roku życia w tym samym terminie wyrobić kartę debetową, dzięki której dziecko dokonana minimum 5 transakcji kartą, BLIKIEM lub telefonem.

Kod wysłany na numer telefonu uczestnika promocji trafić powinien do niego maksymalnie do końca marca. Z bonu skorzystać można co najmniej 6 miesięcy od jego odebrania. Premia zwolniona jest z podatku.

Millennium oferuje obecnie 550 zł w bonach na Allegro

Trzeba przyznać, że jeżeli chodzi o same okazje związane z rachunkami dla dzieci, Millennium nie wyróżnia się szczególnie na plus. Do końca stycznia trwa również promocja, w której 150 zł za konto dla nieletnich oferuje BNP Paribas. Bon na Allegro skusi raczej tych, którzy i tak są klientami banku albo chcą do niego dołączyć na fali noworocznej kumulacji. Ile mogą zgarnąć?

  • Nowi klienci liczyć mogą na 150 zł w gotówce za aktywność oraz kartę podarunkową Allegro na 100 zł za samo otworzenie konta w promocji.
  • Limit 3000 zł na karcie kredytowej zapewni bon na 300 zł.
  • Kolejne 100 zł w tej formie przyciągnie podpisanie za pośrednictwem Millennium polisy ubezpieczeniowej w ERGO Hestia.

Osoby otwierające w Millennium konto z kartą kredytową oraz osobnym rachunkiem dla dziecka, a także opłacające poprzez bank OC i AC, mają więc szansę na przyciągnięcie 700 zł. Całkiem solidna sumka na Nowy Rok!