Nowe Konto dla Młodych w PKO BP z premią do 250 zł!

Chociaż PKO BP nigdy nie słynęło z wysokich premii dla nowych klientów, za Konto dla Młodych przyznaje nagrodę, jakiej wiele banków nie daje za rachunki standardowe. Co więcej, otrzymanie 250 zł nie wymaga spełnienia przesadnie wygórowanych warunków. Osoby do 26 roku życia, które chcą otworzyć konto mogą skorzystać ze świetnej okazji.
PKO BP
Konto za Zero w PKO BP - zobacz ofertę
Konto za Zero w PKO BP

Jedną z najciekawszych ofert PKO BP jest obecnie Konto za Zero czyli podstawowe konto osobiste za 0 zł dla osób od 18 roku życia. Sprawdź ile kosztuje prowadzenie konta w PKO BP, ile wynoszą opłaty za kartę i przelewy. Czy warto założyć konto akurat w tym banku?

Złóż wniosek Opinie o Konto za Zero w PKO BP

Co można zyskać w promocji?
  • Do 250 zł
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 31 października 2021 roku

Premia za Konto dla Młodych do 26 roku życia

Mimo iż po ukończeniu 18 roku życia konto bankowe zakłada miażdżąca większość młodych, nie każda instytucja oferuje im warunki promocji tak atrakcyjne, jak w przypadku rachunków “dorosłych”. Nie każdy student ma regularne wpływy na konto, zatem okazje takie jak najnowsza propozycja PKO BP są dla wielu młodych na wagę złota. Kto ma szansę otrzymać wysoką premię za Konto dla Młodych?

Pełnoletnia osoba wnioskująca o otworzenie rachunku w ramach promocji „Łap chwile” nie może mieć ukończonego 26 roku życia. Dodatkowo od 1 stycznia 2020 roku nie mogła posiadać w PKO BP żadnego konta osobistego. To jedyne ograniczenia, które mogą przeszkodzić w zdobyciu premii. Teoretycznie na drodze do nagrody stanąć może także ograniczenie liczby premiowanych kont do 2500, jednak trudno spodziewać się, aby promocja przyciągnęła aż tylu nowych klientów.

Jak otrzymać 250 zł premii za Konto dla Młodych w PKO BP?

Warunki, które musi spełnić założyciel Konta dla Młodych w celu otrzymania 250 zł, nie należą do najtrudniejszych. Stosunkowo długo przyjdzie za to czekać na pełną kwotę, ponieważ regularne wpływy i określoną liczbę transakcji trzeba zapewniać przez 5 miesięcy. Wymagania promocji pokrywają się jednak z warunkami zwolnienia z comiesięcznych opłat za kartę, więc ich spełnianie nie będzie wiązało się z żadnymi kosztami.

Co powinien zrobić klient, chcąc zgarnąć maksymalną sumę przyznawaną w promocji?

  1. Do 31 października 2021 roku założyć Konto dla Młodych w PKO BP poprzez link na stronie: https://www.pkobp.pl/lpk/lapchwile/
  2. Również do końca października wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie promocji.
  3. W ciągu kolejnych 5 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu zawarcia umowy zapewniać wpływy na konto minimum 100 zł miesięcznie.
  4. Przez ten czas wykonywać także 4 transakcje bezgotówkowe kartą miesięcznie.

Za każdy miesiąc, w którym spełnione zostaną warunki, PKO BP przeleje na nowe Konto dla Młodych 50 zł do końca następnego miesiąca. Premie cząstkowe są przy tym niezależne i jednokrotne odstępstwo nie sprawi, że przepadnie szansa na dalsze nagrody. Bonus zwolniony jest z podatku i nie trzeba go zgłaszać fiskusowi. Przed przystąpieniem do promocji warto jednak przyjrzeć się propozycjom innych banków.

Najlepsza premia za konto do 26 roku życia na rynku

Promocje na konta bankowe dedykowane klientom z przedziału wiekowego 18-26 nie należą do najbardziej dochodowych. 250 zł to rekordowa kwota, do której najbliżej jest okazji na 210 zł za Konto Mobi w ING Banku Śląskim oraz 200 zł premii za eKonto Możliwości w mBanku.

Nie jest jednak powiedziane, że wszyscy młodzi ludzie muszą decydować się na tego typu konta. W wielu przypadkach lepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z promocji, która wymaga może i co najmniej 1000 zł miesięcznych wpływów, ale zapewni za to znacznie wyższą premię. Jesienią 2021 roku do najlepszych okazji należą dwie promocje na nowe konto od BNP Paribas oraz kumulacja 300 zł za nowy rachunek w mBanku.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść