Nowe konto firmowe w Millennium przyniesie do 1500 zł!

Okazje bankowe skierowane do osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą regularnie dostarcza również Millennium. Tym razem przedsiębiorcy otrzymają nawet 1500 zł. Niestety, w zasięgu praktycznie każdej JDG leży zaledwie 1/3 tej kwoty. Premie przyznawane są bowiem nie tylko za otwarcie konta, przelewy do ZUS czy napływające od klientów pieniądze, ale także umowę o terminal płatniczy i Millennium Leasing.
Jaki przedsiębiorca skorzysta na tej okazji bankowej?
Konto 360° w Banku Millennium

W Millennium mamy do wyboru 4 konta bankowe. Są to konto Student, Junior, Konto Walutowe i Konto 360°. W naszym opisie prześwietlimy najbardziej popularne Konto 360°. Zobacz jakie warunki trzeba spełnić, by te konto było całkowicie darmowe? Jakie są mocne i słabe strony rachunku w Banku Millennium?

Złóż wniosek Opinie o Konto 360° w Banku Millennium

Co można zyskać w promocji?
  • Do 1500 zł
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 30 listopada 2021 roku

Komu opłaca się założyć konto firmowe w Millennium?

Chociaż wielkie firmy korzystają z usług bankowych niedostępnych dla zwykłych ludzi, osoby prowadzące jednoosobowe działalności gospodarcze zazwyczaj szukają kont bankowych jak standardowi konsumenci. Zależy im na niskich kosztach prowadzenia rachunku, braku ukrytych opłat, a w wielu przypadkach także na bonusach pieniężnych za otworzenie konta. Właśnie do tych potrzeb odwołuje się w nowej promocji dla przedsiębiorców Bank Millennium.

Z propozycji ukrywającej się pod nazwą „Konto Mój Biznes i 1500 zł premii” skorzystać może przedsiębiorca, który rozumiany jest jako osoba fizyczna prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą zarejestrowaną w CEIDG. Jako biznesmen nie mógł być przy tym stroną umowy z bankiem lub spółką z grupy Millennium po 1 czerwca 2019 roku. Co z kontami osobistymi w tym banku? Ich posiadanie w przeszłości dyskwalifikuje wyłącznie wtedy, jeśli zostały zamknięte po skorzystaniu z promocji na Konto 360° lub Konto 360° Student.

Za co otrzymać można premie od Millennium dla przedsiębiorstw?

Większości osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą łatwo będzie spełnić warunki pozwalające uzyskać 450 zł. Można więc uznać to za bazową kwotę, którą oferuje Millennium w promocji dla firm. Kolejne premie wymagają już posiadania terminala płatniczego oraz podpisania umowy z Millennium Leasing, co nie jest standardem we wszystkich branżach.

Jak skorzystać z okazji Millennium dla przedsiębiorstw jednoosobowych?

  1. Do 30 listopada 2021 roku założyć Konto Mój Biznes z kartą debetową Visa Mój Biznes, przez Millenet, aplikację mobilną, w oddziale lub poprzez wniosek na stronie www.bankmillennium.pl/wniosek-o-konto-firmowe.
  2. Każdego miesiąca w grudniu, styczniu i lutym 2021/22 roku otrzymać wpływy z rachunków innych niż te należące do klienta (nawet w innych bankach) na łączną kwotę co najmniej 2000 zł. W ten sposób zasłuży się na 150 zł.
  3. W tych samych miesiącach wykonać płatności kartą debetową na łączną kwotę co najmniej 500 zł. Za to Millenium przyznaje firmie kolejne 150 zł.
  4. Przez trzy analogiczne okresy wykonywać przelewy do ZUS na kwotę co najmniej 250 zł miesięcznie. Dzięki temu nagroda urośnie o następne 450 zł

Za otworzenie konta oraz wykazanie aktywności przez trzy miesiące z rzędu bank przelewa na konto przedsiębiorcy 450 zł. Niezależnie od tego, na ile premii się zasłuży, bonusy pieniężne spłyną na konto do końca marca 2021 roku. Bezwzględnie należy pamiętać o tym, że fiskus traktuje premie z promocji bankowych jako przychód firmy. Trzeba więc uwzględnić je w zeznaniach podatkowych.

Na powyższych premiach nie kończą się jednak bonusy dla przedsiębiorstw jednoosobowych. Millennium oferuje także dwie kolejne premie. Otrzymanie ich będzie jednak wymagało podpisania kolejnych umów, a zatem zdecydowanie się na inwestycje. Ile można na nich zarobić?

  • 400 zł – za podpisanie z Millennium i PayTel umowy trójstronnej na najem terminala płatniczego do 28 lutego 2022 roku i osiągnięcie do końca tego miesiąca co najmniej 1000 zł wpływu na konto firmowe z niego.
  • 650 zł – za zawarcie umowy leasingu z Millennium Leasing na kwotę co najmniej 30 000 zł do 28 lutego 2022 roku.

Nagłówek Czy na rynku znajdziemy lepsze promocje bankowe dla firm?

W przypadku każdej okazji bankowej warto rozważyć, czy inne instytucje nie oferują nam za podobne działania lepszych kwot. Z maksymalnego 1800 zł dla przedsiębiorstw w Alior Banku nawet proste działalności jednoosobowe wyciągnąć mogą 840 zł, tyle że pracować trzeba będzie na to przez rok. Millennium oferuje znacznie mniej, ale premię wykorzystać można stosunkowo szybko.

Na ogół jednak należy uważać na szumne zapowiedzi banków dla przedsiębiorców. W trwającej do końca września okazji na 1200 zł z konta firmowego Pekao większość przedsiębiorców uzyska zaledwie 150 zł, a szumne 600 zł za płatności kartą firmową w BNP Paribas wymagałyby wydawania nią 5000 zł miesięcznie przez pół roku.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze
Gracjana

promocje nie jest jakaś szałowa, za to sam w sobie, bank Millennium jest bardzo dobrym bankiem i ma bardzo dobrą ofertę.

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×