Nowe konto firmowe w Millennium przyniesie do 700 zł!

Okazje bankowe kierowane do osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą regularnie dostarcza również Millennium. Tym razem przedsiębiorcy otrzymają nawet 600 zł, a otrzymanie co najmniej połowy tej kwoty leży w zasięgu praktycznie każdej JDG. Premie przyznawane są chociażby za przelewy do ZUS czy napływające od klientów pieniądze.
Jaki przedsiębiorca skorzysta na tej okazji bankowej?
Konto 360° w Banku Millennium

W Millennium mamy do wyboru 4 konta bankowe. Są to konto Student, Junior, Konto Walutowe i Konto 360°. W naszym opisie prześwietlimy najbardziej popularne Konto 360°. Zobacz jakie warunki trzeba spełnić, by te konto było całkowicie darmowe? Jakie są mocne i słabe strony rachunku w Banku Millennium?

Złóż wniosek Opinie o Konto 360° w Banku Millennium

Co można zyskać w promocji? Do 700 zł
Do kiedy trwa promocja? Do 31 sierpnia 2021 roku

Jaki przedsiębiorca skorzysta na tej okazji bankowej?

Chociaż wielkie firmy korzystają z usług bankowych niedostępnych dla zwykłych ludzi, osoby prowadzące jednoosobowe działalności gospodarcze zazwyczaj szukają kont bankowych jak standardowi konsumenci. Zależy im na niskich kosztach prowadzenia rachunku, braku ukrytych opłat, a w wielu przypadkach także na bonusach pieniężnych za otworzenie konta. Właśnie do tych potrzeb odwołuje się w nowej promocji dla przedsiębiorców Bank Millennium.

Z propozycji ukrywającej się pod nazwą „700 zł w letniej promocji Konta Mój Biznes” skorzystać może przedsiębiorca, który rozumiany jest jako osoba fizyczna prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą zarejestrowaną w CEIDG. Jako biznesmen nie mógł być przy tym stroną umowy z bankiem lub spółką z grupy Millennium po 1 lipca 2020 roku. Co z kontami osobistymi? Ich posiadanie w przeszłości dyskwalifikuje wyłącznie wtedy, jeśli zostały zamknięte po skorzystaniu z promocji na Konto 360° lub Konto 360° Student.

Za co otrzymamy premię w promocji Millennium dla firm?

Większości osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą łatwo będzie spełnić warunki pozwalające uzyskać 400 zł. Można więc uznać to za bazową kwotę, którą oferuje Millennium w promocji dla firm. Kolejne premie wymagają już posiadania terminala płatniczego, co nie jest standardem we wszystkich branżach.

Jak skorzystać z okazji w banku Millennium?

  1. Do 31 sierpnia 2021 roku założyć Konto Mój Biznes z kartą debetową Visa Mój Biznes, przez Millenet, aplikację mobilną, w oddziale lub poprzez wniosek na stronie www.bankmillennium.pl/wniosek-o-konto-firmowe.
  2. Każdego miesiąca we wrześniu, październiku i listopadzie 2021 roku albo wykonać płatności kartą na kwotę minimum 250 zł, albo zrobić przelew do ZUS na 250 zł.
  3. W tym samym okresie każdego miesiąca zapewnić wpływy na kwotę minimum 1000 zł, ale nie pochodzące z naszych kont osobistych lub firmowych, założonych nawet w innych bankach. Za otworzenie konta oraz wykazanie aktywności przez trzy miesiące z rzędu bank przelewa na konto przedsiębiorcy 400 zł.
  4. Dodatkowo do 30 listopada 2021 roku podpisać z Millennium i PayTel umowę trójstronną na najem terminala płatniczego i do końca tego miesiąca osiągnąć z niego 1000 zł wpływu na konto firmowe. Spełnienie tego warunku zapewni 300 zł.

Niezależnie od tego, czy zasłuży się na jedną, czy dwie nagrody, bonusy pieniężne wpłyną na konto do końca 2021 roku. Bezwzględnie należy pamiętać o tym, że fiskus traktuje premie z promocji bankowych jako przychód firmy. Trzeba więc uwzględnić je w zeznaniach podatkowych.

Czy na rynku znajdziemy lepsze promocje bankowe dla firm?

W przypadku każdej okazji bankowej warto rozważyć, czy inne instytucje nie oferują nam za podobne działania lepszych kwot. Obecnie przedsiębiorcy na otwarciu rachunku firmowego nie zarobią więcej w żadnym banku. Wprawdzie maksymalna kwota dla biznesu sięga 1500 zł w Alior Banku, jednak rozłożona została na 12 miesięcy i wymaga spełnienia wielu warunków nieosiągalnych dla zakładanych dopiero działalności jednoosobowych. Podobnie jest z okazją na 1200 zł z konta firmowego Pekao, gdzie większość przedsiębiorców uzyska zaledwie 150 zł.

Standardową premią bazową za założenie konta firmowego jest tymczasem w 2021 roku 300 zł. Taką kwotę świeżo upieczeni przedsiębiorcy na JDG otrzymają w promocjach na nowe konto firmowe w mBanku oraz na rachunek firmowy ze sporymi zwrotami w Santander Bank. Warto zwrócić uwagę również na promocję firmową Credit Agricole, której bazowa kwota to 200 zł, ale przy miesięcznych przychodach rzędu 3000 zł przedsiębiorca otrzyma po pół roku dodatkowe 500 zł.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze
Gracjana

promocje nie jest jakaś szałowa, za to sam w sobie, bank Millennium jest bardzo dobrym bankiem i ma bardzo dobrą ofertę.

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×