Za nową kartę Citi Simplicity odbierzesz… projektor

Nowa karta kredytowa Citi Simplicity wiąże się zazwyczaj z możliwością odebrania nagrody rzeczowej. Po kilku miesiącach rozdawania smartfonów bank postanowił zmienić strategię. Tym razem za wyrobienie kredytówki klienci Citi Handlowego otrzymają projektor multimedialny Overmax Multipic 3.5, który w sklepach kosztuje około 450 zł.
Promocyjna karta Citi Simplicity tylko ze zdolnością kredytową
Jak założyć kartę kredytową w Citi Bank Handlowy?

Karta kredytowa w Citi Bank Handlowy występuje w 4 wariantach. Każdy z nich jest skierowany do innej grupy klientów, którzy czerpią różne korzyści z systemów premiowych dołączonych do karty. Pakiety benefitów w kartach od Citi Banku są bardzo bogate.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa CitiBank

Co można zyskać w promocji?
  • Projektor multimedialny Overmax Multipic 3.5
  • Łagodniejsze warunki zwolnienia z opłaty za kartę
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 17 marca 2022 roku

Promocyjna karta Citi Simplicity tylko ze zdolnością kredytową

Premie za nowe karty kredytowe są zazwyczaj wyższe niż bonusy za skorzystanie z innych produktów bankowych. Trzeba mieć jednak na uwadze fakt, że wymagania formalne względem uczestników promocji są w tym przypadku bardziej wymagające. Karty kredytowej nie dostaje się w końcu od ręki. Kto będzie mógł skorzystać z okazji Citi Handlowego?

Na promocji „Karta Kredytowa Citi Simplicity z projektorem Ov – Multipic 3.5” skorzystają nowi klienci. Według regulaminu są to osoby, które nie miały w Citi głównej karty kredytowej po 1 stycznia 2020 roku. Nie obejdzie się również bez odpowiedniej zdolności kredytowej, którą wykazuje się między innymi udokumentowanymi dochodami. Mogą one pochodzić ze źródła innego niż zarobkowanie na podstawie umowy o pracę.

Jak otrzymać projektor Overmax Multipic 3.5 za nową kartę kredytową Citi?

Mimo iż bank wycenia wartość nagrody na 549 zł, w sklepach z elektroniką projektor Overmax Multipic 3.5 nabyć można za 100 zł mniej. Do tego trzeba dodać również znaczące złagodzenie warunków darmowego korzystania z karty Citi Simplicity. Standardowym wymogiem jest wydawanie co najmniej 1000 zł miesięcznie. Tymczasem uczestnicy promocji mogą wydawać tylko 300 zł, ciesząc się z tego przywileju przez dwanaście miesięcy.

Jak wyrobić kartę kredytową Citi Simplicity, dostając przy okazji projektor?

  1. Do 17 marca 2021 roku złożyć wniosek o wydanie karty Citi Simplicity na stronie internetowej www.citibank.pl/karty-kredytowe/oferty-specjalne/projektor-z-karta-lp/i podpisać umowę.
  2. Po otrzymaniu karty niezwłocznie aktywować ją w aplikacji mobilnej Citi Mobile.
  3. W ciągu 10 dni roboczych od dnia złożenia wniosku dostarczyć do placówki banku potwierdzenie dochodów.
  4. Do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarciu umowy przynajmniej raz zalogować się do aplikacji bankowej na telefonie.
  5. Do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy wykonać dowolną liczbę transakcji kartą na łączną kwotę wynoszącą co najmniej 1500 zł.

Kwoty wymaganej przez bank do udowodnienia aktywności nie trzeba rozkładać na trzy miesiące. Można postarać się wydać te pieniądze jak najszybciej, co jest dobrym pomysłem, zważywszy na tryb przekazania nagrody. Citi zapisało w regulaminie, że ma na przesłanie projektora 60 dni od spełnienia warunków, co jest czasem wyjątkowo długim. Być może warto będzie skusić się zatem na mniejszą nagrodę za kartę Citi Simplicity, ale przy tym łatwiejszą do odebrania?

Projektor to nie jedyna nagroda za kartę kredytową Citi Simplicity

Citi Handlowy daje nowym klientom kilka opcji bonusowych w zamian za kartę Citi Simplicity. Obecnie trwa także promocja Citi z Biedronką, w której bank przyznaje 300 zł na zakupy w dyskoncie. Samo podpisanie umowy jest też wstępem do programu poleceń kart kredytowych Citi, w którym za pięć skutecznych rekomendacji otrzyma się aż 1200 zł.

Czy z decyzją o wyrobieniu karty kredytowej Citi Simplicity warto czekać na kolejne promocje z nagrodami rzeczowymi? Projektor multimedialny to specyficzny produkt, którego satysfakcjonujące wykorzystanie na pewno nie będzie możliwe w przypadku każdego klienta. Z drugiej strony w ostatnich promocjach rozdawane były budżetowe telefony (odpowiednio Xiaomi Redmi Note 9 oraz vivo Y11s), którym także daleko do miana nagrody uniwersalnej.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze

2022 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×