Za nową kartę Citi Simplicity odbierzesz… projektor

Nowa karta kredytowa Citi Simplicity wiąże się zazwyczaj z możliwością odebrania nagrody rzeczowej. Po kilku miesiącach rozdawania smartfonów bank postanowił zmienić strategię. Tym razem za wyrobienie kredytówki klienci Citi Handlowego otrzymają projektor multimedialny Overmax Multipic 3.5, który w sklepach kosztuje około 450 zł.
Citi
Karta kredytowa CitiBank - zobacz ofertę
Karta kredytowa CitiBank

Oferta banku Citi Handlowego jest niezwykle bogata. Nie zabrakło w niej również kart kredytowych, których do wyboru mamy aż cztery. Karty kierowane są do różnych klientów, którzy posiadają różne wymagania i oczekiwania od produktu. Karty różnią się między sobą pakietem korzyści dostępnymi dla ich posiadacza, ale przede wszystkim limitami i kosztem posiadania karty. Oferta ta jest niezwykle bogata i zróżnicowana, więc zapewne każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Do tego Citi Handlowy oferuje niezwykle korzystne warunki dla wnioskujących o ich karty kredytowe. Oferta ciekawa, warta sprawdzenia i odnalezienia swojej karty kredytowej.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa CitiBank

Co można zyskać w promocji?
  • Projektor multimedialny Overmax Multipic 3.5
  • Łagodniejsze warunki zwolnienia z opłaty za kartę
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 17 marca 2022 roku

Promocyjna karta Citi Simplicity tylko ze zdolnością kredytową

Premie za nowe karty kredytowe są zazwyczaj wyższe niż bonusy za skorzystanie z innych produktów bankowych. Trzeba mieć jednak na uwadze fakt, że wymagania formalne względem uczestników promocji są w tym przypadku bardziej wymagające. Karty kredytowej nie dostaje się w końcu od ręki. Kto będzie mógł skorzystać z okazji Citi Handlowego?

Na promocji „Karta Kredytowa Citi Simplicity z projektorem Ov – Multipic 3.5” skorzystają nowi klienci. Według regulaminu są to osoby, które nie miały w Citi głównej karty kredytowej po 1 stycznia 2020 roku. Nie obejdzie się również bez odpowiedniej zdolności kredytowej, którą wykazuje się między innymi udokumentowanymi dochodami. Mogą one pochodzić ze źródła innego niż zarobkowanie na podstawie umowy o pracę.

Jak otrzymać projektor Overmax Multipic 3.5 za nową kartę kredytową Citi?

Mimo iż bank wycenia wartość nagrody na 549 zł, w sklepach z elektroniką projektor Overmax Multipic 3.5 nabyć można za 100 zł mniej. Do tego trzeba dodać również znaczące złagodzenie warunków darmowego korzystania z karty Citi Simplicity. Standardowym wymogiem jest wydawanie co najmniej 1000 zł miesięcznie. Tymczasem uczestnicy promocji mogą wydawać tylko 300 zł, ciesząc się z tego przywileju przez dwanaście miesięcy.

Jak wyrobić kartę kredytową Citi Simplicity, dostając przy okazji projektor?

  1. Do 17 marca 2021 roku złożyć wniosek o wydanie karty Citi Simplicity na stronie internetowej www.citibank.pl/karty-kredytowe/oferty-specjalne/projektor-z-karta-lp/i podpisać umowę.
  2. Po otrzymaniu karty niezwłocznie aktywować ją w aplikacji mobilnej Citi Mobile.
  3. W ciągu 10 dni roboczych od dnia złożenia wniosku dostarczyć do placówki banku potwierdzenie dochodów.
  4. Do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarciu umowy przynajmniej raz zalogować się do aplikacji bankowej na telefonie.
  5. Do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy wykonać dowolną liczbę transakcji kartą na łączną kwotę wynoszącą co najmniej 1500 zł.

Kwoty wymaganej przez bank do udowodnienia aktywności nie trzeba rozkładać na trzy miesiące. Można postarać się wydać te pieniądze jak najszybciej, co jest dobrym pomysłem, zważywszy na tryb przekazania nagrody. Citi zapisało w regulaminie, że ma na przesłanie projektora 60 dni od spełnienia warunków, co jest czasem wyjątkowo długim. Być może warto będzie skusić się zatem na mniejszą nagrodę za kartę Citi Simplicity, ale przy tym łatwiejszą do odebrania?

Projektor to nie jedyna nagroda za kartę kredytową Citi Simplicity

Citi Handlowy daje nowym klientom kilka opcji bonusowych w zamian za kartę Citi Simplicity. Obecnie trwa także promocja Citi z Biedronką, w której bank przyznaje 300 zł na zakupy w dyskoncie. Samo podpisanie umowy jest też wstępem do programu poleceń kart kredytowych Citi, w którym za pięć skutecznych rekomendacji otrzyma się aż 1200 zł.

Czy z decyzją o wyrobieniu karty kredytowej Citi Simplicity warto czekać na kolejne promocje z nagrodami rzeczowymi? Projektor multimedialny to specyficzny produkt, którego satysfakcjonujące wykorzystanie na pewno nie będzie możliwe w przypadku każdego klienta. Z drugiej strony w ostatnich promocjach rozdawane były budżetowe telefony (odpowiednio Xiaomi Redmi Note 9 oraz vivo Y11s), którym także daleko do miana nagrody uniwersalnej.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść