Nawet 444 zł moneyback na kartą kredytową Credit Agricole

Credit Agricole zachęca do sięgnięcia po karty kredytowe Silve i Gold ze swojej oferty kolejną promocją. Tym razem bank będzie nam zwracał 3% wydatków opłacanych kartą. Przez rok możemy w ten sposób otrzymać aż 444 zł! Dodatkowo zostaniemy zwolnieni z opłat za korzystanie i wydanie karty. Promocja bardzo ograniczona czasowo!
Jak zdobyć 444 zł moneyback z kartą kredytową Credit Agricole?
Karta kredytowa Credit Agricole – Classic, Silver i Gold - zobacz ofertę
Karta kredytowa Credit Agricole - Classic, Silver i Gold

W ofercie banku Credit Agricole można znaleźć trzy różne karty kredytowe. Każda z nich posiada inną maksymalną linię kredytową, która indywidualnie dopasowana będzie do potrzeb i możliwości klienta. Dodatkowo karty cechują stosunkowo niskie oprocentowanie oraz niskie koszty użytkowania. Co więcej, karty od Credit Agricole posiadają ciekawe benefity, które nieco różnią się między sobą. Warto nadmienić, że Credit Agricole nie oczekuje wysokich zarobków, albowiem kartę można uzyskać już mając 500 złotych dochodu. Oferta Credit Agricole jest niezwykle atrakcyjna i zdecydowanie warto jest się jej bliżej przyjrzeć.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa Credit Agricole - Classic, Silver i Gold

Co można zyskać w promocji?
  • 3% zwrotu moneyback (do 444 zł rocznie)
Do kiedy trwa promocja?
  • 13 listopada 2022 roku

Dla kogo jest ta promocja?

Najnowsza promocja Credit Agricole jest przeznaczona dla tych, którzy nie posiadali w tym banku karty kredytowej, w okresie dwóch lat od złożenia wniosku o nową “kredytówkę”. Dodatkowy wymóg to posiadanie konta osobistego w Credit Agricole. Istnieją też wszystkie standardowe obostrzenia – pełnoletność, pełna zdolność do czynności prawnych itp.

Jak zdobyć 444 zł moneyback z kartą kredytową Credit Agricole?

Często piszemy o prostych warunkach promocji, ale tym razem trudno byłoby wymyślić jeszcze łatwiejsze zasady :

  1. Do 13.11.2022 roku złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard Silver/Visa Silver (min. limit 4000 zł) lub Mastercard Gold/Visa Gold (min. limit 5000 zł) z oferty Credit Agricole.
  2. Aktywnie korzystaj z karty.
  3. Przez cały rok bank będzie zwracał 3% wydatków z karty na jej konto. Maksymalny miesięczny zwrot to 37 zł, więc przez rok możesz zyskać aż 444 zł.

Zwrot pojawi się na koncie powiązanym z Twoją kartą kredytową jako spłata zadłużenia lub nadpłata.

Credit Agricole – bank bonusów, promocji i zwrotów moneyback

Musimy przyznać, że ostatnio Credit Agricole naprawdę bryluje w kwestii promocji i akcji z bonusami. Za otworzenie konta Credit Agricole można zgarnąć nawet 555 zł w bonusach i zwrotach. Jeżeli zaś mamy dość naszego obecnego banku, to za przeniesienie konta do Credit Agricole jest nawet 300 zł premii. Dodajmy do tego opisywaną dziś promocję na kartę kredytową, a będziemy mieli opis banku z absolutnej czołówki, jeżeli chodzi o korzyści dla klientów.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść