Nawet 480 zł moneyback na kartą kredytową Credit Agricole

Credit Agricole zachęca do sięgnięcia po karty kredytowe Silver i Gold ze swojej oferty kolejną promocją. Tym razem bank będzie nam zwracał 10 zł za każdą płatność bezgotówkową powyżej 200 zł. Przez rok możemy w ten sposób otrzymać aż 480 zł! Dodatkowo zostaniemy zwolnieni z opłat za korzystanie i wydanie karty!
Jak zdobyć 444 zł moneyback z kartą kredytową Credit Agricole?
Karta kredytowa Credit Agricole – Classic, Silver i Gold - zobacz ofertę
Karta kredytowa Credit Agricole - Classic, Silver i Gold

W ofercie banku Credit Agricole można znaleźć trzy różne karty kredytowe. Każda z nich posiada inną maksymalną linię kredytową, która indywidualnie dopasowana będzie do potrzeb i możliwości klienta. Dodatkowo karty cechują stosunkowo niskie oprocentowanie oraz niskie koszty użytkowania. Co więcej, karty od Credit Agricole posiadają ciekawe benefity, które nieco różnią się między sobą. Warto nadmienić, że Credit Agricole nie oczekuje wysokich zarobków, albowiem kartę można uzyskać już mając 500 złotych dochodu. Oferta Credit Agricole jest niezwykle atrakcyjna i zdecydowanie warto jest się jej bliżej przyjrzeć.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa Credit Agricole - Classic, Silver i Gold

Co można zyskać w promocji?
  • 10 zł za każde wydane 200 zł (maksymalnie 480 zł rocznie)
Do kiedy trwa promocja?
  • 31 maja 2023 roku

Dla kogo jest ta promocja?

Najnowsza promocja Credit Agricole jest przeznaczona dla tych, którzy nie posiadali w tym banku karty kredytowej, w okresie dwóch lat od złożenia wniosku o nową “kredytówkę”. Dodatkowy wymóg to posiadanie konta osobistego w Credit Agricole. Istnieją też wszystkie standardowe obostrzenia – pełnoletność, pełna zdolność do czynności prawnych itp.

Jak zdobyć 480 zł moneyback z kartą kredytową Credit Agricole?

Często piszemy o prostych warunkach promocji, nie inaczej jest w przypadku najnowszej akcji Credit Agricole. Jedyna trudność jaką możemy napotkać to systematyczne korzystanie z karty, tak by zmaksymalizować liczbę zwrotów, a co za tym idzie nasz zysk: By zdobyć 480 zł moneyback z kartą kredytową Credit Agricole należy:

  1. Do 31.05.2023 roku złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard Silver/Visa Silver (min. limit 4000 zł) lub Mastercard Gold/Visa Gold (min. limit 5000 zł) z oferty Credit Agricole.
  2. Aktywnie korzystaj z karty.
  3. Przez cały rok bank będzie zwracał Ci 10 zł za każdą bezgotówkową transakcję powyżej 200 zł. Limit zwrotów nałożony przez bank to 40 zł/miesiąc.
  4. Łącznie przez rok możesz otrzymać nawet 480 zł zwrotów!

Zwrot pojawi się na koncie powiązanym z Twoją kartą kredytową jako spłata zadłużenia lub nadpłata.

Credit Agricole – promocje kredytowe!

Musimy przyznać, że ostatnio Credit Agricole naprawdę bryluje w kwestii promocji i akcji z bonusami, zwłaszcza powiązanych z produktami kredytowymi. Poza najnowszą promocją na karty kredytowe którą opisaliśmy wyżej dostępny jest też kredyt gotówkowy z gwarancją stałej raty w Credit Agricole. Zaś zainteresowanych zakupem mieszkania czy domu zainteresować powinna lżejsza hipoteka na start Credit Agricole z obniżoną marżą. Takie akcje sprawiają, że coraz więcej klientów zaczyna kojarzyć Credit Agricole jako bank specjalizujący się w kredytach.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść