Co trzeba zrobić, aby mBank obniżył o 2 p.p. prowizję za udzielenie kredytu?

W mBanku można wnioskować o kredyt gotówkowy na kwotę z przedziału od 500 do nawet 180 000 zł w okresie spłaty do 120 miesięcy – to znakomita propozycja finansowa dla wszystkich, którzy potrzebują większego zastrzyku gotówki na zrealizowanie zaplanowanych celów. Taki kredyt można uzyskać w szybki i prosty sposób, dlatego zyskuje coraz większą popularnością na naszym rynku.

W tym miejscu należy podkreślić, że mBank oprócz interesującej oferty kredytowej gwarantuje jeszcze obniżenie o 2 p.p. prowizji za udzielenie kredytu. Jak można skorzystać z tej promocji? To naprawdę łatwe, wystarczy, że podczas procesu wnioskowania wpiszemy w formularzu specjalny kod: CZAS, a dodatkowe koszty w związku z uzyskaniem kredytu zostaną automatycznie obniżone.

Jak zaciągnąć kredyt gotówkowy w mBanku?

Proces wnioskowania o kredyt gotówkowy w mBanku nie jest skomplikowaną procedurą i z pewnością nie zajmie nam dużej ilości czasu. Wniosek o kredyt można złożyć na trzy sposoby:

  • za pośrednictwem strony internetowej mBanku,
  • w najbliższej placówce banku,
  • poprzez infolinię.

Najprościej będzie złożyć wniosek o kredyt gotówkowy przez internet. Po wypełnieniu specjalnego formularza, w którym należy podać podstawowe dane osobowe i kilka informacji narzuconych przez bank, należy go wysłać i poczekać jego rozpatrzenie. Następnie mBank podejmie decyzję w kwestii udzielenia nam kredytu – jeżeli będzie pozytywna, wtedy wystarczy tylko podpisać umowę.