Obniżka za udzielenie kredytu gotówkowego o 2% w mBank!

Planujesz zaciągnąć kredyt gotówkowy? Sprawdź ofertę od mBanku, który oprócz interesującej oferty kredytowej proponuje jeszcze specjalną promocję - 2 p.p. prowizji mniej za udzielenie kredytu. Zapoznaj się z naszym tekstem i dowiedz się, jak skorzystać z tej okazji oraz poznaj szczegóły dotyczące kredytu.
Mbank - załóż konto

Kredyt gotówkowy od mBank można wziąć bez wychodzenia z domu. Wszelkie formalności możemy dopełnić przez internet. Co jeszcze powinieneś wiedzieć o mBank?

Weź pożyczkę Opinie o mBank

Co trzeba zrobić, aby mBank obniżył o 2 p.p. prowizję za udzielenie kredytu?

W mBanku można wnioskować o kredyt gotówkowy na kwotę z przedziału od 500 do nawet 180 000 zł w okresie spłaty do 120 miesięcy – to znakomita propozycja finansowa dla wszystkich, którzy potrzebują większego zastrzyku gotówki na zrealizowanie zaplanowanych celów. Taki kredyt można uzyskać w szybki i prosty sposób, dlatego zyskuje coraz większą popularnością na naszym rynku.

W tym miejscu należy podkreślić, że mBank oprócz interesującej oferty kredytowej gwarantuje jeszcze obniżenie o 2 p.p. prowizji za udzielenie kredytu. Jak można skorzystać z tej promocji? To naprawdę łatwe, wystarczy, że podczas procesu wnioskowania wpiszemy w formularzu specjalny kod: CZAS, a dodatkowe koszty w związku z uzyskaniem kredytu zostaną automatycznie obniżone.

Jak zaciągnąć kredyt gotówkowy w mBanku?

Proces wnioskowania o kredyt gotówkowy w mBanku nie jest skomplikowaną procedurą i z pewnością nie zajmie nam dużej ilości czasu. Wniosek o kredyt można złożyć na trzy sposoby:

  • za pośrednictwem strony internetowej mBanku,
  • w najbliższej placówce banku,
  • poprzez infolinię.

Najprościej będzie złożyć wniosek o kredyt gotówkowy przez internet. Po wypełnieniu specjalnego formularza, w którym należy podać podstawowe dane osobowe i kilka informacji narzuconych przez bank, należy go wysłać i poczekać jego rozpatrzenie. Następnie mBank podejmie decyzję w kwestii udzielenia nam kredytu – jeżeli będzie pozytywna, wtedy wystarczy tylko podpisać umowę.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze
Ignacy

ha!
Mam dowód na to, że codziennie trzeba czytac i sprawdzać oferty bo latwo coś przeoczyć! Stoję właśnie przed trudną decyzją. Pierwsza trudna decyzja czy zaciągać kredyt czy nie już została podjęta, kredyt biorę! Teraz kolejna- w jakim banku wezmę ten kredyt? No i czytam i sprawdzam i się zastanawiam i nie ukrywam, że po pierwszym, takim pobieżnym sprawdzeniu ofert mbanku oferta wydała mi się bardzo korzystna. Dzięki tej promocji wiem, że będę musiał się bliżej przyjrzeć ich ofercie.

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×