Konsolidacja bez prowizji w mBanku

W ramach promocyjnej oferty “Jesienne połączenie” konsolidacja w mBanku udzielana jest nowym klientom bez kosztów prowizji. Jeżeli założyłeś swoje konto nie wcześniej niż 180 dni temu, możesz skorzystać z nowych, atrakcyjnych warunków!
Jak skonsolidować raty w mBanku?
Kredyt konsolidacyjny mBank - weź kredyt
Kredyt konsolidacyjny mBank

Restrukturyzacja zadłużeń w mBank pozwala na połączenie zobowiązań finansowych w jedno, do kwoty 147 000 zł z okresem kredytowania wynoszącym maksymalnie 96 miesięcy. Dowiedz się, co podlega konsolidacji, jakie warunki trzeba spełnić i ile to kosztuje. Zapoznaj się z recenzją oferty mBank.

Zapytaj o kredyt Opinie o Kredyt konsolidacyjny mBank

Co można zyskać w promocji?
  • Kredyt konsolidacyjny bez prowizji
Do kiedy trwa promocja?
  • 30 listopada 2022 r.

Jesienne połączenie z mBankiem

W ramach promocji “Jesienne połączenie” mBank wyciąga pomocną dłoń do osób zadłużonych. Osoby które nie mają jeszcze konta w banku oraz klienci, którzy zaczęli korzystać z jego usług nie wcześniej niż 180 dni temu, mogą liczyć na kredyt konsolidacyjny pozbawiony prowizji. Bank umożliwia połączenie zobowiązań z następujących źródeł w jedno z mniejszą ratą:

  • Kredytów gotówkowych.
  • Kredytów samochodowych.
  • Kredytów odnawialnych.
  • Kart kredytowych.
  • Kredytów ratalnych.

Poza zmniejszeniem kosztów promocyjny kredyt oferuje również zmienne oprocentowanie na specjalnych warunkach, zależnie od tego, czy ubezpieczymy kredyt:

  • Promocyjne oprocentowanie w skali roku z ubezpieczeniem: 12,59%
  • Promocyjne oprocentowanie w skali roku bez ubezpieczenia: 13,59%

Co ciekawe, bank nie wyszczególnia maksymalnej kwoty, jaką można poddać konsolidacji. Każda sytuacja będzie rozpatrywana indywidualnie, dlatego warto złożyć wniosek i sprawdzić, czy będziemy w stanie skorzystać na promocji. Bank ustalił z kolei maksymalny okres kredytowania, który wyniesie 120 miesięcy, czyli do dziesięciu lat.

Jak skonsolidować raty w mBanku?

Wniosek o konsolidację w mBanku można złożyć za pośrednictwem strony internetowej lub osobiście, w trakcie wizyty w banku. Wnioskując online, istniejący klienci muszą zalogować się do swojej bankowości internetowej. W tym wypadku konto musi być nie starsze niż 180 dni. Nowi klienci zostaną przekierowani do dodatkowego formularza, w którym złożą wniosek o konto bankowe. Wniosek należy złożyć przed zakończeniem okresu promocyjnego, aby konsolidacja została udzielona na specjalnych warunkach.

Konsolidacja nie tylko w mBanku

Kilka nieprzewidzianych sytuacji może szybko doprowadzić do problemów w spłacie kredytów, wprowadzając nas w spiralę zadłużeń. Konsolidacja jest popularnym rozwiązaniem takiego problemu i coraz więcej banków zaczyna udzielać ją na przychylnych warunkach.

W ramach promocji, Pekao udostępnia konsolidację bez prowizji na kwotę w przedziale od 10 000 do 250 000 zł. Do końca października, bank PKO BP również nie pobiera prowizji za konsolidację jednak w tym przypadku konsolidowana kwota musi wynieść minimum 50 000 zł. w Credit Agricole konsolidacja odbywa się ze stałą ratą. Dzięki temu wychodzenie z długu staje się jeszcze spokojniejsze. Co więcej, oferta ta dostępna jest do odwołania.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść