Loteria Citi – aż 364 nagrody do wygrania!

Kolejna atrakcyjna akcja promocyjna w Citi Handlowy. Tym razem właściciele kart kredytowych wydanych przez bank mogą wziąć udział w loterii z nagrodami rzeczowymi. Do wygrania są 2 vouchery do sklepów rowerowych Kross (o wartości 20 tys. zł każdy) oraz setki bonów do popularnych sieci handlowych. Wystarczy zarejestrować się w loterii i wykonywać transakcje kartą na kwoty powyżej 20 zł. Im więcej transakcji - tym większe szanse na wygraną. Poznaj więcej informacji na temat loterii „Zimą wykręć nagrody na wiosnę z Kartą Kredytową Citibank”.
Kto może wziąć udział w loterii Citi?
Karta kredytowa CitiBank - zobacz ofertę
Karta kredytowa CitiBank

Oferta banku Citi Handlowego jest niezwykle bogata. Nie zabrakło w niej również kart kredytowych, których do wyboru mamy aż cztery. Karty kierowane są do różnych klientów, którzy posiadają różne wymagania i oczekiwania od produktu. Karty różnią się między sobą pakietem korzyści dostępnymi dla ich posiadacza, ale przede wszystkim limitami i kosztem posiadania karty. Oferta ta jest niezwykle bogata i zróżnicowana, więc zapewne każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Do tego Citi Handlowy oferuje niezwykle korzystne warunki dla wnioskujących o ich karty kredytowe. Oferta ciekawa, warta sprawdzenia i odnalezienia swojej karty kredytowej.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa CitiBank

Co można zyskać w promocji?
 • 2 karty podarunkowe do sklepu Kross o wartości 20 000 zł i 362 inne nagrody
Do kiedy trwa promocja?
 • 31 marca 2023 roku

Kto może wziąć udział w loterii?

Loteria „Zimą wykręć nagrody na wiosnę z Kartą Kredytową Citibank” jest przeznaczona dla właścicieli głównych kart kredytowych wydanych przez Citi Handlowy. Zostaną oni poinformowani o możliwości wzięcia udziału w promocji przez e-mail, sms lub wiadomość w serwisie transakcyjnym. Wyłączeni z udziału w loterii są nierezydenci oraz obywatele i rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych.

Jak wziąć udział w loterii?

By wziąć udział w loterii trzeba wykonać tylko kilka prostych kroków. Najważniejsze jest aktywne korzystanie z karty kredytowej wydanej przez Citi Handlowy. Każda transakcja zwiększa nasze szanse na wygraną. Jak wziąć udział w akcji „Zimą wykręć nagrody na wiosnę z Kartą Kredytową Citibank”:

 1. Do 31.03.2023 roku przystąp do loterii wypełniając specjalny formularz uczestnictwa na stronie internetowej banku. Im szybciej to zrobisz, tym więcej Twoich transakcji będzie branych pod uwagę.
 2. Aktywnie korzystaj z karty kredytowej. By wziąć udział w loterii musisz wykonać minimum 10 transakcji bezgotówkowych po co najmniej 20 zł każda. Każda kolejna to kolejny los, a więc większa szansa na wygraną.
 3. Informacja o wygranej zostanie przesłana do laureatów w terminie do 20.04.2023 roku.

Kategorie nagród

Rywalizacja będzie odbywała się w dwóch kategoriach, z których każda rządzi się oddzielnymi zasadami:

 • Kategoria 1: największa liczba transakcji – tutaj kryterium decydującym o wygranej będzie liczba transakcji powyżej 20 zł.
 • Kategoria 2: największa łączna kwota transakcji – w tej kategorii to suma wydatków, poczynionych przy pomocy karty kredytowej w trakcie trwania akcji, będzie najważniejszym kryterium.

W każdej z kategorii do wygrania są:

 • Nagroda główna: karta podarunkowa do sklepów Kross o wartości 20 000 zł.
 • Nagroda duża: karta podarunkowa do sklepów Kross o wartości 10 000 zł.
 • Nagroda średnia: karta podarunkowa do sklepów Intersport o wartości 1 000 zł (w kategorii 1) lub do Sun&Snow (w kategorii 2).
 • Nagroda mała: e-karta do Allegro o wartości 50 zł

Każdy uczestnik loterii może wygrać tylko jedną nagrodę. Jeżeli zdobędzie ją w dwóch kategoriach – otrzyma nagrodę o wyższej wartości, a na jego miejsce „wskoczy” kolejna osoba.

Atrakcyjne nagrody – niski próg wejścia

Najnowsza akcja promocyjna w Citi Handlowy wydaje się warta uwagi. Większość z nas osiągnęłaby wymagany limit transakcji i bez dodatkowej zachęty. Nie warto więc zwlekać z rejestracją, bowiem każdy zakup przybliża nas do jednej z nagród.

Jeżeli zaś nie jesteśmy jeszcze klientem Citi Handlowy, to dobry moment, by rozważyć taki krok. Zwłaszcza, że możemy teraz zyskać aż 400 zł za nowe konto w Citi. Na posiadaczy kart kredytowych czeka zaś możliwosć wygrania smarfona Motorola z Citi Simplicity.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść