Loteria Citi – skutery Vespa i 360 innych nagród do wygrania!

Kolejna atrakcyjna akcja promocyjna w Citi Handlowy. Tym razem właściciele kart kredytowych wydanych przez bank mogą wziąć udział w loterii z nagrodami rzeczowymi. Do wygrania są 3 skutery Vespa (o wartości 16 tys. zł każdy) oraz setki bonów do popularnych sieci handlowych. Wystarczy zarejestrować się w loterii i wykonywać transakcje kartą na kwoty powyżej 20 zł. Im więcej transakcji - tym większe szanse na wygraną. Poznaj więcej informacji na temat loterii “Odjazdowa wiosna z kartą kredytową Citibank”.
Kto może wziąć udział w loterii Citi?
Karta kredytowa CitiBank - zobacz ofertę
Karta kredytowa CitiBank

Oferta banku Citi Handlowego jest niezwykle bogata. Nie zabrakło w niej również kart kredytowych, których do wyboru mamy aż cztery. Karty kierowane są do różnych klientów, którzy posiadają różne wymagania i oczekiwania od produktu. Karty różnią się między sobą pakietem korzyści dostępnymi dla ich posiadacza, ale przede wszystkim limitami i kosztem posiadania karty. Oferta ta jest niezwykle bogata i zróżnicowana, więc zapewne każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Do tego Citi Handlowy oferuje niezwykle korzystne warunki dla wnioskujących o ich karty kredytowe. Oferta ciekawa, warta sprawdzenia i odnalezienia swojej karty kredytowej.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa CitiBank

Co można zyskać w promocji?
 • 3 skutery Vespa i 360 innych nagród
Do kiedy trwa promocja?
 • 31 maja 2022 roku

Kto może wziąć udział w loterii?

Loteria „Odjazdowa wiosna z kartą kredytową Citibank” jest przeznaczona dla właścicieli głównych kart kredytowych wydanych przez Citi Handlowy. Zostaną oni poinformowani o możliwości wzięcia udziału w promocji przez e-mail, sms lub wiadomość w serwisie transakcyjnym. Wyłączeni z udziału w loterii są nierezydenci oraz obywatele i rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych.

Jak wziąć udział w loterii?

By wziąć udział w loterii trzeba wykonać tylko kilka prostych kroków. Najważniejsze jest aktywne korzystanie z karty kredytowej wydanej przez Citi Handlowy. Każda transakcja zwiększa nasze szanse na wygraną. Jak wziąć udział w akcji „Odjazdowa wiosna z kartą kredytową Citibank”:

 1. Do 31.05.2022 roku przystąp do loterii wypełniając specjalny formularz uczestnictwa na stronie internetowej banku. Im szybciej to zrobisz, tym więcej Twoich transakcji będzie branych pod uwagę.
 2. Aktywnie korzystaj z karty kredytowej. By wziąć udział w loterii musisz wykonać minimum 10 transakcji bezgotówkowych po co najmniej 20 zł każda. Każda kolejna to kolejny los, a więc większa szansa na wygraną.
 3. Informacja o wygranej zostanie przesłana do laureatów w terminie do 10 dni po zakończeniu loterii.

Kategorie nagród

Rywalizacja będzie odbywała się w trzech kategoriach, z których każda rządzi się oddzielnymi zasadami:

 • Kategoria 1: największa liczba transakcji – tutaj kryterium decydującym o wygranej będzie liczba transakcji powyżej 20 zł.
 • Kategoria 2: największa łączna kwota transakcji – w tej kategorii to suma wydatków, poczynionych przy pomocy karty kredytowej w trakcie trwania akcji, będzie najważniejszym kryterium.
 • Kategoria 3: najwyższy wzrost transakcji – zarówno wzrost kwoty, jak i liczby transakcji zostanie porównany ze średnią z 3 ostatnich miesięcy (1 stycznia – 31 marca 2022 r). In większy wzrost, tym większa szansa na nagrody.

W każdej z kategorii do wygrania są:

 • Nagroda główna: skuter Vespa Primavera 50 CC o wartości 16 tys. zł.
 • Nagroda duża: 20 kart podarunkowych o wartości 1000 zł do: Media Expert (w kategorii 1.), Allegro (kategoria 2.) lub Empik.com (kategoria 3.).
 • Nagroda mała: 100 voucherów o wartości 60 zł do sieci sklepów Biedronka.

Każdy uczestnik loterii może wygrać tylko jedną nagrodę. Jeżeli zdobędzie ją w dwóch kategoriach – otrzyma nagrodę o wyższej wartości, a na jego miejsce „wskoczy” kolejna osoba.

Atrakcyjne nagrody – niski próg wejścia

Najnowsza akcja promocyjna w Citi Handlowy wydaje się warta uwagi. Większość z nas osiągnęłaby wymagany limit transakcji i bez dodatkowej zachęty. Nie warto więc zwlekać z rejestracją, bowiem każdy zakup przybliża nas do jednej z nagród.

Jeżeli zaś nie jesteśmy jeszcze klientem Citi Handlowy, to dobry moment, by rozważyć taki krok. Zwłaszcza, że możemy teraz zyskać aż 270 zł za nowe konto w Citi. Na bardziej wymagających czekają premie 3000 zł za konto Citigold i aż 12 000 zł za konto Citigold Private Client.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść