Korzystaj z Wirtualnej Karty Mastercard i wygraj smartwatch Garmin Fenix 7

Bank Pocztowy zachęca do jednoczesnego założenia konta osobistego ze swojej oferty i sięgnięcia po Kartę Wirtualną Mastercard. Klienci, którzy się na to zdecydują i będa aktywnie korzystali z karty mają szansę na wygranie smartwatcha Garmin Fenix 7 o wartości 2789 zł! Aż 90 najaktywniejszych klientów zostanie nagrodzonych. Promocja „Wygraj Garmina z Bankiem Pocztowym” trwa do 10 lipca 2023 roku, jednak im szybciej do niej przystąpimy tym więcej czasu będziemy mieli na wykonywanie transakcji i wyższe miejsce w rankingu.
Jak zdobyć smartwatcha Garmin Fenix 7 w Banku Pocztowym?
Bank Pocztowy - weź pożyczkę
Bank Pocztowy

Bank Pocztowy, założony w 1990 roku, to polski bank detaliczny, który świadczy proste i bezpieczne usługi finansowe. Od samego początku, czyli od ponad 25 lat, jest związany z Pocztą Polską. To dzięki niej może oferować swoje produkty za pośrednictwem jednej z największych sieci placówek w naszym kraju. Poczta Polska, posiadająca 25% plus 10 akcji Banku, nie jest jedynym akcjonariuszem Bank Pocztowego. Drugim jest PKO Bank Polski - posiada 25% plus 10 akcji Banku.

Weź pożyczkę Opinie o Bank Pocztowy

Co można zyskać w promocji?
  • 90 smartwatchów Garmin Fenix 7 o wartości 2789 zł
Do kiedy trwa promocja?
  • 10 lipca 2023 roku

Dla kogo jest ta promocja?

W najnowszej promocji Banku Pocztowego o nazwie „Wygraj Garmina z Bankiem Pocztowym” wziąć udział mogą osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które nie posiadały w tym banku konta w okresie 6 miesięcy przed rozpoczęciem promocji (10.05.2023 r.).

Jak zdobyć smartwatcha Garmin Fenix 7 w Banku Pocztowym?

Jak często bywa z konkursami, także w Banku Pocztowym, poza wypełnieniem regulaminowych wymagań decydował będzie ranking. Im więcej transakcji dokonamy, tym nasze szanse na wygraną większe. Oto jak zdobyć smartwatcha Garmin Fenix 7 w najnowszej promocji Banku Pocztowego:

  1. Najpóźniej do 10 lipca 2023 r. otwórz rachunek osobisty w Banku Pocztowym oraz Kartę Wirtualną Mastercard. Im szybciej to zrobisz, tym więcej czasu będziesz miał na wykonywania transakcji i zajęcie nagradzanego miejsca w rankingu. Pamiętaj o wyrażeniu zgody na kontakty marketingowe oraz przetwarzanie danych osobowych – są one konieczne do udziału w promocji.
  2. Również do 10 lipca 2023 r. wykonaj swoją Kartą Wirtualną Mastercard jak najwięcej transakcji bezgotówkowych powyżej kwoty 10 zł.
  3. Zapoznaj się z listą transakcji niedozwolonych na stronie internetowej banku, znajdziesz tam m.in. drugie i kolejne transakcje w tym samym sklepie dokonane tego samego dnia czy transakcje anulowane. Sprawdź też listę miejsc, w których transakcje nie będą brane pod uwagę – m.ni. hurtownie alkoholowe czy zakłady bukmacherskie.
  4. 90 osób, które dokona największej liczby transakcji zostanie o tym poinformowanych do dnia 31 lipca 2023 r. Zostaną one nagrodzone smartwatchem Garmin Fenix 7!

Konieczne będzie również przekazanie organizatorom danych do wysyłki. Kurier z nagrodą powinien pojawić się u nas nie później niż po 14 dniach od przesłania danych adresowych.

Bank Pocztowy kusi promocjami!

Bank Pocztowy coraz częściej przygotowuje dla swoich klientów atrakcyjne promocje. Jeżeli interesuje nas konto osobiste, to poza opisaną wyżej akcją, możemy zyskać 100 zł bonusu z Kontem w Porządku Banku Pocztowego. Także w kwestii zobowiązań znajdziemy ciekawą ofertę. Kredyt w Porządku do 100 000 zł bez prowizji w Banku Pocztowym powinien zainteresować szukających niedrogiego finansowania. Będziemy z ciekawością obserwować kolejne oferty prezentowane przez ten bank i informować naszych czytelników na bieżąco.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść