Zyskaj 100 zł z nowym kontem w Banku Pocztowym

„Zyskaj do 100 zł z Kontem w Porządku” to prosta promocja konta osobistego oferowana przez Bank Pocztowy. Bank wymaga zrealizowania bardzo łatwych warunków związanych z aktywnym korzystaniem z funkcji konta. Przedstawiam szczegóły na temat promocji i dokładną instrukcję jak z niej skorzystać.
Co trzeba zrobić, żeby otrzymać nagrodę w promocji Banku Pocztowego?
Konto w Porządku w Banku Pocztowym - zobacz ofertę
Konto w Porządku w Banku Pocztowym

Jeżeli potrzebujesz darmowego i wygodnego konta bankowego to jesteś w dobrym miejscu! Konto w Porządku oferowane przez Bank Pocztowy to możliwość zarządzania finansami w prosty sposób, bez konieczności wychodzenia z domu dzięki bankowości internetowej i aplikacji mobilnej. Sprawdź, jak prezentuje się oferta konta bankowego Banku Pocztowego!

Złóż wniosek Opinie o Konto w Porządku w Banku Pocztowym

Co można zyskać w promocji?
  • 100 zł
Do kiedy trwa promocja?
  • 31 sierpnia 2023 roku

Zyskaj do 100 zł z Kontem w Porządku – na czym polega promocja?

W ramach promocji konta osobistego Banku Pocztowego, nowi klienci mogą otworzyć rachunek z szansą na bonus – 100 zł. Aby go otrzymać wystarczy założyć konto z dostępem do bankowości internetowej, wyrazić zgody na kontakt marketingowy i wykazać minimum aktywności w korzystaniu z funkcji rachunku i karty. Dokładne warunki przedstawiamy w instrukcji poniżej.

Z promocji „Zyskaj do 100 zł z Kontem w Porządku” może skorzystać każda osoba pełnoletnia, która w okresie 3 miesięcy poprzedzających datę założenia konta nie była posiadaczem ani współposiadaczem innego konta w ofercie Banku Pocztowego. Promocja jest objęta limitem nowych użytkowników – 20 000 nowych klientów.

Co trzeba zrobić, żeby otrzymać nagrodę w promocji Banku Pocztowego?

Zasady udziału i warunki promocji „Zyskaj do 100 zł z Kontem w Porządku” są naprawdę bardzo proste. Przedstawiamy dokładną instrukcję – jak skorzystać z oferty:

  • Otwórz konto z kartą i dostępem do bankowości internetowej lub mobilnej – możesz to zrobić online lub w placówce Banku Pocztowego.
  • Zakładając Konto w Porządku podaj swój numer telefonu i adres e-mail oraz zaakceptuj wszystkie zgody marketingowe.
  • Aktywuj bankowość internetową lub mobilną.
  • Wypełnij dwa warunki aktywności związane z korzystaniem z konta i karty.

Warunki aktywności za które przysługuje nagroda

W okresie 2 miesięcy od otwarcia konta:

  • dokonaj dowolnych zakupów przy użyciu karty płatniczej Banku Pocztowego na Poczcie Polskiej S.A. na łączną kwotę min. 100 zł,
  • wykonaj min. 1 transakcję bezgotówkową w bankowości internetowej lub mobilnej.

Pamiętaj! Zakupy musisz zrealizować w placówkach Poczty Polskiej! Inne transakcje nie będą uznawane! Co więcej, jeśli nie spełnisz drugiego warunku, nagroda za udział w promocji wyniesie tylko 50 zł!

Promocje konta w innych bankach

Promocja Konta w Porządku oferowanego przez Bank Pocztowy zapewnia stosunkowo niską nagrodę, szczególnie jeśli porównamy ją z kwotami proponowanymi przez inne banki.

Jako przykład można przedstawić ofertę Velo Banku. W promocji “Witaj w VeloBanku” można otrzymać nagrodę w wysokości aż 600 zł, w ramach zwrotu za zrealizowane płatności. mBank z kolei proponuje złożoną promocję “eKonto osobiste plus premia” z bonusem na poziomie 450 zł – nagroda zależy od liczby zrealizowanych zadań.

Praktycznie każdy bank posiada ofertę promocyjną. Jeśli zależy Ci na wysokim bonusie zapoznaj się innymi propozycjami.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść