Otwórz nowe VeloKonto i zyskaj nawet 600 zł!

VeloBank wchodzi na rynek bankowych z ciekawą promocją konta osobistego! W ramach oferty specjalnej: Witaj w VeloBanku można otrzymać do 600 zł zwrotu. Wystarczy tylko aktywnie korzystać z płatności kartą i BLIK a na Twoje konto wróci 10% od każdej wydanej kwoty - max. 100 zł zwrotu miesięcznie. Sprawdź jak dokładnie działa promocja VeloKonta!
Nowy bank oferuje darmowe VeloKonto dostępne w ramach promocji “Witaj w VeloBanku!
VeloBank - zobacz oferty
VeloKonto w VeloBanku

VeloBank posiada wiele produktów bankowych. Wśród nich znaleźć możemy konto osobiste - VeloKonto. Otwarcie i wyrobienie karty jest darmowe, tak jak przelewy internetowe, płatności BLIK i wypłaty z bankomatów Planet Cash. Sprawdź co jeszcze swoim klientom oferuje VeloBank VeloKonto.

Złóż wniosek Opinie o VeloKonto w VeloBanku

Co można zyskać w promocji?
 • 600 zł w ramach zwrotu
Do kiedy trwa promocja?
 • 31 sierpnia 2023 roku

Promocja VeloKonta – Witaj w VeloBanku

VeloBank to instytucja, która zastąpiła istniejący od lat Getin Bank. Jak się okazuje, dla nowych klientów jest to dobra zmiana! Nowy bank oferuje darmowe VeloKonto dostępne w ramach promocji “Witaj w VeloBanku!”, dzięki której uzyskasz zwrot do 600 zł za zakupy kartą do konta lub BLIKIEM.

Z promocji może skorzystać osoba, która spełnia poniższe warunki:

 • ukończone 18 lat,
 • pełna zdolność do czynności prawnych,
 • obywatelstwo polskie lub status rezydenta,
 • nie jest pracownikiem VeloBanku.

Jak uzyskać całą nagrodę w promocji Witaj w VeloBanku?

Nagrodą w promocji VeloBanku jest zwrot 10% za każdą płatności kartą lub BLIK. Po aktywacji konta masz 180 dni – 6 okresów po 30 dni. W każdym z nich możesz uzyskać maksymalnie 100 zł – łącznie do 600 zł zwrotu.

Promocja VeloKonta jest bardzo prosta – przedstawiamy instrukcję krok po kroku, co musisz zrobić.

 1. Otwórz VeloKonto oraz VeloSkarbonkę – może to być konto indywidualne lub wspólne. Możesz to zrobić przez Internet: w aplikacji mobilnej lub serwisie VeloBank oraz placówkach stacjonarnych VeloBanku.
 2. Udziel wszystkich wymaganych zgód marketingowych.
 3. Aby otrzymać nagrody nie możesz wypowiedzieć umowy konta, ani zrezygnować z udzielonych zgód na przetwarzanie danych.
 4. Płać kartą i BLIK, a uzyskasz zwrot 10% za każdą płatność. Maksymalnie do 100 zł miesięcznie – 600 zł przez cały okres korzystania z promocji.
 5. Zwrot otrzymasz na konto VeloSkarbonka.
 6. To wszystko! Jak widać wystarczy tylko płacić pieniędzmi zebranymi na VeloKoncie, a bonus zbierze się sam.

Inne ciekawe promocje w innych bankach

Praktycznie każdy bank oferuje konto osobiste w ramach promocji. Przedstawiamy dwie, naszym zdaniem, najciekawsze promocje konta bankowego, które mogą rywalizować z ofertą VeloKonta.

Pierwszym przykładem jest promocja zorganizowana przez mBank – VI edycja „eKonto osobiste plus premia”. Nagroda w promocji konta osobistego mBanku to szansa na dodatkowe 450 zł. Warunki są nieco bardziej rozbudowane niż w propozycji VeloBanku, jednak są proste do zrealizowania.

Kolejna propozycja to oferta Santander Banku Polskiego. W ramach promocji ”Moc nagród z nowym kontem zyskasz nawet 400 zł! Poznaj warunki i wybierz ofertę dla siebie!

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść