Premia do pożyczki z kontem w ING

Chcąc zachęcić nowych klientów do zakładania konta, bank ING rozpoczął promocję, w ramach której możesz otrzymać 50 zł bonusu przy pożyczce gotówkowej.
Premia do pożyczki gotówkowej z nowym kontem w ING
ING Bank Śląski - weź pożyczkę
ING Bank Śląski

Głównym udziałowcem ING Banku Śląskiego jest Group ING - międzynarodowa instytucja finansowa z Holandii. Pod obecnym szyldem ING Bank Śląski działa od 2001 roku.

Weź pożyczkę Opinie o ING Bank Śląski

Co można zyskać w promocji?
 • 50 zł premii do pożyczki gotówkowej.
Do kiedy trwa promocja?
 • 31 lipca 2022 r.

Premia do pożyczki gotówkowej z nowym kontem w ING

Jeżeli nie jesteś jeszcze klientem banku ING i potrzebujesz obecnie pożyczki gotówkowej na kwotę od 1000 do 200 000 zł, jest to najlepszy czas na założenie konta z lwem. W najnowszej promocji wszyscy nowi klienci banku otrzymują specjalne kody promocyjne, które mogą zostać wykorzystane, aby otrzymać 50 zł przy umowie o pożyczkę gotówkową.

Do uczestnictwa w promocji wystarczy spełniać następujące warunki:

 • Nie posiadać lub współposiadać konta z Lwem w PLN w okresie od 1 stycznia 2021 roku do 31 marca 2022 roku.
 • Otworzyć konto wraz z OKO oraz zamówić kartę do konta między 1 kwietnia a 30 czerwca 2022 roku.
 • Złożyć wniosek o pożyczkę za pomocą systemu Moje ING lub Moje ING mobile.

Kod promocyjny otrzymasz w formie elektronicznej do wykorzystania w trakcie składania wniosku lub gdy skontaktujesz się ze specjalistami na infolinii banku ING za pomocą systemu wiadomości w systemie Moje ING. Kod należy wykorzystać przed upływem jego daty ważności.

Jak wykorzystać promocyjny kod do pożyczki w ING?

Aby wykorzystać kod promocyjny wystarczy wpisać go w polu rabatowym podczas składania wniosku o pożyczkę. Możesz to zrobić w systemie internetowym Moje ING lub komórkowej wersji Moje ING mobile. Cały proces wygląda następująco:

 • Zaloguj się do bankowości internetowej i przejdź do składania wniosku o pożyczkę gotówkową. Wniosek musisz składać samemu.
 • Wybierz interesującą cię sumę pożyczki oraz preferowany czas spłaty. Promocją objęte są pożyczki na minimum 1000 zł.
 • Wprowadź kod promocyjny we wskazane pole.
 • Poczekaj na odpowiedź od banku, uzgodnij warunki kredytu z doradcą i podpisz umowę.
 • Spłacaj kredyt wraz z dodatkowymi opłatami jak koszty ubezpieczenia zgodnie z harmonogramem.
 • Dziesiątego dnia czwartego miesiąca zobowiązania, to jest w miesiącu następującym po spłacie trzeciej raty, nagroda zostanie wypłacona na rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy wykorzystany do złożenia wniosku o pożyczkę.

Niestety, promocja ta nie łączy się z żadnymi innymi promocjami. Jednocześnie niemożliwe jest przepisanie prawa do nagrody na osobę trzecią.

Coraz więcej promocji na kredyty

Oferty promocyjne na kredyty i pożyczki gotówkowe coraz częściej pojawiają się pośród ofert bankowych. Niedawno, bank Credit Agricole zaczął oferować kredyty gotówkowe bez prowizji. W podobny sposób ⁣ mBank udostępnia kody promocyjne, dzięki którym kredyty otrzymasz bez prowizji. Mimo że klienci nie unikną pełnych kosztów prowizji w banku Santander prowizja jest wciąż promocyjnie niska, dzięki czemu można skorzystać z okazyjnych ofert na kwoty nawet niższe, niż proponuje ING.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść