Kredyt Gotówkowy Online z Prowizją 3,99% w Santander

Dla wielu pożyczkobiorców koszty prowizji stanowią główną barierę przy próbie zaciągnięcia kredytu. W wielu bankach może to być opłata od kilku do nawet kilkudziesięciu procent pożyczanej wartości. Szczęśliwie, zdarzają się wyjątkowe okazje, gdy banki oferują promocyjne ceny udzielenia pożyczki. Poznaj szczegóły oferty kredytu o obniżonej prowizji w banku Santander.
Santander
Santander Bank Polska - weź pożyczkę
Santander Bank Polska

Santander Bank Polska jest jedną z trzech największych instytucji finansowych w Polsce. W swojej ofercie zawiera szeroki pakiet produktów bankowych przeznaczonych zarówno dla klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz polskich i międzynarodowych korporacji. Trzeba również wiedzieć, że ten bank jest jednym z liderów na rynku pod względem wykorzystania nowoczesnych technologii w usługach bankowych.

Weź pożyczkę Opinie o Santander Bank Polska

Co można zyskać w promocji?
 • Zmniejszoną prowizję na kredy gotówkowy
Do kiedy trwa promocja?
 • Do odwołania

Mniejsza prowizja na kredyty w Santander dla każdego

Wysokie koszty prowizji w wielu bankach potrafią odstraszać od pobierania kredytów, nawet gdy bardzo potrzebujemy dodatkowych środków finansowych. Wiele banków oferuje specjalne kredyty bez prowizji, często jednak te usługi są niesatysfakcjonujące z innych przyczyn. Dlatego warto rozglądać się za specjalnymi ofertami promocyjnymi, które pozwalają wziąć kredyt na naprawdę korzystnych warunkach.

Jedną z takich okazji jest nowy kredyt promocyjny w Santander. Dzięki tej ofercie wszyscy chętni mogą uzyskać pożyczkę ze zmniejszoną prowizją na nawet 136 500 zł. Oferta dostępna jest dla każdego, kto spełnia najbardziej podstawowe warunki do ubiegania się o kredyt. Aby skorzystać ze specjalnej promocji, wystarczy:

 • Być osobą fizyczną,
 • Być pełnoletnim,
 • Posiadać pełną zdolność do czynności prawnych.

Spełniając te proste warunki, można wnioskować o pożyczkę z prowizją 3,99 % w banku Santander. Aby wziąć udział w akcji promocyjnej, wystarczy złożyć wniosek o pożyczkę z dodatkowym ubezpieczeniem Spokojny Kredyt — życie plus. Jest to idealna oferta zwłaszcza dla osób, które od początku planowały zabezpieczyć swój kredyt. Z ofertą życie plus, klient otrzymuje zabezpieczenie wypadkowe, od pobytu w szpitalu, a nawet w razie śmierci.

Biorąc szybki kredyt gotówkowy ze zmniejszoną prowizją w Santander, otrzymasz:

 • 3,99 % prowizji z ubezpieczeniem Spokojny kredyt – życie plus
 • od 500 do nawet 136 500 zł
 • spłacasz w wygodnych ratach nawet do 120 miesięcy, a rata będzie automatycznie pobierana z Twojego konta
 • nie potrzebujesz żadnych dokumentów i zaświadczeń, wypełniasz wniosek i akceptujesz umowę online
 • pieniądze mogą trafić na Twoje konto nawet w 60 sekund od złożenia wniosku

Jak skorzystać z promocji szybki kredyt gotówkowy ze zmniejszoną prowizją banku Santander?

Aby otrzymać dostępny w ramach promocji kredyt bez prowizji, wystarczy wykonać kilka prostych i szybkich kroków. Bank obiecuje, że stali klienci mogą otrzymać pieniądze nawet w 60 sekund od złożenia wniosku. Nowych klientów banku czeka nieco dłuższy proces wnioskowania, mimo tego pieniądze można otrzymać bardzo szybko.

 1. Udaj się na stronę specjalnej oferty kredytu gotówkowego i wybierz interesujące cię warunki pożyczki, korzystając z kalkulatora na dole strony. Jeżeli jesteś już klientem Santander, możesz skorzystać z oferty również za pomocą aplikacji mobilnej.
 2. Aby otrzymać promocyjne warunki spłaty, upewnij się, że zaznaczyłeś opcję “wybieram ubezpieczenie”.
 3. Stali klienci banku mają w tym momencie możliwość zalogować się na swoje konto bankowe, aby potwierdzić warunki pożyczki i złożyć szybki wniosek.
 4. Jako nowy klient zatwierdź swój numer telefonu na stronie, a zadzwoni do ciebie ekspert z banku, który przedstawi ci szczegóły oferty i zaprezentuje dalsze kroki wnioskowania o kredyt z oferty.

Przy pozytywnym rozpatrzeniu zdolności kredytowej, pieniądze pojawią się na twoim koncie bankowym tego samego dnia. Oferta dotyczy tylko kredytów objętych ubezpieczeniem. Wobec tego, jeżeli w trakcie spłaty pożyczki zrezygnujesz z ubezpieczenia, pojawi się konieczność opłaty pełnej prowizji 8,99%, przy czym wynoszącej nie mniej niż 50 zł. Oferta jest ważna do odwołania.

Najlepsza okazja na kredyt gotówkowy w Santander.

Oferta kredytu gotówkowego z obniżoną prowizją nie jest jedyną korzystną okazją w banku Santander. Osoby, które nie posiadają jeszcze konta osobistego, mogą zyskać na tej okazji podwójnie. Santander prowadzi obecnie promocję dla nowych klientów, w ramach której można zyskać do 350 zł za założenie konta. Pobierając kredyt w banku często i tak zakładamy w nim konto: ułatwia to obsługę zadłużenia i często jeszcze bardziej zmniejsza koszta spłaty. Może minąć sporo czasu, nim ponownie nadarzy się okazja skorzystać z tylu promocji jednocześnie.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść