Kredyt gotówkowy bez prowizji w Credit Agricole

W swojej najnowszej ofercie Credit Agricole oferuje kredyty gotówkowe pozbawione opłaty związanych z prowizją oraz daje gwarancję stałych rat. Decydując się na promocyjną pożyczkę na dowolny cel, masz pewność, że Twoja rata nie wzrośnie. Poznaj szczegóły najnowszej oferty banku.
Jak otrzymać gotówkę bez prowizji w Credit Agricole?
Credit Agricole - weź pożyczkę
Credit Agricole

Credit Agricole Bank Polska jest częścią jednej z największych grup finansowych na świecie, która działa w 49 krajach i obsługuje 52 mln osób -  Grupy Credit Agricole.

Weź pożyczkę Opinie o Credit Agricole

Co można zyskać w promocji?
  • Kredyt gotówkowy bez prowizji
Do kiedy trwa promocja?
  • 07 lipca 2022

Kredyt gotówkowy bez prowizji do 20 000 zł

Prowizja to bardzo dotkliwy koszt przy kredycie gotówkowym. Szczęśliwie, coraz więcej banków udostępnia oferty bez dodatkowych opłat, choć często mają one ograniczony czas trwania. Najnowszą promocję tego typu rozpoczął bank Credit Agricole. W ofercie “Gotówka bez prowizji” klienci banku mogą otrzymać do 20 000 zł na maksymalnie 60 miesięcy bez opłaty prowizyjnej. Co więcej, pożyczka udzielana jest ze stałym oprocentowaniem 9%, dzięki czemu nie musisz obawiać się o wzrost stóp procentowych.

Aby skorzystać z promocji wystarczy spełnić kilka podstawowych warunków:

  • Posiadać zdolność kredytową umożliwiającą obsługę zobowiązania oferowanego w promocji.
  • Posiadać lub założyć konto w Credit Agricole.
  • Nie posiadać czynnego kredytu w Credit Agricole w momencie wnioskowania.
  • Złożyć wniosek i podpisać umowę na kredyt promocyjny do 07.07.2022

Ponieważ umowę trzeba podpisać przed końcem terminu promocji, a nie tylko złożyć o nią wniosek, nie należy czekać na ostatnią chwilę. Konto niezbędne do spełnienia warunków umowy można założyć w oddziale banku lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

Jak otrzymać gotówkę bez prowizji w Credit Agricole?

Wniosek o pożyczkę na promocyjnych warunkach można złożyć w oddziale banku, przez internet lub za pomocą aplikacji internetowej. Jeżeli postanowisz skorzystać z internetu, wystarczy:

  • Udać się na stronę internetową oferty promocyjnej i wybrać opcję “Tak, chcę wziąć kredyt”.
  • Wypełnić prosty formularz kontaktowy. Należy w nim zamieścić swoje imię, nazwisko, numer telefonu i adres e-mail.
  • Skontaktuje się z Tobą doradca kredytowy, który potwierdzi twoją zdolność kredytową i przedstawi ci ofertę banku. Uzgodnij z nim szczegóły umowy.
  • Po ustaleniu szczegółów, dowiesz się, jak możesz podpisać umowę. Po jej zawiązaniu otrzymasz środki na wskazane konto bankowe.

Banki walczą z prowizją

Być może z uwagi na wzrost stóp procentowych, a może z powodu okresu wakacyjnego i napływu nowych klientów, banki zaczęły aktywnie konkurować między sobą, starając się stworzyć jak najbardziej atrakcyjne oferty. W tym celu wiele z nich decyduje się na obniżanie kosztów prowizji. bank Santander obniżył koszta prowizji do 3,99%. W tym samym czasie mBank udostępnia kody promocyjne na pożyczkę bez prowizji. Bardzo niedawno pisaliśmy też o nowej ofercie, w której bank ING oferuje dodatkową premię do pierwszej pożyczki dla osób, które założą swoje pierwsze konto z lwem.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść