W ostatnim czasie w telewizji reklamowany jest nowy hit bankowych pożyczek – kredyt w BNP Paribas, który proponuje najniższy całkowity koszt swoich kredytów gotówkowych. W przypadku, gdy znajdziemy kredyt w innym banku z niższym kosztem, BNP Paribas przebije tą ofertę, proponując tańszą pożyczkę.

Gwarancja najniższego kosztu całkowitego kredytu

Gwarancja obejmuje pożyczki od kwoty 20 000 zł do nawet 150 000 zł, na okres od 6 do 60 miesięcy. Promocja Wiosna 2014 obejmuje pożyczki już od 2 tysięcy złotych, a okres, na jaki możemy wziąć promocyjną pożyczkę, to nawet 7 lat, czyli 84 miesiące. Kredyt gwarantuje też stałe oprocentowanie, co gwarantuje nam, że rata się nam nie zmieni przez cały okres spłaty kredytu.

Warunki jakie musimy spełnić, aby otrzymać promocyjny kredyt, to:

[icon_check]przystąpienie do ubezpieczenia,

[icon_check]założenie konta – Konto Dobrze Dobrane,

[icon_check]zasilanie konta kwotą minimum 1000 złotych,

[icon_check]dokonywanie transakcji kartą w wysokości minimum 200 złotych.

Co zrobić, by obniżyć oprocentowanie kredytu?

Jeśli sięgniemy po kalkulator kredytów i znajdziemy niższy całkowity koszt kredytu w innym banku, i chcemy, aby BNP Paribas przebiło ich ofertę, powinniśmy do banku dostarczyć zawartą umowę kredytową, projekt tej umowy lub promesę kredytową.  A kiedy w wyniku obniżenia kosztu kredytu oprocentowanie ma spaść poniżej 8,4%, potrzebne będzie dostarczenie podpisanej umowy kredytowej z innym bankiem. Nie oznacza to, że  musimy mieć nagle dwa kredyty. W ciągu 14 dni mamy prawo odstąpienia bez żadnych konsekwencji od kredytu w innym banku.

Jeśli wypowiemy ubezpieczenie w czasie trwania kredytu lub nie spełnimy któregoś z powyższych warunków bank ma prawo podwyższenia oprocentowania o 2%. Bank respektuje większość dochodów uzyskiwanych na terenie Polski.

Dobra oferta kredytowa BNP Paribas

Oceniamy ofertę BNP Paribas jako jedną z lepszych na rynku,  RRSO przy pożyczce na 10 000 zł to ponad 16%, ale już w kwotach powyżej 20 000 złotych RRSO to tylko 13,21%. Liczby te przekładają się na naprawdę korzystne raty. Jeśli potrzebujecie większych pieniędzy, na dowolny cel i na okres powyżej roku, pożyczka w BNP jest warta rozważenia. Zaletami oferty są na pewno niskie oprocentowanie i koszty, wysoka kwota maksymalna oraz okres kredytowania. Wadami kredytów promocyjnych są duża ilość formalności do spełnienia, w celu otrzymania promocyjnych warunków, np. konieczność podpisywania dokumentów z innym bankiem, aby BNP Paribas przebił ich ofertę.

Aby dowiedzieć się więcej o kredycie z najniższym całkowitym kosztem oraz umówić się z doradcą na złożenia wniosku należy wcisnąć w poniższy przycisk:

Weź Kredyt w BNP Paribas