Co można zyskać w promocji? 300 zł zwrotów za płatności
Do kiedy trwa promocja? Do 30 września 2021 roku

Drugie 300+ od Credit Agricole trafi nie tylko do rodziców

Jednym z najtrudniejszych momentów dla budżetu domowego bywa koniec wakacji. Wydatki potrafią wówczas kosmicznie urosnąć. O ile nie musi to być dobry moment na szukanie nowego konta bankowego, jak najbardziej warto pomyśleć wówczas o karcie kredytowej. Szczególnie w sytuacji, gdy część szkolnych wydatków może wrócić na konto. Taką opcje daje szkolna promocja Credit Agricole.

W promocji „Szkoła zysku z kartą kredytową” wziąć udział mogą wszystkie osoby, które w ciągu ostatnich dwóch lat nie posiadały następujących kart kredytowych banku: Visa Standard, Mastercard Silver, Visa Silver, Mastercard Gold, Visa Gold. Otrzymanie szansy na drugie 300+ od Credit Agricole wymaga też posiadania odpowiedniej zdolności kredytowej, która pozwoli na uzyskanie limitu w wysokości 3 000 zł. To minimalna kwota uprawniająca do ubiegania się o 300 zł za szkolne płatności.

300 zł ma formę zwrotu za płatności kartą kredytową

Uzyskanie maksymalnego zwrotu za płatności kartą kredytową Credit Agricole wymagało będzie półrocznego robienia zakupów w punktach handlowo-usługowych, które sprzedają przybory szkolne i książki, odzież i obuwie, sprzęt i akcesoria sportowe, a także urządzenia elektroniczne. Nie będzie też proste, ponieważ wymaga comiesięcznego wydawania sporych kwot na tego typu artykuły, a wysokie wydatki w tym zakresie ograniczają się zazwyczaj do sierpnia i września.

W jaki sposób zapracować na dodatkowe 300+ od Credit Agricole?

  1. Do 30 września 2021 roku w placówce, na infolinii lub stronie www.credit-agricole.pl złożyć wniosek o kartę kredytową Visa Silver / Mastercard Silver z minimalnym limitem kredytowym 3000 zł lub Visa Gold / Mastercard Gold na co najmniej 5000 zł, po czym podpisać umowę.
  2. W ciągu 6 miesięcy od dnia podpisania umowy wykonać co najmniej 1 transakcję bezgotówkową przy użyciu wyrobionej karty.
  3. W tym samym czasie płacić regularnie za zakupy w wymienionych punktach, docelowo wydając łącznie 1655 zł każdego miesiąca.

Za każde zakupy w sklepach prowadzących działalność oznaczoną jednym z kodów MCC zawartych w podpisywanym przez uczestnika regulaminie promocji otrzymuje się 3% zwrotu. Przy maksymalnej kwocie moneybacku ustalonej na 50 zł miesięcznie, razem oszczędzić można w ten sposób 300 zł. Nagroda pomniejszająca zadłużenie na rachunku karty nie jest przy tym objęta podatkiem.

Dodatkowo posiadacze karty Silver zwolnieni zostają na 4 miesiące z opłat za jej obsługę, co stanowi sporą korzyść. Najłatwiejsza do darmowego utrzymania karta kredytowa Credit Agricole, czyli Visa Standard, nie została objęta moneybackiem. Nie jest to zresztą jedyny mankament promocji.

Moneyback Credit Agricole nie jest wybitnie korzystny

Oprócz wymogu wydawania sporych kwot na ograniczoną pulę produktów, a także konieczności zmagania się z restrykcyjnymi warunkami zwolnienia z opłat za samą kartę kredytową, jest jeszcze jeden powód, aby do promocji na kolejne 300+ od Credit Agricole podchodzić ze sporą rezerwą. To fakt, że w konkurencyjnych bankach uzyskanie podobnej lub znacznie większe kwoty jest o wiele prostsze. Gdzie warto wyrobić kartę kredytową, jeśli bierze się pod uwagę wyłącznie wysokość premii?