Co można zyskać w promocji?
  • Do 300 zł za płatności kartą kredytową
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 25 listopada 2021 roku

Moneyback w Credit Agricole tylko przy nowej karcie kredytowej

Jednym z najpopularniejszych wabików do zakładania nowych kart kredytowych są promocje typu moneyback. W przeciwieństwie do okazji związanych z otwieraniem kont bankowych, w tym przypadku premie zyskuje się nie za wpływy czy określoną liczbę transakcji, lecz w formie zwrotów za płatności. Kto może liczyć na moneyback od Credit Agricole?

W promocji „Kumulacja korzyści – zyskaj nawet 300 zł za zakupy kartą” wziąć udział mogą wszystkie osoby, które w ciągu ostatnich dwóch lat nie posiadały następujących kart kredytowych banku: Visa Standard, Mastercard Silver, Visa Silver, Mastercard Gold, Visa Gold. Otrzymanie szansy na zwroty za płatności kartą Credit Agricole wymaga też posiadania odpowiedniej zdolności kredytowej, która pozwoli na uzyskanie limitu w wysokości 3 000 zł. To minimalna kwota uprawniająca do ubiegania się o 300 zł zwrotów.

Do 300 zł zwrotów za płatności kartą kredytową Credit Agricole w internecie

Uzyskanie maksymalnego zwrotu za płatności kartą kredytową Credit Agricole wymagało będzie kwartalnego robienia zakupów przez internet, szczególnie w trakcie Black Week 2021. Mimo iż na maksymalny moneyback pracować trzeba dwa razy krócej niż w poprzednich promocjach CA, ograniczenie do płatności online oraz konkretnego tygodnia mocno utrudnia zdobycie 300 zł.

W jaki sposób zapracować na moneyback od Credit Agricole?

  1. Do 25 listopada 2021 roku w placówce, na infolinii lub stronie www.credit-agricole.pl złożyć wniosek o kartę kredytową Visa Silver / Mastercard Silver z minimalnym limitem kredytowym 3000 zł lub Visa Gold / Mastercard Gold na co najmniej 5000 zł, po czym podpisać umowę.
  2. W ciągu 3 miesięcy od dnia podpisania umowy płacić regularnie za zakupy w internecie. Z każdej transakcji otrzymuje się 2% zwrotu, maksymalnie 200 zł.
  3. Od 24 do 30 listopada, czyli w trakcie Black Week, opłacić zakupy w sklepach internetowych z kategorii urządzenia elektroniczne, odzież i obuwie, apteki oraz drogerie. Tutaj zwrot wynosi kolejne 2%, a maksymalnie otrzymać można 100 zł.

Razem oszczędzić można w ten sposób 300 zł. Nagroda pomniejszająca zadłużenie na rachunku karty nie jest przy tym objęta podatkiem. Dodatkowo posiadacze karty Silver zwolnieni zostają na 4 miesiące z opłat za jej obsługę, co stanowi sporą korzyść. Najłatwiejsza do darmowego utrzymania karta kredytowa Credit Agricole, czyli Visa Standard, nie została niestety objęta moneybackiem. Nie jest to zresztą jedyny mankament promocji.

Promocje na karty kredytowe lepsze w innych bankach

Oprócz wymogu wydawania sporych kwot na ograniczoną pulę produktów, a także konieczności zmagania się z restrykcyjnymi warunkami zwolnienia z opłat za samą kartę kredytową po zakończeniu promocji, jest jeszcze jeden powód, aby do moneybacku Credit Agricole podchodzić ze sporą rezerwą. To fakt, że w konkurencyjnych bankach uzyskanie podobnej lub znacznie większe kwoty jest o wiele prostsze.

Gdzie warto wyrobić kartę kredytową, jeśli bierze się pod uwagę wyłącznie wysokość premii?